Wsparcie WordPress

Zapewnimy Ci kompleksowe wsparcie WordPress. Nie tylko odciążymy Cię w codziennych obowiązkach związanych z jej obsługą, ale przede wszystkim zadbamy, aby Twój biznes kwitł, budował relacje, był wiarygodny — pracował dla Ciebie.

Administrację WordPress wzbogacamy wsparciem specjalistów od marketingu, reklamy, zabezpieczeń, optymalizacji technicznej. W tym programistów, grafików, administratorów.

Wsparcie WordPress
Specjalistyczne wsparcie stron WordPress

Wsparcie stron WordPress od specjalistów.

Twój WordPress to nie tylko technologia ubrana w szatę graficzną, to forma działalności, a ta z kolei wymaga ciągłej opieki bez znaczenia czy posiadasz stronę firmową, blog, czy serwis internetowy. Tworzymy stron WordPress i wiemy jak istotne, jest nieustanne ich prowadzenie. Wsparcie specjalisty WordPress wynika z obsługi równie pod względem programistycznym, technicznym, serwerowym. Te elementy podnoszą sprawy związane z optymalizacją i bezpieczeństwem czy dodawaniem nowych funkcjonalności. Prowadzenie strony internetowej to jej ciągły rozwój, który jest możliwy dzięki profesjonalnej opiece opartej na merytorycznych rozmowach budujących dobre praktyki w obsłudze strony internetowej, wsparciu grafików w skutecznym budowaniu wiarygodnego wizerunku, usługach pozycjonowania oraz wsparcie reklamowe.

Kompleksowe wsparcie dla WordPress.

W 6 różnych dziedzinach.
Wsparcie merytoryczne dla Wordpress

Wsparcie merytoryczne.

Zapewniamy wsparcie merytoryczne dla właścicieli stron WordPress jako bazę wiedzy, która przyczynia się do zrozumienia wszystkich mechanizmów okołotechnicznych systemu CMS WordPress.

Wsparcie serwerowe WordPress

Wparcie serwerowe.

Oferujemy szybki i niezawodny hosting dla stron WordPress. Zapewniamy również wsparcie we wdrożeniach na innych serwerach, przekładać często niezrozumiały język techniczny na "ludzki".

Wsparcie techniczne Wordpress

Administacja stron WordPress.

Wykonujemy wsparcie stricte techniczne oparte na aktualizacjach, analizach i modyfikacjach zgodnie ze standardami dotyczącymi wydajności i optymalizacji. Sprawdź administrację stron WordPress..

Wsparcie SEO i UX dla Wordpress

Optymalizacja WordPress.

Wspierając WordPress, oferujemy optymalizację stron pod SEO. Dbamy o techniczną jakość kodu oraz budowanie pozytywnych doświadczeń (UX) użytkowników, jako immanentnej części każdej wspieranej przez nas strony.

Wsparcie wizerunkowe

Wsparcie graficzne.

Budujemy Twój profesjonalny odbiór w realnym i wirtualnym świecie zarówno w oczach, uszach, jak i doświadczeniach klientów. Zapewniamy też wsparcie wizerunkowe, opierając je o projekt logo oraz identyfikację wizualną w przystępnej cenie.

Wsparcie reklamowe

Obsługa reklamowa.

Reklama to dźwignia handlu, której nie może zabraknąć w Twoim firmie. Tworzymy spersonalizowane projekty reklam o spójnej graficznej formie, które definiują profesjonalną działalność. Sprawdź kompletny cennik projektów graficznych.

WordPress wsparcie — Cennik.

Pakiet Mini

169 zł / miesiąc

UsługaCzas/Ilość
Aktualizacje WordPress1/miesiąc
BezpieczeństwoTak
Czas reakcjiDo 48 godzin
Kopia zapasowa1/miesiąc
HelpDeskemail
Wsparcie specjalisty1 godzina

Pakiet Standard

250 zł / miesiąc

UsługaCzas/Ilość
Aktualizacje2/miesiąc
BezpieczeństwoTak
Czas reakcjiDo 24 godzin
Kopia zapasowa2/miesiąc
HelpDeskemail
Edycja treści1 godzina
Wsparcie specjalisty2 godziny

Pakiet Biznes

450 zł / miesiąc

UsługaCzas/Ilość
Aktualizacje4/miesiąc
BezpieczeństwoTak
Czas reakcjiDo 8 godzin
Kopia zapasowa3/miesiąc
HelpDesktelefon
Statystykitak
Edycja treści1 godzina
Wsparcie specjalisty3 godziny

Ceny mają charakter podglądowy i nie stanowią oferty handlowej.

Potrzebujesz indywidualnej wyceny opieki WordPress?

Zapewniamy wsparcie specjalistów:

  • Grafika.
  • Front end Developera.
  • Back end Developera.
  • Specjalistę SEO.
  • Specjalistę UX.

Elastyczne wsparcie stron WordPress.

Potrzebujesz czegoś więcej, inaczej? Oferujemy również zadaniową pomoc techniczną dla WordPress, dla tych, którzy nie chcą wiązać się umowami. Wykonujemy wsparcie sklepów WodPress w najlepszych praktykach. Wyceniamy wtedy godziny pracy lub pracujemy zadaniowo. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia konkretnych warunków wsparcia, jakie oczekujesz. Jesteśmy elastyczni i dopasujemy się do wszystkich Twoich potrzeb.

FAQ.

Oceń page
+48 727 677 100