Tworzenie stron WordPress

WordPress to idealne narzędzie biznesowe, wizerunkowe, promocyjne, dlatego wybrało je 33% osób i firm w Internecie. Tworząc na nim blogi, strony firmowe, serwisy produktowe, landing page oraz sklepy internetowe, zawsze bardzo wysoko stawiamy sobie poprzeczkę - "Sky is the limit".

Tworzenie stron WordPress jest naszą priorytetową usługą - WordPress to sprawdzony, nowoczesny, intuicujny framework, który po prostu działa.

Tworzymy nowocześnie, projektujemy indywidualnie. Oferujemy wyłącznie oryginalne projekty, ceniąc świeże pomysły, które budują nieszablonowe strony internetowe, które wyróżniamy:

 • spersonalizowaną oprawą
 • wydajnością, bezpieczeństwem
 • aktrakcyjną ceną
Projektowanie stron opartych na WordPress

Projektowanie stron WordPress

Projektowanie stron WordPress opieramy na owocnej współpracy i jasno określonych celach. To swoista kompilacja grafiki, kodu, myśli technologicznej i psychologii biznesu.

Tworząc profesjonalne strony internetowe na WordPreess, budujemy Twój wiarygodny wizerunek zarówno oryginalną oprawą graficzną, spójnym układem, eksperckimi praktykami One Page SEO jak i nieprzeciętnym UX. Kreujemy skuteczny dialog z Twoimi użytkownikami oraz wpływamy na pozytywne ich doświadzenia skupiając się na:

 • maksymalizacja współczynnika konwersji
 • kreatywność projekcji, stabilność projektu

Proces tworzenia stron WordPress

Strony WordPress szyjemy na miarę wyróżniając je Twoją osobą. Ten proces to swoiste zespolenie naszych wspólnych wizji, które efektem będzie doskonały projekt strony www. Zawsze rozpoczynamy od rozmów, a ostateczny kształt witryny wizualizujemy w formie projektów graficznych, ukazując jej finalny charakter. W kolejnym etapie, zgodnie z naszymi wytycznymi skupiamy się na:

 • Terminach w procesie realizacji
 • Żywej współpracy podczas tworzenia
 • Najnowszych trendach technologicznych
Tworzenie stron WordPress

WordPress Cena

Jak wygląda wycena strony WordPress?

Każda strona internetowa jest dla nas odrębnym bytem. Ciebie i Twoje potrzeby traktujemy w sposób indywidualny - tak też wyceniamy naszą pracę. Nie jesteśmy w stanie podać konktetnej ceny, dopóki nie będziemy znać szczegółów jasno określających Twoje wizje, cele i horyzonty. Dla nas nie ma ograniczeń w tworzeniu stron www WordPress. Ceniąc sobie wolność, nie ograniczamy się cenowo. Jest jednak coś co łączy wszystkie nasze projekty, dając im silny fundament do dalszej dyskusji. Poniżej znajdziesz przykładowy cennik.

Co gwarantujemy w każdym projekcie?

 • Profesjonalne wdrożenie
 • Prowadzenie strony internetowej przez miesiąc za darmo
 • Konfigurację pluginów zapewniających bezpieczeństwo
 • Stronę zgodną z RODO
 • Integrację z mediami społecznościowymi
 • Stronę, która na 100% będzie się skutecznie pozycjonować

Cennik

Usługa Forma wdrożenia Czas realizacji Cena
Strona Wordpress Gotowy motyw / szablon 5 - 10 dni od 1500zł
Strona Wordpress Projekt indywidualny 30 - 90 dni od 3500zł

Ceny mają charakter podglądowy i nie stanowią oferty handlowej.

Strona WordPress

niezależna, dojrzała, bezpieczna

Profesjonalne tworzenie stron internetowych na WordPress

Technologie i funkcjonalność

Tworzenie stron internetowych WordPress opieramy na najnowszych kanonach webowych, trendach technologicznych, a przede wszystkim przejrzystym kodzie. Strony WordPress tworzymy zgodnie z jego infrastrukturą oraz API, szczególnie skupiamy się na standardach dot. wydajności i bezpieczeństwa.

Finalny odbiór wizualny wzbogacamy subtelnymi animacjami dzięki wyselekcjonowanym bibliotekom JavaScript, ultralekkimi plikami, które nie spowalniają strony, technologiami, które wspomagają czytelność oraz pozycjonowanie WordPressa w wyszukiwarkach internetowych.

Dlaczego wybraliśmy WordPress?

 • Niezależność

  WordPress oparty jest o licencję Open Source - to gwarancja niezależności, która w biznesie jest najważniejszą wartością.

 • Dojrzałość

  WordPress jest dojrzałym, niezwykle elastycznym CMSem, swoistym rajem dla kreatywnego tworzenia nietuzinkowych form jego wizualizacji.

 • Funkcjonalność

  Dostosowujemy jego funkcjonalność do najbardziej niekonwencjonalnych potrzeb. WordPress jako środowisko posiada wiele rozszerzeń, które sprawiają, że jest narzędziem do zadań specjalnych.

 • Wolność

  Na WordPresie jesteśmy w stanie stworzyć niemalże wszystko, możemy zaprojektować jednocześnie stronę firmową, stronę landing page i sklep Woocommerce w obszarze jednej domeny.


Dlaczego strony na WordPressie napędzają biznes?

Wordpress wciąż ewoluuje, a jego ekspansja trwa - w ciągu dwóch ostatnich lat zdobył 10% Internetu. Świat stoi Wordpressem - największe blogi są stworzone na Wordpressie, większość sklepów www, które odwiedzasz, używa Woocommerce - popularnej wtyczki WordPressa. To norma.

Dlaczego warto swój biznes postawić na WordPress? Co sprawiło, że jest tak popularny? Co powinno Ciebie do niego przekonać?

 • Intuicyjność - WordPress kojarzy się przede wszystkim z intuicyjnym panelem jego obsługi. Krzywa nauki Wordpressa jest relatywnie niska. Opanowanie jego funkcjonalności wymaga dosłownie chwili.
 • Ewolucja - WordPress to CMS, które nieustannie się rozwija. Za jego ewolucje odpowiada tysiące developerów (w tym my). Jest on stale aktulizowany i nieustannie wspierany, co daje pewność, iż następnego dnia będzie jeszcze lepszym systemem w zarządzaniu treścią.
 • Rozwój - Każdy biznes musi się rozwijać. Wyobraź sobie, że dziś prowadzisz blog na WordPress, jutro chciałbyś sprzedawać na nim swoje produkty, a następnego dnia powstaje podstrona promująca Twoją usługę - WordPress to gwarantuje.
 • Budowanie pozycji - Widoczność w internecie jest niezwykle istotna. WordPress sam w sobie to dobre narzędzie do pozycjonowania. Już niewielka ilość pluginów powoduje, że Google po prostu go kocha.

Tworzenie stron WordPress