Obsługa WordPress

Zapewnimy Tobie kompleksowe wsparcie WordPress. Nie tylko odciążymy Ciebie w codziennych obowiązkach związanych z jej obsługą, ale przede wszystkim zadbamy, aby Twój biznes kwitł, budował relacje, był wiarygodny - pracował dla Ciebie.

Administrację WordPress wzbogacamy wsparciem specjalistów od marketingu, reklamy, zabezpieczeń, optymalizacji technicznej. W tym programistów, grafików, administratorów.

Specjalistyczne wsparcie stron WordPress

Dlaczego wsparcie WordPress należy powierzyć naszym specjalistom?

Twój Wordpress, to nie tylko technologia ubrana w szatę graficzną, to forma działalności, a ta z kolei wymaga ciągłej opieki bez znaczenia czy posiadasz stronę firmową, blog, czy serwis internetowy. Oferując tworzenie stron internetowych najwyższej jakości wiemy jak istotne jest nieustanne ich prowadzenie. Wsparcie specjalisty WordPress wynika z obsługi zarówno pod względem programistycznym, technicznym, serwerowym. Te elementy podnoszą sprawy związane z optymalizacją i bezpieczeństwem czy dodawaniem nowych funkcjonalności. Prowadzenie strony internetowej to jej ciągły rozwój, który jest możliwy dzięki profesjonalnej opiece opartej na merytorycznych rozmowach budujących dobre praktyki w obsłudze strony internetowej, wsparciu grafików w skutecznym budowaniu wiarygodnego wizerunku, usługach pozycjonowania oraz wsparcie reklamowe.

Specjalistyczne wsparcie WordPress

w 6 różnych dziedzinach
Wsparcie merytoryczne dla Wordpress

Wsparcie merytoryczne

Zapewniamy wsparcie merytoryczne dla właścicieli stron WordPress jako bazę wiedzy, która przyczynia się do zrozumienia wszystkich mechanizmów okołotechnicznych CMS WordPress.

Wsparcie serwerowe WordPress

Obsługa serwerów

Oferujemy szybki i niezawodny hosting dla stron WordPress. Zapewniamy również wsparcie we wdrożeniach na innych serwerach, przekłając często niezrozumiały język techniczny na "ludzki".

Wsparcie techniczne Wordpress

Wsparcie techniczne

Oferujemy wsparcie stricte techniczne opate na aktualizacjach, analizach i modyfikacjach szablonów i pluginów zgodnie ze standardami dotyczącymi wydajności i optymalizacji. Dowiedz się więcej

Wsparcie SEO i UX dla Wordpress

Wsparcie SEO

Wspierając WordPress oferujemy optymalizację stron pod SEO. Dbamy o techniczną jakość kodu oraz budowanie pozytywnych doświadczeń (UX) użytkowników, jako immanentnej części każdej wspieranej przez nas strony.

Wsparcie wizerunkowe

Zadbamy o wizerunek

Budujemy Twój profesjonalny odbiór w realnym i wirtualnym świecie zarówno w oczach, uszach jak i doświadczeniach klientów. Oferujemy wspierarcie wizerunkowe w oparciu o projekt logo oraz identyfikację wizualną w przystępnej cenie.

Wsparcie reklamowe

Obsługa reklamowa

Reklama to dźwignia handlu, której nie może zabraknąć w Twoim firmie. Tworzymy spersonalizowane projekty reklam o spójnej graficznej formie, które definiują profesjonalną działalność. Sprawdź kompletny cennik projektów graficznych.

WordPress wsparcie - Cennik

WordPress wsparcie Mini

169zł / miesiąc

UsługaCzas/Ilość
Aktualizacje WordPress1/miesiąc
BezpieczeństwoTak
Czas reakcjido 48h
Kopia zapasowa1/miesiąc
HelpDeskemail
Wsparcie specjalisty1 godzina

WordPress wsparcie Standard

250zł / miesiąc

UsługaCzas/Ilość
Aktualizacje2/miesiąc
BezpieczeństwoTak
Czas reakcjido 24h
Kopia zapasowa2/miesiąc
HelpDeskemail
Edycja treści1 godzina
Wsparcie specjalisty2 godziny

WordPress wsparcie Biznes

450zł / miesiąc

UsługaCzas/Ilość
Aktualizacje4/miesiąc
BezpieczeństwoTak
Czas reakcjido 8h
Kopia zapasowa3/miesiąc
HelpDesktelefon
Statystykitak
Edycja treści1 godzina
Wsparcie specjalisty3 godziny

Ceny mają charakter podglądowy i nie stanowią oferty handlowej.

Potrzebujesz indywidualnej wyceny?

Zapewniamy wsparcie naszych specjalistów

  • Grafika
  • Frontend Developera
  • Backend Developera
  • Specjalistę SEO
  • Specjalistę UX

Elastyczne wsparcie Wordpress

Potrzebujesz czegoś więcej, inaczej? Oferujemy również zadaniową pomoc techniczną dla WordPress, dla naszych klientów, którzy nie chcą wiązać się umowami. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia konkretnych warunków wsparcia jakie oczekujesz. Jesteśmy elastyczni i dopasujemy się do wszystkich Twoich potrzeb.

FAQ

+48 727 677 100