Tworzenie stron WordPress

Nie uznajemy żadnych kompromisów w tworzeniu pięknych, funkcjonalnych, indywidualnie zaprojektowanych stron WordPress w przystępnej cenie. Jego uniwersalność na stałe zapisała się papilarnych liniach pikseli naszej agencji interaktywnej. Oferujemy tworzenie stron WordPress szytych na miarę. Nie opieramy się na gotowych szablonach ani frameworkach. Cenimy świeże pomysły, bo to one budują nieszablonowe realizacje. Poznaj naszą ofertę oraz przykładowy cennik.

Tworzenie stron WordPress
Strony WordPress
01.Co robimy?

Strony WordPress.

Tworzenie stron WordPress to nasza sztandarowa usługą, którą świadczymy nieustannie od 10 lat. Strony internetowe WordPress wykonujemy na podstawie współczesnych kanonów technologicznych i trendów graficznych wyrażających się kompilacją grafiki, kodu i psychologią biznesu.

02.Profesjonalna realizacja.

Co otrzymasz?

 • Stronę stworzoną na dedykowanym motywie
 • Integracje z mediami społecznościowymi
 • Responsywność wpisaną w kod witryny
 • Administrację przez miesiąc za darmo
 • Gwarancją intuicyjnej obsługi
 • Stabilną i bezpieczną witrynę
 • 100% widoczności w sieci
 • Konfigurację wtyczek

Na co zwracamy uwagę?

 • Skrojoną na miarę architektura informacji
 • Unikalny, nowoczesny wygląd
 • Szybkość wczytywania
 • Bezpieczeństwo
 • Zgodność z W3C
 • RODO
Strony internetowe WordPress

Prosty w obsłudze.

WordPress jest user-friendly. Jego panel administracyjny jest łatwy w użyciu. Zarządzanie nie wymaga wiedzy programistycznej.

Zintegrowany system blogowy.

Wykorzystaj potencjał WordPress`a w tworzeniu wspomagającej platformy blogowej dla Twojego biznesu. Dzięki WordPress możesz w prosty sposób tworzyć, edytować, kasować kategorie, tagi i artykuły bezpośrednio z każdej przeglądarki.

Nowoczesna oprawa graficzna.

Dbamy o niestandardowe, oryginalnie zaprojektowane wizualizacje stron WordPress, które zapewniają 100% zadowolenia wśród Klientów.

Niezliczona ilość podstron, artykułów i produktów.

WordPress nie daje ograniczeń co do ilości publikowanej zawartości. Sky is the limit. Dodawanie zdjęć, plików, treści na wszystkich stronach odbywa się w sposób naturalny bez żadnych ograniczeń.

Motywy WordPress.

Dla Klientów posiadających ograniczony budżet polecamy skorzystania z dedykowanych WordPressowi gotowych motywów, które pomagamy wybierać. Zaletą tej formy jest krótki czas realizacji i niska cena.

WordPress przyjazny Google.

Popularność platformy WordPress sprawiła, że Google zna go bardzo dobrze. Strony oparte na WordPress są przyjazne dla Google. Dzięki licznym integracjom mogą zdobywać duże zasięgi i szybko się indeksują.

Stały rozwój platformy.

WordPress nieustannie się rozwija, co sprawia, iż pod względem technologicznym oraz bezpieczeństwa nie jest zagrożony. Setki tysięcy developerów czuwa nad jego rozwojem.

RealizacjeWybrane realizacje stron WordPress

Proces tworzenia stron WordPress - etapy
03.Proces tworzenia stron WordPress.

Tworzenie stron WordPress krok po kroku.

W naszej agencji tworzenie stron WordPress odbywa się w owocnym procesie współpracy opartym na jasno określonych oczekiwaniach. Wszystkie etapy są wynikiem naszych wspólnych decyzji, które mają zrealizować Twoje cele biznesowe. Zawsze zaczynamy od Twoich inspiracji, zasięgu prowadzonej aktywności - tak aby już w pierwszym etapie nakreślić czytelną architekturę informacji, estetyczny wygląd, oczekiwaną funkcjonalność. W projektowaniu i tworzeniu skupiamy się na jasnym przekazie i spójnej formie. Wszystko zakodujemy w zgodzie z jego kodexem i API, wykonując wyłącznie dedykowane motywy spełniające oczekiwania wymagających Klientów.

Jak powstają nasze realizacje?

Zwiększamy immersję subtelnymi animacjami, ultralekkimi rozszerzeniami plików przyspieszamy prędkość wczytywania, zaawansowanymi zabezpieczeniami dajemy Tobie spokój, profesjonalną optymalizacją techniczną wpływamy na wyższe pozycje w wyszukiwarkach. To dzięki doświadczeniu przyciągamy Twoją publiczność kreując skuteczny dialog oparty na skoncentrowaniu się na potrzebach i przyzwyczajeniach finalnego odbiorcy.

Logiczny proces tworzenia:

 • Projektowanie graficzne
 • Zakodowanie szablonu
 • Wdrożenie na serwer

Twoja pełna akceptacja etapu rozpoczyna kolejny.

Etapy tworzenia stron WordPress.

1

Rozpoczęcie projektu.

Po podpisaniu umowy, wspólnie z Klientem odbywamy liczne rozmowy aby w pełni zrozumieć jego oczekiwania. Jest to niezbędne aby móc zrealizować je w pełni wykorzystując stronę WordPress. Omawiamy cele, inspiracje, wymagania co do wyglądu, informacje, które będzie zawierać przyszła witryna. Musimy wiedzieć jak najwięcej o projekcie aby zacząć kolejne kroki.

2

Projektowanie strony.

Etap zaprojektowania strony WordPress jest kluczowy. Tutaj rozmowy nabierają kształtów, inspiracje zmieniają się w realną formę. To mikstura kreatywności i biznesu w graficznej drodze użytkownika, która realizuje oczekiwany efekt. Aby móc stworzyć stronę internetową w angażującym stylu, która daje przyjemność w jej odbiorze odbywa się to w standardach RWD, UX i UI Design.

3

Zakodowanie formy graficznej.

Kiedy projekt graficzny strony jest zaakceptowany rozpoczynamy jego zakodowywanie. Ten etap opieramy na wytycznych co do funkcji, które Klient oczekuje wraz z doprecyzowanym wyglądem. Nasi projektanci wraz z programistami współpracują razem dzieląc się na dwie grupy. Pierwsza łączy projektowanie z tworzeniem motywu, a druga odpowiedzialna jest za funkcjonalność zgodną z wyglądem.

4

Testy jakościowe i funkcjonalne.

Przed wdrożeniem strony na właściwy serwer rozpoczynamy testy dotyczące jakości w wyglądzie, bezpieczeństwie, prędkości wczytywania, zgodności z najnowszymi wersjami języków programowania - w przypadku WordPress - PHP, JavaScript. Sprawdzamy, czy wszystkie funkcje działają zgodnie z przeznaczeniem, czy wprowadzone integracje wykonują swoje zadania, czy architektura informacji zapewnia optymalny flow do konwersji.

5

Uruchomienie strony.

Jest to proces indywidualny. Każda strona ma swój tryb. Jednak są stałe elementy, które zawsze wykonujemy podczas wdrożenia na serwer produkcyjny. Programiści wspólnie tworzą środowisko na hostingu Klienta, podpinają domenę pod właściwy katalog, łączą ją z bazą danych, przeprowadzają migrację danych. Po zakończeniu migracji następuje proces podpięcia na stronie skrzynek mailowych, implementacja certyfikatu bezpieczeństwa SSL, zabezpieczenie strony. Następnie implementujemy skrypty do analiz i monitoringu przepływu użytkowników. Ostatni etap to przyspieszenie strony pod względem serwerowym.

6

Administracja WordPress.

Po zakończeniu projektu zapewniamy 14 dniowe wsparcie techniczne, które jest formą zabezpieczenia strony w jej kluczowej fazie. Nasza agencja przygląda się wszystkim aspektom technicznym, gdyż mimo skrupulatności w całym procesie mogą pojawić się nieoczekiwane błędy, lub drobne lifty niezauważone wcześniej. Dodatkowo mamy 100% pewność, że Nasi Klienci są w 100% zadowoleni z naszej pracy. Klienci mają też możliwość wykupienia planów administracji stron WordPress dotyczących okresowych backupów, aktualizacji, modyfikacji lub wykonania dodatkowych rozszerzeń.

04.Dlaczego Ty?

Tworzenie stron WordPress - dla Wszystkich.

Autorskie projekty stron WordPress kierujemy dla marek osobistych, lokalnych firm po globalne marki - zawsze na profesjonalnym poziomie, tworząc je od 0 lub wykorzystując własne rozwiązania. Wykonujemy swoją pracę z pasją i pełnym zaangażowaniem. Za nami dekada doświadczeń z ponad 220 realizacjami z 29 branż na 4 kontynentach.

Kogo zapewniamy?
 • Projektantów z ogromnym doświadczeniem.
 • Programistów - specjalistów WordPress.
 • Przydzielonego opiekuna - osobę nadzorującą projekt.

Strony WordPress od A do Z.

Przygotujemy Tobie skuteczną stronę opartą na WordPress zapewniając elastyczność oferty dostosowanej do Twoich potrzeb.

Web design - projektowanie stron

E-commerce Design

Projektowanie e-sklepów opieramy o najnowsze trendy w UI i UX - zamów projektowanie sklepów internetowych.

Web Development

Web Development

Tworzenie stron zgodnie z współczesnymi praktykami w najnowszych technologiach - zamów tworzenie stron www.

Wsparcie 24/7

Wsparcie WordPress 24/7

Zapewniamy wsparcie topowych specjalistów od grafików po programistów - zamów wsparcie WordPress.

Marketing 360

Pozycjonowanie WordPress

Konsekwentnie implementujemy wytyczne od Google w każdy projekt - zamów pozycjonowanie stron WordPress.

Strony WordPress - oferta.

Strona Landing Page

Jeśli wymagasz Landing Page o wysokiej skuteczności i intuicyjność w operowaniu, które gwarantuje WordPress.

Tworzenie Landing Page

Blog na WordPress

Tworzymy profesjonalne blogi, stworzone na miarę potrzeb, o dedykowanej funkcjonalności i spersonalizowanym wyglądzie.

Tworzenie bloga WordPress

Sklep WooCommerce

Nowoczesny sklep WordPress z przyjaznym panelem opartym o współczesne rozwiązania w prowadzeniu skutecznego e-handlu.

Sklep WordPress

Strona Firmowa WordPress

Potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej dla swojego biznesu, którą wspiera najlepszy CMS na świecie?

Strona Wizytówka WordPress

Zamów stronę wizytówkę, którą dowolnie będziesz modyfikował, rozwijał dzięki możliwościom WordPress.

Strona OnePage WordPress

Oczekujesz strony typu OnePage wykonanej w WordPress, szytej na miarę, dowolnie edytowanej.

Tworzenie stron WordPress cennik. Strony WordPress cennik.

UsługaForma wdrożeniaCzas realizacjiCena
Strona internetowa WordPressGotowy motyw / szablon5 - 15 dniod 1500zł
Strona internetowa WordPressProjekt indywidualny30 - 90 dniod 4500zł

Ceny tworzenia stron WordPress mają charakter podglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

05.Ile kosztuje strona WordPress?

Jak wyceniamy strony WordPress?

Każdy projekt jest dla nas odrębnym bytem. Ciebie i Twoje potrzeby traktujemy w sposób indywidualny. Tak też wyceniamy naszą pracę. Nie jesteśmy w stanie podać konkretnej ceny, dopóki nie będziemy znać szczegółów jasno określających Twoje wizje, cele i horyzonty. Dla nas nie ma ograniczeń w tworzeniu stron na WordPressie. Ceniąc sobie wolność, nie ograniczamy się cenowo. W cenniku zamieściliśmy ceny wyjściowe dając fundament do rozpoczęcia współpracy.

Co wpływa na cenę stworzenia strony na WordPressie?

Ustalenie ceny strony WordPress zależy od rozmów, ustalania strategii, oczekiwań, wykonanych technologii, materiałów płatnych, rozmiaru wdrożenia, ilości podstron, graficznej wizualizacji, motywu, inspiracji, poszukiwań. To określa ostateczny kształt, rozmiar strony, i zasięg prac. Koszt WordPress zależy również od istnienia niestandardowych funkcji, wielojęzyczności, modyfikacji wtyczek.

Wycena stron WordPress

Serwer, domena, SSL.

Aby strona mogła zaistnieć w internecie potrzebujesz domeny - jej nazwy i hostingu. Koszty te mogą się wahać od 0 - 100zł / rok w przypadku wolnych domen, natomiast koszt serwera jest powiązany z Twoimi potrzebami i wyceniane są od 200zł na rok. Koszt certyfikatu na pierwszy rok wynosi od 0 - 200zł.

Dodatkowe koszty wtyczek.

Wtyczki do WordPressa występują bardzo często w wersjach darmowej lub płatnej. Wersja darmowa jest okrojona z funkcjonalności, których Twoja strona może wymagać. Ceny tych dodatków mogą znacząco wpłynąć na wycenę całego projektu.

Koszty motywów premium.

W zależności od wyboru motywu premium (jeśli się na niego zdecydujesz), należy dodatkowo wliczyć jego koszt, który poniesiesz, gdyż tylko Ty musisz być jego właścicielem. Jako agencja nie pośredniczymy w sprzedaży, jedynie pomagamy w zakupie.

Konfiguracja wtyczek WordPress.

Wtyczki bardziej zaawansowane, które wymagają dodatkowej pracy poza ich aktywowaniem również wpływają na cenę projektu. Są to zazwyczaj wtyczki które nadają stronie główną funkcjonalność, odmienną od standardowej.

Dlaczego strony WordPress mają dwa warianty cenowe?

Elastyczność w wycenie stron opartych na WordPress wynika z potrzeb naszych Klientów. Zawsze proponujemy dwie opcje. Pierwsza, tańsza, z krótszym czasem realizacji w teorii bardziej atrakcyjna to wdrożenie gotowego szablonu. Jest to jednak droga przejściowa, w której cena i czas wdrożenia mają kluczową wagę w wybieraniu optymalnego rozwiązania. Druga to specjalnie stworzony dedykowany motyw, w którym ogranicza Nas tylko wyobraźnia.

Dlaczego nie polecamy wdrożeń gotowych motywów?

W przypadku gotowych rozwiązań musisz zgodzić się na ich ograniczenia, zależności, brak realnego wpływu na rozwój, modyfikacje, optymalizacje, bezpieczeństwo. O projektowaniu niema tutaj mowy. Ciągła zależności od firmy trzeciej, która stworzyła szablon i firmy, która stworzyła builder, oraz innych dodatków, które wypadałoby mieć od kolejnych firm.

06.Dlaczego oferujemy tworzenie stron na WordPress?

Strony WordPress zdominowały internet.

Strony WordPress to skuteczne narzędzia biznesowe, wizerunkowe, promocyjne, dlatego wybrało je 34% osób i firm w sieci. WordPress to sprawdzony, nowoczesny, intuicyjny CMS, który po prostu działa. WordPress wciąż ewoluuje, a jego ekspansja trwa - w ciągu dwóch ostatnich lat zdobył 10% Internetu. Świat stoi WordPress'em.

Oferujemy projektowanie i tworzenie stron WordPress dlatego, że posiadają one kluczowe cechy, które każdy biznes ceni i nie przejdzie obok niego obojętnie. Oto one:

 • WordPress oparty na Open Source - to gwarancja niezależności, która w biznesie jest najważniejszą wartością.
 • WordPress jest dojrzałym, niezwykle elastycznym CMS`em, swoistym rajem dla kreatywnego tworzenia nietuzinkowych form jego wizualizacji.
 • Dostosowujemy strony dzięki WordPress do najbardziej niekonwencjonalnych potrzeb. WordPress jako środowisko posiada wiele rozszerzeń, które sprawiają, że jest narzędziem do zadań specjalnych.
 • Wybierając strony na WordPressie wiedz, że jesteśmy w stanie stworzyć niemalże wszystko, możemy zaprojektować jednocześnie stronę firmową, stronę landing page i sklep w obszarze jednej domeny.
 • Strony oparte na WordPress kojarzą się przede wszystkim z intuicyjnym panelem obsługi. Krzywa nauki WordPress`a jest relatywnie niska. Opanowanie jego funkcjonalności wymaga dosłownie chwili.
 • Strony w WordPress to CMS, które nieustannie się rozwija. Za jego ewolucje odpowiada tysiące developerów (w tym my). Jest on stale aktualizowany i nieustannie wspierany, co daje pewność, iż następnego dnia będzie jeszcze lepszym systemem w zarządzaniu treścią.
 • Każdy biznes musi się być elastyczny. Wyobraź sobie, że dziś tworzymy Tobie bloga, jutro chciałbyś sprzedawać na nim swoje produkty, a następnego dnia powstaje podstrona promująca Twoją usługę - Strona na WordPress to gwarantuje.
 • Widoczność w internecie jest niezwykle istotna. Strona WordPress sama w sobie to dobre narzędzie do pozycjonowania, a dobry materiał na optymalizację, co sprawia, że Google po prostu go kocha.
 • Strony WordPress mają sposobność nieograniczonej ilości modyfikacji i dodawania nowych funkcjonalności dzięki wtyczkom oraz możliwościom platformy.

Co to jest strona oparta na WordPress?

Strona WordPress to strona wykorzystująca system zarządzania treścią (zawartością) zarówno w formie jej rozbudowy i prezentacji. CMS WordPress zarówno wspiera backend strony (pozwala na logowanie, zarządzanie, zmiany w istniejącej i dodawanie nowej zawartości) oraz frontend - wizualna prezentacja strony, która jest dostępna dla odwiedzających witrynę.

Projekty stron WordPress.

Możliwości stron WordPress w ich przeznaczeniu nie mają ograniczeń. Można na ich bazie zaprojektować dosłownie wszystko. Poza popularnymi rozwiązaniami jak szeroko rozumiane witryny firmowe, strona WordPress jest również wyborem nr 1 jako:

 • Strona typu portfolio, na której przedstawiane są umiejętności Twórców, ich przekaz, kreatywny sposób wyrażania osobowości.
 • Strona eventowowa, która zawiera listę wydarzeń oraz umożliwia sprzedaż biletów.
 • Strona e-lerningowa, jako pełnowartościowa platforma do kursów, której użytkownicy śledzą swoje postępy, ściągają poradniki, przechodzą etapy nauki.
 • Strona z opłatą za członkostwo, która pozwala na dodanie form płatności w celu oglądania zawartości w pełnym wymiarze.
 • W pełni funkcjonalny sklep, który może sprzedawać bez ograniczeń. Najbardziej popularnym rozwiązaniem e-commerce jest sklep WooCommerce.
 • Strona z systemem rezerwacji, dzięki której można zarezerwować termin wykonania usługi. To świetne rozwiazanie dla restauracji, hoteli, fryzjerów, lekarzy itd.

To wszystko jest możliwe dzięki wtyczkom, które nadają WordPressowi nową funkcjonalność i wymagają jedynie spójności w projektowaniu.

Dlaczego strony WordPress są popularne?

Strony oparte na WordPress są najczęstszym wyborem wśród marek osobistych i firm, które cenią uniwersalność platformy, stabilność w rozwoju, elastyczność w rozbudowie, bezpieczeństwie i częstych aktualizacjach oraz przystępne ceny w jej stworzeniu. Są one wykorzystywane we wszystkich branżach, spełniając najróżniejsze wymagania.

Dlaczego tworzenie stron WordPress to dobry wybór?

Strona w WordPress jest stworzona do modyfikacji. Oto kilka powodów dlaczego warto korzystać z WordPressa przy tworzeniu stron.

 • Tworzenie stron internetowych WordPress dzięki licencji - GPL pozwala na wykonanie dowolnej zmiany w obrębie infrastruktury całego systemu, bez regulacji prawnych - to raj dla programistów. To przyciąga amatorów technologii internetowych i profesjonalne agencje interaktywne, czyniąc ze stron wykonanych WordPress główną gałąź przychodu.
 • Kompletna dokumentacja techniczna, która pozwala na jego szybkie zapoznanie od strony kodu jest ogromnym atutem. Dzięki kodeksowi docieranie do funkcji, akcji, filtrów, zmiennych - które odpowiadają za konkretne zadania, lub przekazują konkretne wartości jest dobrym doświadczeniem. Dlatego stworzenie strony WordPress to czysta przyjemność.
 • Ogromna społeczność wokół tematu stron WordPressa pozwala na odszukiwanie problemów związanych z jego tworzeniem w błyskawiczny sposób. Wiedz, że na każde pytanie na 99.9% była już dana poprawna odpowiedź.
 • Strona stworzona w WordPress jest intuicyjna w obsłudze. Nie wymagają skomplikowanych szkoleń. Można w pełni zarządzać nią w kilka chwil, co przydaje się w tworzeniu kolejnych wizualizacji podstron czy poszczególnych elementów.
 • Warto wiedzieć, że większość osób tworzących strony w WordPressie nie są wykwalifikowani w IT, nie mają doświadczeń z kodem czy grafiką. Dzięki dostępnym motywom i wtyczkom oraz łatwości w ich implementacji nie wymagane są umiejętności w posiadaniu smaku w wyglądzie, czy wiedzy w trendach technologicznych.

FAQ

Projektowanie i tworzenie stron WordPress to proces wieloetapowy, który winno się dokładnie przeanalizować, zaplanować i perfekcyjnie wdrożyć. Będziemy przy wszystkich etapach budowania Twojej strony WordPress zapewniając jej szybkość, bezpieczeństwo, odwzorowanie pixel perfect. Skontaktuj się z Nami - chętnie omówimy szczegóły Twojego projektu.

+48 727 677 100