• Ty

Pozycjonowanie stron internetowych

„Cele, które nie są zapisane, są tylko pobożnymi życzeniami.” - Brian Tracy

Od ponad 7 lat specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron www. Śledzimy nieustannie zmieniające się algorytmy, trendy, prognozy mające decydujący wpływ na budowanie pozycji w internecie.

Wiemy, jak profesjonalnie, zgodnie z zasadami Google oraz w oparciu bezpieczne praktyki - "White hat seo" skutecznie pozycjonować w sieci.

Powierzając naszym specjalistom pozycjonowanie Twojej strony www masz pewność, że dla nas liczą się efekty, nie obietnice.

Pozycjonowanie - SEO

Budowanie pozycji w internecie

Pozycjonowanie stron www

Przez strategie i wiedzę

Jak mawiał Bill Gates: "Jeśli Twoja firma nie jest w internecie, to jest ona poza biznesem". Kolejnym krokiem jest budowanie silnej pozycji w internetowym rynku naszpikowanym konkurencją. Ten proces trwa nieustannie, jest on codzienną pracą opartą na wnikliwej wiedzy dotyczącej zmieniających się algorytmów w pozycjonowaniu, analizie konkurencji i ciągłym poszukiwaniu nowych rozwiązań, opierających się przede wszystkim na sprawdzonych i bezpiecznych praktykach.

W drodze na szczyt

Bezpiecznie i skutecznie

Proces pozycjonowania w wirtualnym świecie oparty jest na nieustannie zmieniającym się algorytmie, w którym jedynie szczerość pozostaje stałą.

Skuteczność w budowaniu pozycji oparta jest na dojrzałych decyzjach, przemyślanych strategiach oraz wiarygodności. Wiemy, że Google nie szuka ideału. Wiemy, że nie ma recepty na miejsce nr 1. Wiemy jednak, jak skutecznie pozycjonować w sieci zarówno drogą techniczną, treścią, informacją, reklamą, czy konwersją. Wiemy, jak wyprzedzić konkurencję. Wiemy, jak kreować liderów.

Pozycjonowanie stron internetowych
Pozycjonowanie stron internetowych - usługi

Pozycjonowanie w Google

Czerpiemy korzyści z każdej z usług Google

Pozycjonujemy strony w sieci Google

Jakość przez doświadczenie

Aby skutecznie pozycjonować w Google, umiejętnie wykorzystujemy bogaty arsenał jego narzędzi, które są skarbnicą wiedzy dotyczącą analiz, technicznym źródłem inspiracji oraz ogromną bazą niekończących się możliwości marketingowych. Skupiamy się wyłącznie na jakości, która nie podlega negocjacjom.

Kampanie AdWords

Szczegółowa analiza i dojrzała budowa

Poddajemy głębokim analizom lokowanie reklamy w wirtualnym świecie. Szczegółowo sprawdzamy zasięg, liczbę reakcji oraz widoczność Twoich reklam względem konkurencji. To jest nasze kompendium wiedzy, na podstawie którego tworzymy strategie niezbędne do kreowania skutecznego marketingu internetowego. Dzięki analizom będących immanentną częścią tego procesu, jesteśmy w stanie określić skuteczność każdej kampanii reklamowej, każdej pojedynczej reklamy i ich realnym wpływie na poziom współczynnika konwersji. Jedynie sprawdzona informacja dotycząca skuteczności kampanii reklamowych jest podstawą do podejmowania kolejnych strategicznych kroków w Twoim biznesie.

Kampanie Adwords

Projektowanie kampanii AdWords

Z pasją angażujemy się w tworzenie dojrzałych strategii marketingowych opartych na szczegółowych analizach oraz jasno określonych planach biznesowych. Tworzymy skuteczne kampanie sieci reklamowej AdWords, przynosząc wymierne korzyści wizerunkowe, finansowe, marketingowe, których celem jest nieustanne budowanie świadomości marki, firmy czy produktu.

Monitorujemy budżet oraz stale informujemy o zmianach na wirtualnym rynku reklamowym - dzięki temu masz pewność kontroli wydatków, ich celowości i skuteczności. Zapewniamy również graficzne projektowanie reklam.

Dodatkowo zapewniamy

Pozycjonowanie ston

“What gets measured gets improved.” – Peter Drucker

Pozycjonowanie - Audyt i Optymalizacja Seo

Audyt Seo

„Klienci się nie skarżą, tylko odchodzą…”

Nasza agencja przeprowadza szczegółowe audyty Seo, których celem jest określenie zarówno mocnych jak i słabych stron analizowanego serwisu. Pełny audyt Seo wskazuje możliwości dalszego rozwoju, jasno precyzuje występowanie błędów i niewykorzystanych możliwości. Oceniamy również poziom optymalizacji. Przeprowadzamy analizy wykorzystując potencjał narzędzi od Google, w tym Google Analytics, Google Search Console, Google Speed Insights oraz wielu innych usług firm trzecich.

Konwersja Seo

Konwersja to pojęcie, które ma odzwierciedlenie w pozycjonowaniu jak i doświadczeniach użytkownika UX. Przeprowadzamy analizy konwersji w obydwu dziedzinach. Konwersja jest działaniem użytkownika pod wpływem przekazu reklamowego lub celowo przygotowanej struktury strony internetowej. Skupiając się na zwiększeniu współczynnika konwersji, przedstawiamy propozycje zmian analizując ścieżki zachowań użytkowników w oparciu o analityczne narzędzia Google. Tworzymy również testy użyteczności oraz przyjazności strony jako narzędzia generującego doświadczenia.

Pozycjonowanie - Konwersja Seo

Przebieg procesu pozycjonowania

Pozycjonowanie - Optymalzacja Seo

Seo Optymalizacja

Rezultatem przeprowadzonego audytu jest lista zmian, która wpływa na wynik w pozycjonowaniu strony internetowej, zwiększa widoczność oraz buduje pozytywne doświadczenia użytkownika.

Podczas trwania procesu optymalizacji przeprowadzamy zmiany techniczne, programistyczne, wizerunkowe, graficzne, marketingowe, dostosowując analizowany serwis do norm i standardów webowych.

Wsparcie techniczne

"Well done is better than well said."- Benjamin Franklin

Zarządzamy serwerami, bazami danych, wpływamy na ich bezpieczeństwo oraz optymalizacje, analizujemy logi, szukamy niechcianych IP. Modyfikujemy pliki htaaccess oraz robots.txt, blokujemy niechciane IP i boty, podnosimy bezpieczeństwo, przyspieszamy stronę, wpływamy na jej pozycjonowanie, wprowadzamy mapy witryn. Zapewniamy również miejsce na naszym niezawodnym serwerze.

Pozycjonowanie stron internetowych - Wsparcie techniczne
Pozycjonowanie stron internetowych
Pozycjonowanie - budowanie pozycji stron www

Budujemy pozycję w sieci Google

Gwarantujemy najwyższą jakość usług prowadzącą do utrzymania bądź wygenerowania wyższej pozycji w świadomości klientów, sieciach reklamowych AdWords oraz w wyszukiwarce internetowej Google.

Rzetelną pracą wzbogacamy doświadczenie, pozytywną atmosferą budujemy bliskie relacje, transparentną umową wzbudzamy zaufanie, profesjonalizmem w każdym calu rzeźbimy sukces.