• Twoja firma

Pozycjonowanie stron internetowych

Jak mawiał Bill Gates "Jeśli Twoja firma nie jest w Internecie, to jest ona poza biznesem". Powstanie strony internetowej o niczym jeszcze nie świadczy, kolejnym punktem jest właśnie jej skuteczne pozycjonowanie, które opieramy na dojrzałych decyzjach, przemyślanych strategiach oraz wiarygodności gdzie szczerość pozostaje stałą. Wiemy, że Google nie szuka ideału. Wiemy, że nie ma recepty na miejsce nr 1. Wiemy jednak, jak skutecznie pozycjonować w sieci zarówno drogą techniczną, treścią, informacją, reklamą czy konwersją tak abyś wyprzedził konkurencję i pozyskał wierną społeczność. Wiemy, jak kreować liderów.

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych - usługi SEO

Skuteczne i Bezpieczne
Pozycjonowanie Strony

Co to jest pozycjonowanie stron?

Pozycjonowanie stron to nieustanny proces utrzymania bądź budowania wyższej pozycji strony internetowej w wyszukiwarce internetowej oparty na zespole działań marketingowych, optymalizacji i pozycjonowania SEM (SEO + PPC). Celem pozycjonowania jest uzyskanie najwyższej pozycji na określone frazy oraz długie ogony (long tile). Skuteczne pozycjonowanie opiera się na wnikliwej wiedzy dotyczącej zmieniających się algorytmów Google, bieżących analizach, wykorzystaniu programów i narzędzi zarówno od Google jak i firm trzecich, budowania zróżnicowanego profilu linków, przeprowadazniu profesjonalnych audytów SEO i ciągłym poszukiwaniu nowych rozwiązań, opierając się wyłącznie na sprawdzonych i bezpiecznych praktykach SEO.

Pozycjonowanie stron internetowych - skuteczne
Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych - oferta

Pozycjonowanie stron - oferta SEO

 • Profesjonalny Audyt SEO
 • Profesjonalny LinkBuilding - Katalogowanie, WOMM, NAP, Content Marketing, Marketing Szeptany
 • Bezpieczeństwo (techniczne, serwerowe, SSL)
 • Optymalizację SEO, UX, SPEED
 • Pozycjonowanie lokalne
 • Konfiguracje narzędzi Google
 • Eksperckie kampanie AdWords
 • Profesjonalne wsparcie techniczne SEO
 • Transparentną umowę

Ekspercka oferta pozycjonowania stron - SEO

Wychądząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy eksperckie usługi SEO oparte na budowaniu świadomości strony internetowej firmy, marki, produktu w oczach użytkowników skupiając wokół niej realną społeczność.

Oferujemy szeroki wachlarz usług pozycjonerskich wraz z kompletnym marketingiem internetowym oraz graficznie spójnym marketingiem wizerunkowym opartym na brandingu, copywritingu, projektowaniu logo, reklamie, przyczyniając się do sukcesu Twojej strony internetowej.

Naszą ofertę kierujemy do nowo powstałych oraz isniejących już stron internetowych startupów, małych średnich i dużych firm.

Skuteczne pozycjonowanie strony www

W drodze na szczyt wyszukiwarek internetowych

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych jest naszą specjalnością od ponad 7 lat. Śledzimy nieustannie zmieniające się algorytmy, trendy, prognozy mające decydujący wpływ na budowanie pozycji w Internecie.

Wiemy, jak profesjonalnie, zgodnie z zasadami Google oraz w oparciu bezpieczne praktyki - White Hat Seo skutecznie pozycjonować stronę www.

Powierzając nam budowanie wyższej pozycji Twojej strony internetowej, sklepu www czy bloga masz pewność, że dla nas liczą się efekty, nie obietnice.

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych - bezpieczne i skuteczne

Proces pozycjonowania strony internetowej

 • Rozmowy

  Cały proces pozycjonowania jest pętlą, która zaczyna się od rozmów, określenia jasnych celów, wytyczania strategii marketingowych krótko i długofalowych. To czas nieustannych negocjacji i kompromisów.

 • Informacja

  Przeprowadzamy szczegółowe analizy wspieranej strony www. Szukamy możliwości rozwoju tworząc audyt SEO UX i SPEED. Śledzimy współczynniki konwersji, badamy przepływ użytkowników i ich interakcje.

 • Wdrażanie

  Realizujemy strategie ustalane podczas rozmów, informując jednocześnie o realnych kosztach kampanii sieci marketingowych. Wskazujemy źródła błędów i niewykorzystane możliwości techniczne strony www.

 • Analizy

  Korzystając z Google Analytics, dokonujemy skrupulatnej analizy skutków wprowadzonych rozwiązań badając, które z nich się sprawdziły, a które wymagają powtórnej optymalizacji.

Bezpieczne pozycjonowanie stron w Google

Aby bezpiecznie pozycjonować stronę internetową w wyszukiwarce Google umiejętnie wykorzystujemy bogaty wachlarz jego narzędzi, które stanowią skarbnicę wiedzy dotyczącą analiz, są technicznym źródłem inspiracji i ogromną bazą niekończących się możliwości marketingowych. Skupiamy się wyłącznie na jakości, która nie podlega negocjacjom.

Narzędzia, które wykorzystujemy pozycjonowania stron
 • Google Business

  Pozycjonowanie lokalnie

  Tworzymy wirtualne wizytówki, które zareklamują Twoją firmę w usłudze Google Maps w celu zbudowania więzi z lokalnymi klientami, informując ich jednocześnie o godzinach otwarcia, numerze telefonu czy jak najszybszym dojeździe do Twojej firmy. Dodatkowo Twoja strona pojawiać się będzie w wyszukiwarce internetowej Google, jeśli użytkownik poszukuje Twojej konkurencji.

 • Google Analytics

  Analizy zachowań użytkowników

  Analizujemy przepływ zachowań użytkowników, szukając rozwiązań, odpowiedzi, nowych strategii i szans rozwoju. To nasza baza, łącząca infrastrukturę strony internetowej z doświadczeniami użytkownika oraz przepływem informacji od robotów. Każda z naszych usług powiązana jest z Google Analytics, dając nam pełną kontrolę nad każdym detalem, który wpływa na budowanie pozycji.

 • Google Search Console

  Monitorowanie strony

  Analizujemy techniczne aspekty stron internetowych, dbając o doskonale skonfigurowaną infrastrukturę Twojej wirtualnej przestrzeni. Wprowadzamy standardy dotyczące wzrostu prędkości. Zwiększając wydajność, zapewniając tym samym pozytywne doświadczenia użytkownikowi. Techniczna maestria ma niebagatelny wpływ na pozycjonowanie w Internecie.

Optymalizacja Stron Internetowych
Search Engine Optimization - SEO

Optymalizacja stron internetowych - SEO oferta

Pozycjonowanie - Optymalzacja Seo

Optymalizacja SEO dla stron internetowych

Jak mawiał Peter Drucker - “To, co da się zmierzyć, ulega poprawie.” dlatego rezultatem przeprowadzonych audytów, analiz, testów jest lista zmian, które bezwzględnie trzeba wprowadzić w życie. Ich profesjonalne wdrożenie wpłynie na wzrost pozycji strony internetowej w wyszukiwarce, zwiększy jej wiarygodność, wydłuży czas pobytu budując tym samym pozytywne doświadczenia użytkownika, które przełożą się na realizacje zamierzonych przez Ciebie celów biznesowych.

Podczas trwania procesu optymalizacji przeprowadzamy zmiany techniczne, programistyczne, wizerunkowe, graficzne, marketingowe, dostosowując analizowany serwis do norm i standardów webowych. Niżej dowiesz się na czym polegają audyty SEO, wsparcie techniczne, testy A/B, UX, analizy współczynnika konwersji.

Audyt SEO - Analiza strony www pod SEO

„Klienci się nie skarżą, tylko odchodzą…”

Nasza agencja przeprowadza szczegółowe audyty SEO, których celem jest określenie zarówno mocnych jak i słabych stron analizowanej strony. Pełny audyt SEO wskazuje możliwości dalszego rozwoju, jasno precyzuje występowanie błędów i niewykorzystanych możliwości. Oceniamy również poziom optymalizacji. Przeprowadzamy analizy wykorzystując potencjał narzędzi od Google, w tym Google Analytics, Google Search Console, Google Speed Insights oraz wielu innych usług firm trzecich.

Pozycjonowanie - Audyt i Optymalizacja SEO
Pozycjonowanie - Konwersja SEO

Konwersja SEO - analiza zachowań

„Cele, które nie są zapisane, są tylko pobożnymi życzeniami.” - Brian Tracy

Konwersja to pojęcie, które ma odzwierciedlenie w pozycjonowaniu stron internetowych. Wynika ona z przepływu zachowań użytkownika oraz jego doświadczeń w poruszaniu się po stronie. Współczynnik konwersji wynika z działań użytkownika pod wpływem przekazu reklamowego lub celowo przygotowanej struktury strony internetowej, podczas których wykonuje konkretne zadanie (np. dokonanie zakupu, zapisanie się do newslettera, skontaktowanie się, zarejestrowanie). Skupiając się na zwiększeniu współczynnika konwersji, przedstawiamy propozycje zmian analizując ścieżki zachowań użytkowników w oparciu o analityczne narzędzia Google. Tworzymy również testy A/B użyteczności oraz przyjazności strony jako narzędzia generującego doświadczenia.

Wsparcie SEO dla stron internetowych

"Dobrze zrobione jest lepsze niż dobrze powiedziane."- Benjamin Franklin

Zarządzamy serwerami, bazami danych, wpływamy na ich bezpieczeństwo oraz optymalizacje, analizujemy logi. Modyfikujemy pliki htaaccess oraz robots.txt, blokujemy niechciane IP i spam boty, podnosimy bezpieczeństwo, przyspieszamy stronę www, wpływamy na jej bezpieczne pozycjonowanie, wprowadzamy mapy witryn. Zapewniamy również miejsce na naszym niezawodnym serwerze.

Pozycjonowanie stron internetowych - Wsparcie SEO

Prowadzenie Kampanii Adwords

Skutecznie kampanie AdWords

Prowadzenie kampani reklamowej Adwords

Optymalizacja kampanii Adwords

Poddajemy głębokim analizom lokowanie reklamy AdWords w wirtualnym świecie. Szczegółowo sprawdzamy zasięg, liczbę reakcji oraz widoczność Twoich reklam względem konkurencji. To jest nasze kompendium wiedzy, na podstawie którego tworzymy strategie niezbędne do kreowania skutecznego marketingu internetowego. Dzięki analizom będących immanentną częścią tego procesu, jesteśmy w stanie określić skuteczność każdej kampanii reklamowej, każdej pojedynczej reklamy i ich realnym wpływie na poziom współczynnika konwersji. Jedynie sprawdzona informacja dotycząca skuteczności kampanii reklamowych jest podstawą do podejmowania kolejnych strategicznych kroków w Twoim biznesie. Na tym polega profesjonalna optymalizacja kampanii Adwords.

Skuteczne Kampanie Adwords

Rodzaje kampanii Google AdWords

 • Kampanie w sieci reklamowej
 • Kampanie w sieci wyszukiwania
 • Kampanie w sieci produktowej - Google Merchant
 • Kampania wideo
 • Kampania na YouTube
 • Remarketing

Projektowanie kampanii AdWords

Z pasją angażujemy się w tworzenie dojrzałych strategii marketingowych opartych na szczegółowych analizach oraz jasno określonych planach biznesowych. Tworzymy skuteczne kampanie sieci reklamowej AdWords, przynosząc wymierne korzyści wizerunkowe, finansowe, marketingowe, których celem jest nieustanne budowanie świadomości marki, firmy czy produktu.

Monitorujemy budżet oraz stale informujemy o zmianach na wirtualnym rynku reklamowym - dzięki temu masz pewność kontroli wydatków, ich celowości i skuteczności. Zapewniamy również graficzne projektowanie reklam.