Wsparcie stron WordPress

Zapewnimy Twojej stronie www kompleksowe wsparcie Wordpress, nie tylko odciążymy Ciebie w codziennych obowiązkach związanych z jej obsługą, ale przede wszystkim zadbamy, aby Twój biznes kwitł, budował relacje, był wiarygodny - pracował dla Ciebie.

Dlatego agencja interaktywna Prodesigner wzbogaca administrację WordPress wsparciem specjalistów.

Jak wspieramy strony WordPress?

Twój Wordpress, to nie tylko technologia ubrana w szatę graficzną, to forma działalności, a ta z kolei wymaga ciągłej opieki bez znaczenia czy posiadasz stronę firmową, blog, czy serwis internetowy. Oferując najwyższej jakości tworzenie stron WordPress wiemy jak bardzo istotne jest nieustanne ich prowadzenie, które wynika z wsparcia zarówno pod względem programistycznym, technicznym, serwerowym. Te elementy podnoszą sprawy związane z optymalizacją i bezpieczeństwem czy dodawaniem nowych funkcjonalności. Prowadzenie strony internetowej to jej ciągły rozwój, który jest możliwy dzięki profesjonalnej opiece opartej na merytorycznych rozmowach budujących dobre praktyki w obsłudze strony internetowej, wsparciu grafików w skutecznym budowaniu wiarygodnego wizerunku, usługach pozycjonowania oraz wsparcie reklamowe.

Kompleksowe wsparcie stron WordPress i sklepów Woocommerce

Wsparcie WordPress

6 różnych dziedzin
Wsparcie merytoryczne dla Wordpress

Wsparcie merytoryczne

Dbając o wdrażanie najwyższej jakości praktyk związanych z szeroko rozumianym bezpieczeństwem strony, budowaniem wiarygodności firmy oraz wspólną realizacją celów biznesowych zapewniamy wsparcie merytoryczne dla właścicieli stron WordPress jako bazę wiedzy, która przyczynia się do zrozumienia wszystkich mechanizmów okołotechnicznych przyczyniających się do generowania sukcesu.

Wsparcie serwerowe WordPress

Wsparcie serwerowe

Oferujemy szybki i niezawodny hosting stron WordPress, pomagamy w przekierowaniach, oraz wdrożeniach certyfikatów SSL. Dla podwyższenia poziomu bezpieczeństwa, stabilności i optymalizacji każdej strony integrujemy ją z popularnym CDN Cloudflare. Zapewniamy również dialog między hostingodawcą a Tobą, przekładamy często niezrozumiały język stricte techniczny na "ludzki".

Wsparcie techniczne Wordpress

Wsparcie techniczne

Świadczymy wsparcie stricte techniczne oparte na unikaniu bądź naprawianiu błędów podczas aktualizacji i instalacji stron WordPress czy sklepów www Woocommerce. Prowadzimy analizy i modyfikacje szablonów i pluginów, zapewniamy edycję treści w trosce o aktualność merytoryczną strony oraz zgodność ze standardami dotyczącymi wydajności i optymalizacji.

Wsparcie SEO i UX dla Wordpress

Wsparcie UX i SEO

Wspierając WordPress oferujemy pozycjonowanie stron, Audyty SEO i UX. Dbamy o techniczną jakość kodu, który ma niebagatelny wpływ na SEO. Skupiamy się na budowaniu wyłącznie pozytywnych doświadczeń (UX) użytkownika, jako immanentnej części każdej wspieranej przez nas strony. Zapewniamy monitorowanie ruchu, analizę konkurencji. Stale informujemy Ciebie o zmianach, zagrożeniach i szansach rozwoju.

Wsparcie wizerunkowe stron Wordpress

Wsparcie wizerunkowe

Wiemy, jak ważna jest spójna identyfikacja wizualna działalności. Odpowiedzią na to jest profesjonalna oferta wspierająca Twój wizerunek w oparciu o projekt logo, wizytówki, banerów internetowych, grafik do social media. Zapewniając Twojemu WordPress'owi wsparcie wizerunkowe budujemy Twój profesjonalny odbiór w realnym i wirtualnym świecie - tak tworzymy świadomość wizerunkową marek zarówno w oczach, uszach jak i doświadczeniach klientów.

Wsparcie Wordpress reklamowe

Wsparcie reklamowe

Wsparcie reklamowe to nieodłączny element prowadzenia strony www. Opieramy je na spersonalizowanych projektach reklam. Dzięki niemu Twoja strona kieruje się do najszerszej publiczności zachowując jednocześnie graficzną spójność formy z przekazem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom stworzyliśmy dla Ciebie kompletny cennik projektów graficznych, który definiuje profesjonalną internetową działalność.

Strona WordPress Wsparcie - Cennik

Strona WordPress Wsparcie Basic

169zł / miesiąc

Usługa Czas/Ilość
Aktualizacje WordPress 1/miesiąc
Bezpieczeństwo Tak
Czas reakcji do 48h
Kopia zapasowa 1/miesiąc
HelpDesk email
Wsparcie specjalisty 1 godzina

Strona WordPress Wsparcie Pro

250zł / miesiąc

Usługa Czas/Ilość
Aktualizacje 2/miesiąc
Bezpieczeństwo Tak
Czas reakcji do 24h
Kopia zapasowa 2/miesiąc
HelpDesk email
Edycja treści 1 godzina
Wsparcie specjalisty 2 godziny

Strona WordPress Wsparcie Biznes

450zł / miesiąc

Usługa Czas/Ilość
Aktualizacje 4/miesiąc
Bezpieczeństwo Tak
Czas reakcji do 8h
Kopia zapasowa 3/miesiąc
HelpDesk telefon
Statystyki tak
Edycja treści 1 godzina
Wsparcie specjalisty 3 godziny

Ceny mają charakter podglądowy i nie stanowią oferty handlowej.

Potrzebujesz indywidualnej wyceny?

Zapewniamy wsparcie naszych specjalistów

  • Grafika
  • Frontend Developera
  • Backend Developera
  • Specjalistę SEO
  • Specjalistę UX

Elastyczne wsparcie Wordpress

Potrzebujesz czegoś więcej, inaczej? Oferujemy również zadaniową pomoc techniczną dla WordPress, dla naszych klientów, którzy nie chcą wiązać się umowami. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia konkretnych warunków wsparcia jakie oczekujesz. Jesteśmy elastyczni i dopasujemy się do wszystkich Twoich potrzeb.

Wsparcie WordPress