Tworzenie stron WordPress

Nie uznajemy żadnych kompromisów w tworzeniu pięknych, funkcjonalnych, indywidualnie zaprojektowanych stron opartych na WordPress w przystępnej cenie. Jego uniwersalność na stałe zapisała się papilarnych liniach pikseli naszej agencji interaktywnej. Oferujemy tworzenie stron WordPress szytych na miarę. Nie opieramy się na szablonach ani frameworkach. Cenimy świeże pomysły, bo to one budują nieszablonowe realizacje. Poznaj naszą ofertę oraz przykładowy cennik.

Tworzenie stron WordPress

Strony WordPress od specjalistów.

Tworzenie stron WordPress w profesjonalnym wydaniu - to nasza specjalność.

Web design - projektowanie stron

Web Design

Projektujemy strony WordPress zgodnie z wytycznymi UI i UX.

Web Development

Web Development

Tworzenie stron WordPress wykonujemy w najlepszych praktykach.

Wsparcie 24/7

Wsparcie 24/7

Zapewniamy elastyczne wsparcie grafików i programistów.

Marketing 360

Marketing 360°

Mierzymy wysoko w budowaniu pozycji w Google.

Strony WordPress
01.Co robimy?

Tworzenie stron WordPress.

Tworzenie stron WordPress jest naszą sztandarową usługą, którą opieramy na najnowszych kanonach i trendach technologicznych opartych na kompilacji grafiki, kodu, myśli technologicznej wraz z psychologią biznesu. Finalnie każdą stronę WordPress stworzymy w najlepszych praktykach, zgodnie z jej infrastrukturą oraz API i gwarancją intuicyjnej obsługi.

02.Co oferujemy?

Co otrzymasz?

 • Stronę WordPress na dedykowanym motywie
 • Responsywność wpisaną w kod witryny
 • Administrację przez miesiąc za darmo
 • Integracje z mediami społecznościowymi
 • Stabilną i bezpieczną witrynę
 • 100% widoczności w sieci
 • Konfigurację pluginów

Na co zwracamy uwagę?

 • Unikalny, nowoczesny wygląd
 • Architektura informacji
 • Szybkość wczytywania
 • Dane strukturalne
 • Bezpieczeństwo
 • Zgodność z W3C
 • RODO
Tworzenie stron WordPress - oferta

Strony internetowe WordPress wszystkich!

W Prodesigner wykonujemy autorskie projekty stron WordPress, które kierujemy dla wszystkich: od marek osobistych do małych i średnich przedsiębiorstw - zawsze na profesjonalnym poziomie. Wykorzystujemy własne motywy lub wyselekcjonowane szablony premium.

Tworzenie stron WordPress w najlepszych praktykach.

Dbamy o niestandardowe, oryginalne podejście w oparciu o inspiracje naszych Klientów. Projektowanie stron WordPress wykonujemy w najlepszych praktykach zgodnie z zasadami Google. Wykonujemy szybkie, bezpieczne, nowoczesne strony internetowe. Dzięki temu nasze strony WordPress realnie konkurują walcząc o najwyższe pozycje w Google.

Tworzenie stron WordPress w oparciu o Twoje cele.

Zanim przystąpimy do tworzenia strony na WordPressie określimy strategię. Jest ona immanentną częścią wszystkich naszych realizacji. Wspólnie ustalimy funkcje strony, które są niezbędne dla Ciebie. Są one następujące: komunikacyjna, sprzedażowa, informacyjna, budująca autorytet. Opieramy się doskonałej prezentacji w oparciu o UX Design i UI Design, tak aby móc stworzyć w pełni angażującą witrynę, która daje użytkownikowi przyjemność w jej odbiorze.

Responsywne strony WordPress.

Zawsze tworzymy w oparciu o RWD (responsive web design). Responsywne strony WordPress, które powstają w naszej agencji są dopasowane do wszystkich urządzeń - jak tablety, smartfony, laptopy.

Etapy w projektowniu i tworzeniu stron WordPress
03.Jak to działa?

Jak wygląda tworzenie stron WordPress krok po kroku.

W naszej agencji strony WordPress powstają w owocnej współpracy i jasno określonych oczekiwaniach. Ich forma jest wynikiem naszych wspólnych decyzji, które realizują Twoje cele biznesowe. Zawsze zaczynamy od Twoich inspiracji, zasięgu prowadzonej aktywności - tak aby już w pierwszym etapie nakreślić architekturę, wygląd, funkcjonalność witryny. Skupiamy się na budowaniu zaufania, generowaniu doświadczeń, jasnym przekazie.

Zwiększamy immersję subtelnymi animacjami, ultralekkimi rozszerzeniami plików przyspieszamy prędkość wczytywania, zaawansowanymi zabezpieczeniami dajemy Tobie spokój, najlepszymi praktykami w optymalizacji wpływamy na wyższe pozycje w wyszukiwarkach. To dzięki technologii przyciągamy Twoją publiczność kreując skuteczny dialog oparty na skoncentrowaniu się na użytkowniku.

Etapy tworzenia stron WordPress:
 • Projektowanie graficzne
 • Zakodowanie szablonu
 • Wdrożenie na serwer

Twoja pełna akceptacja etapu rozpoczyna kolejny.

Proces tworzenia stron WordPress

1
Projektujemy

Projektowanie stron WordPress jest najważniejszym elementem w procesie powstawania witryny. To etap, gdzie słowa nabierają kształtów, oczekiwania zmieniają się w realną formę, która wypełnia Twoje cele w współczesnych praktykach. To mikstura kreatywności i biznesu w graficznie drodze użytkownika, która realizuje oczekiwany efekt.

2
Kodujemy

Oferowane tworzenie strony Wordpress opieramy na wykorzystaniu najnowszych technologii zgodnych ze współczesnymi praktykami w budowaniu zadowolenia Twoich klientów. Strony internetowe, które tworzymy są dopasowane do urządzeń mobilnych, wykonane pixel perfect, intuicyjne w obsłudze, bezpieczne i gotowe na powierzone im zadania.

Dowiedz się więcej
3
Wprowadzamy treści

Wprowadzamy zawartość, którą nam przygotowałeś, aby w pełni wypełnić witrynę tekstem, zdjęciami, filmami nadajac jej finalny odbiór. Wspólnie podpowiadamy, inspirujemy, wskazujemy miejsca, gdzie i co powinno znajeźć się na poszczególnych podstronach i jak może ona zmienić potencjalnych odwiedzających w Klientów.

4
Optymalizujemy

Automatycznie optymalizujemy stworzoną witrynę zgodnie obowiązującymi trendami we współczesnym webdevelopmencie. Skupiamy się na optymalizacji prędkości, pozytywnych doświadczeniach łącząc SEO, UI i UX w najlepszych praktykach.

Dowiedz się więcej
5
Pozycjonujemy

Proces tworzenia strony WordPress opieramy na podstawie analiz Twojej branży, zakresu prowadzenia działalności, rodzaju usług, a przede wszystkim Twojej grupy docelowej. Strona spełniająca potrzeby przyszłych klientów to mus w 21 wieku.

Dowiedz się więcej
6
Administrujemy

Jako twórcy stron opartych na WordPress, posiadamy również rozbudowany pakiet usług administracji stron i sklepów WordPress, w którym pomożemy Ci zarządzać biznesem online. Wykonujemy backupy, aktualizacje, modyfikujemy wygląd, dodajemy nowe funkcjonalności.

Dowiedz się więcej

RealizacjeWybrane strony Wordpress

04.Ile kosztuje strona WordPress?

Jak wyceniamy strony WordPress?

Każdy projekt jest dla nas odrębnym bytem. Ciebie i Twoje potrzeby traktujemy w sposób indywidualny. Tak też wyceniamy naszą pracę. Nie jesteśmy w stanie podać konkretnej ceny, dopóki nie będziemy znać szczegółów jasno określających Twoje wizje, cele i horyzonty. Dla nas nie ma ograniczeń w tworzeniu stron na WordPress'ie. Ceniąc sobie wolność, nie ograniczamy się cenowo. W cenniku zamieściliśmy ceny wyjściowe dając fundament do rozpoczęcia współpracy.

Tworzenie stron WordPress cennik, strony WordPress cennik

UsługaForma wdrożeniaCzas realizacjiCena
Strona WordPressGotowy motyw / szablon5 - 15 dniod 1500zł
Strona WordPressProjekt indywidualny30 - 90 dniod 4500zł

Ceny stron WordPress mają charakter podglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Ile kosztuje tworzenie stron WordPress?

Ustalenie ceny strony WordPress rozpoczyna się od rozmów, ustalania strategii, oczekiwań, wykonanych technologii, materiałów płatnych, rozmiaru wdrożenia, ilości podstron, graficznej wizualizacji, szablonów, inspiracji, poszukiwań. To określa ostateczny kształt, rozmiar strony, i zasięg prac. Dodatkowymi kosztami w wycenie mogą być również niestandardowe funkcjonalności, szkolenia w zakresie administracji, wielojęzyczność, modyfikacje wtyczek, systemy rezerwacyjne.

Wycena stron WordPress

Dlaczego tworznie stron WordPress ma dwa warianty cenowe?

Elastyczność w wycenie stron opartych na WordPress wynika z potrzeb naszych Klientów. Zawsze proponujemy dwie opcje. Pierwsza, tańsza, z krótszym czasem realizacji w teorii bardziej atrakcyjna to wdrożenie gotowego szablonu. Jest to jednak droga przejściowa, w której cena i czas wdrożenia mają kluczową wagę w wybieraniu optymalnego rozwiązania.

Dlaczego zachęcamy do profesjonalnych rozwiązań?

Tutaj liczy się cel. Tutaj jakość wiedzie prym. Tu ogranicza nas tylko wyobraźnia. Tutaj optymalizacja i rozwój jest w standardzie.

Nie polecamy gotowych rozwiązań poprzez ich ograniczenia, zależności, brak realnego wpływu na rozwój, modyfikacje, optymalizacje, bezpieczeństwo. O projektowaniu niema tutaj mowy. Ciągła zależności od firmy trzeciej, która stworzyła szablon i firmy, która stworzyła framework, oraz innych dodatków, które wypadałoby mieć od kolejnych firm.

Serwer, domena, SSL.

Aby strona mogła zaistnieć w internecie potrzebujesz domeny - jej nazwy i hostingu. Koszty te mogą się wahać od 0 - 100zł / rok w przypadku wolnych domen, natomiast koszt serwera jest powiązany z Twoimi potrzebami i  wyceniane są od 200zł na rok. Koszt certyfikatu na pierwszy rok wynosi od 0 - 200zł.

Dodatkowe koszty wtyczek.

Wtyczki do WordPressa występują bardzo często w wersjach darmowej lub płatnej. Wersja darmowa jest okrojona z funkcjonalności, których Twoja strona może wymagać. Ceny tych dodatków mogą znacząco wpłynąć na wycenę całego projektu.

Koszty motywów premium.

W zależności od wyboru motywu premium (jeśli się na niego zdecydujesz), należy dodatkowo wliczyć jego koszt, który poniesiesz, gdyż tylko Ty musisz być jego właścicielem. Jako agencja nie pośredniczymy w sprzedaży, jedynie pomagamy w zakupie.

Konfiguracja wtyczek WordPress.

Wtyczki bardziej zaawansowane, które wymagają dodatkowej pracy poza ich aktywowaniem również wpływają na cenę projektu. Są to zazwyczaj wtyczki które nadają stronie główną funkcjonalność, odmienną od standardowej.

05.Dlaczego tworzymy w WordPress?

Dlaczego WordPress?

Strony WordPress to skuteczne narzędzia biznesowe, wizerunkowe, promocyjne, dlatego wybrało je 34% osób i firm w Internecie. WordPress to sprawdzony, nowoczesny, intuicyjny framework, który po prostu działa. WordPress wciąż ewoluuje, a jego ekspansja trwa - w ciągu dwóch ostatnich lat zdobył 10% Internetu. Świat stoi Wordpress'em

WordPress - zalety.

Oferujemy projektowanie i tworzenie stron WordPress dlatego, że posiadają one kluczowe cechy, które każdy biznes ceni i żadna jego forma aktywności w internecie nie przejdzie obok obojętnie. Oto one:

 • WordPress oparty jest o licencję Open Source - to gwarancja niezależności, która w biznesie jest najważniejszą wartością.
 • WordPress jest dojrzałym, niezwykle elastycznym CMSem, swoistym rajem dla kreatywnego tworzenia nietuzinkowych form jego wizualizacji.
 • Dostosowujemy jego funkcjonalność do najbardziej niekonwencjonalnych potrzeb. WordPress jako środowisko posiada wiele rozszerzeń, które sprawiają, że jest narzędziem do zadań specjalnych.
 • Na WordPress'ie jesteśmy w stanie stworzyć niemalże wszystko, możemy zaprojektować jednocześnie stronę firmową, stronę landing page i sklep w obszarze jednej domeny.
 • WordPress kojarzy się przede wszystkim z intuicyjnym panelem jego obsługi. Krzywa nauki Wordpressa jest relatywnie niska. Opanowanie jego funkcjonalności wymaga dosłownie chwili.
 • WordPress to CMS, które nieustannie się rozwija. Za jego ewolucje odpowiada tysiące developerów (w tym my). Jest on stale aktualizowany i nieustannie wspierany, co daje pewność, iż następnego dnia będzie jeszcze lepszym systemem w zarządzaniu treścią.
 • Każdy biznes musi się rozwijać. Wyobraź sobie, że dziś tworzymy Tobie bloga, jutro chciałbyś sprzedawać na nim swoje produkty, a następnego dnia powstaje podstrona promująca Twoją usługę - WordPress to gwarantuje.
 • Widoczność w internecie jest niezwykle istotna. WordPress sam w sobie to dobre narzędzie do pozycjonowania, a jego optymalizacja, sprawia, że Google po prostu go kocha.

Tworzenie stron WordPress - pytania / odpowiedzi

+48 727 677 100