• Twoja firma

Pozycjonowanie stron internetowych

Powstanie strony internetowej o niczym jeszcze nie świadczy, kolejnym punktem jest właśnie jej skuteczne pozycjonowanie, które opieramy na dojrzałych decyzjach, przemyślanych strategiach oraz wiarygodności gdzie szczerość pozostaje stałą. Wiemy, że Google nie szuka ideału. Wiemy, że nie ma recepty na miejsce nr 1. Wiemy jednak, jak skutecznie pozycjonować w sieci zarówno drogą techniczną, treścią, informacją, reklamą czy konwersją tak abyś wyprzedził konkurencję i pozyskał wierną społeczność. Wiemy, jak kreować liderów.

Pozycjonowanie stron www - co to jest?

Pozycjonowanie stron www to nieustanny proces utrzymania bądź budowania wyższej pozycji strony internetowej w wyszukiwarce internetowej oparty na zespole działań marketingowych, optymalizacji i pozycjonowania SEM (SEO + PPC). Celem pozycjonowania jest uzyskanie najwyższej pozycji na określone frazy oraz długie ogony (long tile). Skuteczne pozycjonowanie opiera się na wnikliwej wiedzy dotyczącej zmieniających się algorytmów Google, bieżących analizach, wykorzystaniu programów i narzędzi zarówno od Google jak i firm trzecich, budowania zróżnicowanego profilu linków, przeprowadzaniu profesjonalnych audytów SEO i ciągłym poszukiwaniu nowych rozwiązań, opierając się wyłącznie na sprawdzonych i bezpiecznych praktykach SEO.

Pozycjonowanie strony internetowej - proces

 • Rozmowy

  Cały proces pozycjonowania jest pętlą, która zaczyna się od rozmów, określenia jasnych celów, wytyczania strategii marketingowych krótko i długofalowych. To czas nieustannych negocjacji i kompromisów.

 • Informacja

  Przeprowadzamy szczegółowe analizy wspieranej strony www. Szukamy możliwości rozwoju tworząc audyt SEO UX i SPEED. Śledzimy współczynniki konwersji, badamy przepływ użytkowników i ich interakcje.

 • Wdrażanie

  Realizujemy strategie ustalane podczas rozmów, informując jednocześnie o realnych kosztach kampanii sieci marketingowych. Wskazujemy źródła błędów i niewykorzystane możliwości techniczne strony www.

 • Analizy

  Korzystając z Google Analytics, dokonujemy skrupulatnej analizy skutków wprowadzonych rozwiązań badając, które z nich się sprawdziły, a które wymagają powtórnej optymalizacji.

Pozycjonowanie stron internetowych - skuteczne

Pozycjonowanie stron - oferta

Co zapewniamy?

 • Audyt SEO
 • LinkBuilding
 • Optymalizację SEO
 • Pozycjonowanie lokalne
 • Konfigurację narzędzi Google
 • Prowadzenie kampanii Google Ads

Dla kogo kierujemy ofertę?

Naszą ofertę kierujemy do startupów, małych, średnich i dużych firm. Nasze usługi wykorzystywane są na stronach przed wdrożeniem oraz stronach już istniejących. Aby zapewnić skuteczne pozycjonowane stronie zapewniamy wsparcie techniczne, merytoryczne, marketingowe.

Skuteczne pozycjonowanie stron www

W drodze na szczyt wyszukiwarek internetowych

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych jest naszą specjalnością od ponad 7 lat. Śledzimy nieustannie zmieniające się algorytmy, trendy, prognozy mające decydujący wpływ na budowanie pozycji w Internecie.

Wiemy, jak profesjonalnie, zgodnie z zasadami Google oraz w oparciu bezpieczne praktyki - White Hat Seo skutecznie generować wyższe pozycje w wyszukiwarkach.

Powierzając nam pozycjonowanie strony internetowej, sklepu internetowego czy bloga masz pewność, że dla nas liczą się efekty, nie obietnice.

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych - bezpieczne i skuteczne

Z jakich narzędzi korzystamy?

Aby bezpiecznie pozycjonować stronę internetową w wyszukiwarce Google umiejętnie wykorzystujemy bogaty wachlarz jego narzędzi, które stanowią skarbnicę wiedzy dotyczącą analiz, są technicznym źródłem inspiracji i ogromną bazą niekończących się możliwości marketingowych. Skupiamy się wyłącznie na jakości, która nie podlega negocjacjom.

Narzędzia, które wykorzystujemy do pozycjonowania stron

 • Google Business

  Pozycjonowanie lokalnie

  Tworzymy wirtualne wizytówki, które zareklamują Twoją firmę w usłudze Google Maps w celu zbudowania więzi z lokalnymi klientami, informując ich jednocześnie o godzinach otwarcia, numerze telefonu czy jak najszybszym dojeździe do Twojej firmy. Dodatkowo Twoja strona pojawiać się będzie w wyszukiwarce internetowej Google, jeśli użytkownik poszukuje Twojej konkurencji.

 • Google Analytics

  Analizy zachowań użytkowników

  Analizujemy przepływ zachowań użytkowników, szukając rozwiązań, odpowiedzi, nowych strategii i szans rozwoju. To nasza baza, łącząca infrastrukturę strony internetowej z doświadczeniami użytkownika oraz przepływem informacji od robotów. Każda z naszych usług powiązana jest z Google Analytics, dając nam pełną kontrolę nad każdym detalem, który wpływa na budowanie pozycji.

 • Google Search Console

  Monitorowanie strony

  Analizujemy techniczne aspekty stron internetowych, dbając o doskonale skonfigurowaną infrastrukturę Twojej wirtualnej przestrzeni. Wprowadzamy standardy dotyczące wzrostu prędkości. Zwiększając wydajność, zapewniając tym samym pozytywne doświadczenia użytkownikowi. Techniczna maestria ma niebagatelny wpływ na pozycjonowanie w Internecie.

Na co zwracamy szczególną uwagę?

Pozycjonowanie - Optymalzacja Seo

Optymalizacja strony

Jak mawiał Peter Drucker - “To, co da się zmierzyć, ulega poprawie.” dlatego rezultatem przeprowadzonych audytów, analiz, testów jest lista zmian, które bezwzględnie trzeba wprowadzić w życie. Ich profesjonalne wdrożenie wpłynie na wzrost pozycji strony internetowej w wyszukiwarce, zwiększy jej wiarygodność, wydłuży czas pobytu budując tym samym pozytywne doświadczenia użytkownika, które przełożą się na realizacje zamierzonych przez Ciebie celów biznesowych.

Podczas trwania procesu optymalizacji przeprowadzamy zmiany techniczne, programistyczne, wizerunkowe, graficzne, marketingowe, dostosowując analizowany serwis do norm i standardów webowych. Niżej dowiesz się na czym polegają audyty SEO, wsparcie techniczne, testy A/B, UX, analizy współczynnika konwersji.

Audyt SEO

„Klienci się nie skarżą, tylko odchodzą…”

Nasza agencja przeprowadza szczegółowe audyty SEO, których celem jest określenie zarówno mocnych jak i słabych stron analizowanej strony. Pełny audyt SEO wskazuje możliwości dalszego rozwoju, jasno precyzuje występowanie błędów i niewykorzystanych możliwości. Oceniamy również poziom optymalizacji. Przeprowadzamy analizy wykorzystując potencjał narzędzi od Google, w tym Google Analytics, Google Search Console, Google Speed Insights oraz wielu innych usług firm trzecich.

Pozycjonowanie - Audyt i Optymalizacja SEO
Pozycjonowanie - Konwersja SEO

Konwersja SEO

„Cele, które nie są zapisane, są tylko pobożnymi życzeniami.” - Brian Tracy

Konwersja to pojęcie, które ma odzwierciedlenie w pozycjonowaniu stron internetowych. Wynika ona z przepływu zachowań użytkownika oraz jego doświadczeń w poruszaniu się po stronie. Współczynnik konwersji wynika z działań użytkownika pod wpływem przekazu reklamowego lub celowo przygotowanej struktury strony internetowej, podczas których wykonuje konkretne zadanie (np. dokonanie zakupu, zapisanie się do newslettera, skontaktowanie się, zarejestrowanie). Skupiając się na zwiększeniu współczynnika konwersji, przedstawiamy propozycje zmian analizując ścieżki zachowań użytkowników w oparciu o analityczne narzędzia Google. Tworzymy również testy A/B użyteczności oraz przyjazności strony jako narzędzia generującego doświadczenia.

Wsparcie SEO dla stron internetowych

"Dobrze zrobione jest lepsze niż dobrze powiedziane."- Benjamin Franklin

Zarządzamy serwerami, bazami danych, wpływamy na ich bezpieczeństwo oraz optymalizacje, analizujemy logi. Modyfikujemy pliki htaaccess oraz robots.txt, blokujemy niechciane IP i spam boty, podnosimy bezpieczeństwo, przyspieszamy stronę www, wpływamy na jej bezpieczne pozycjonowanie, wprowadzamy mapy witryn. Zapewniamy również miejsce na naszym niezawodnym serwerze. Sprawdź naszą kompletną usługę - wsparcie stron WordPress.

Pozycjonowanie stron internetowych - Wsparcie SEO

Prowadzenie Kampanii Google Ads

Skutecznie kampanie reklamowe Google Ads

Prowadzenie kampani Google Ads (Google Adwords)

Optymalizacja kampanii Google Ads

Poddajemy głębokim analizom lokowanie reklamy Google Ads w wirtualnym świecie. Szczegółowo sprawdzamy zasięg, liczbę reakcji oraz widoczność Twoich reklam względem konkurencji. To jest nasze kompendium wiedzy, na podstawie którego tworzymy strategie niezbędne do kreowania skutecznego marketingu internetowego. Dzięki analizom będących immanentną częścią tego procesu, jesteśmy w stanie określić skuteczność każdej kampanii reklamowej, każdej pojedynczej reklamy i ich realnym wpływie na poziom współczynnika konwersji. Jedynie sprawdzona informacja dotycząca skuteczności kampanii reklamowych jest podstawą do podejmowania kolejnych strategicznych kroków w Twoim biznesie. Na tym polega profesjonalna optymalizacja kampanii Google Ads.

Skuteczne Kampanie Google Ads

Rodzaje kampanii Google Ads

 • Kampanie w sieci reklamowej
 • Kampanie w sieci wyszukiwania
 • Kampanie w sieci produktowej - Google Merchant
 • Kampania wideo
 • Kampania na YouTube
 • Remarketing

Projektowanie kampanii reklamowej w Google

Z pasją angażujemy się w tworzenie dojrzałych strategii marketingowych opartych na szczegółowych analizach oraz jasno określonych planach biznesowych. Tworzymy skuteczne kampanie sieci reklamowej Google, przynosząc wymierne korzyści wizerunkowe, finansowe, marketingowe, których celem jest nieustanne budowanie świadomości marki, firmy czy produktu.

Monitorujemy budżet oraz stale informujemy o zmianach na wirtualnym rynku reklamowym - dzięki temu masz pewność kontroli wydatków, ich celowości i skuteczności. Zapewniamy również graficzne projektowanie reklam.

Pozycjonowanie stron internetowych