Tworzenie stron WordPress

Nie uznajemy żadnych kompromisów w tworzeniu pięknych, funkcjonalnych, indywidualnie zaprojektowanych stron opartych na WordPress w przystępnej cenie. Jego uniwersalność na stałe zapisała się papilarnych liniach pikseli naszej agencji interaktywnej. Oferujemy tworzenie stron WordPress szytych na miarę. Nie opieramy się na gotowych motywach. Cenimy świeże pomysły, bo to one budują nieszablonowe realizacje. Poznaj naszą ofertę oraz przykładowy cennik.

Tworzenie stron WordPress
Strony internetowe WordPress
01. Co oferujemy?

Strony internetowe WordPress — zaufaj specjalistom.

Tworzenie stron WordPress to nasza sztandarowa usługa, którą świadczymy nieustannie od 10 lat. Z pełnym zaangażowaniem zaprojektujemy i stworzymy Ci stronę internetową opartą na CMS WordPress na podstawie współczesnych kanonów technologicznych i trendów graficznych wyrażających się kompilacją grafiki, kodu i psychologią biznesu.

02. Dlaczego my?

Tworzenie stron www WordPress — najwyższa jakość.

W naszej agencji proces tworzenia stron internetowych opartych WordPress odbywa się w owocnej współpracy opartej na jasno określonych oczekiwaniach. To, w jaki sposób stworzymy Ci witrynę, jest wynikiem naszych wspólnych decyzji. To one mają zrealizować Twoje cele.

Zaczynamy od Twoich inspiracji, zasięgu prowadzonej aktywności, analizy branży. Już w pierwszym etapie nakreślamy czytelną architekturę informacji, estetyczny wygląd, oczekiwaną funkcjonalność. W tworzeniu i projektowaniu stron www w WordPress skupiamy się na jasnym przekazie i spójnej formie. Kodujemy w zgodzie z jego kodeksem i API. Wykonujemy wyłącznie dedykowane motywy spełniające oczekiwania wymagających Klientów.

Projektowanie i tworzenie stron internetowych WordPress — dlaczego my?

Każdej stronie www zaimplementujemy subtelne animacje, ultralekkie rozszerzenia plików. Skupimy się na prędkości działania oraz bezpieczeństwie. Profesjonalną optymalizacją wpływamy na wyższe pozycje w wyszukiwarkach. To właśnie wieloetapowość całego procesu opartego na potrzebach finalnego odbiorcy i trendach technologicznych nadaje projektowi kompletny charakter — to nas wyróżnia. Poznaj nasz proces:

 • Projektowanie graficzne.
 • Zakodowanie szablonu.
 • Wdrożenie na serwer.

Twoja pełna akceptacja etapu rozpoczyna kolejny.

03. Dlaczego Ty?

Profesjonalne projektowanie stron WordPress.

Strony internetowe WordPress projektujemy i tworzymy markom osobistym, lokalnym firmom po globalne przedsiębiorstwa — zawsze na profesjonalnym poziomie. Tworzymy je od zera lub wykorzystując własne rozwiązania. Za nami dekada doświadczeń z ponad 250 realizacjami z 29 branż. Pracowaliśmy na 4 kontynentach. Nasze realizacje zawsze wykonujemy z pasją i pełnym zaangażowaniem.

Kogo zapewniamy?
 • Projektantów z ogromnym doświadczeniem.
 • Programistów — specjalistów WordPress.
 • Przydzielonego opiekuna — osobę nadzorującą projekt.
Strony internetowe WordPress
04. Profesjonalna realizacja.

Jaką stronę Ci zaprojektujemy?

 • Stronę www stworzoną na dedykowanym motywie.
 • Integracje z mediami społecznościowymi.
 • Responsywność wpisaną w kod witryny.
 • Administrację przez miesiąc za darmo.
 • Gwarancją intuicyjnej obsługi.
 • Stabilną i bezpieczną witrynę.
 • 100% widoczności w sieci.
 • Konfigurację wtyczek.

Na co zwracamy uwagę?

 • Skrojoną na miarę architektura informacji.
 • Unikalny, nowoczesny wygląd.
 • Szybkość wczytywania.
 • Bezpieczeństwo.
 • Zgodność z W3C.
 • RODO.
Proces tworzenia stron WordPress

Tworzenie i projektowanie stron WordPress — krok po kroku.

1

Rozpoczęcie projektu.

Po podpisaniu umowy odbywamy liczne rozmowy, aby w pełni zrozumieć jego oczekiwania. Jest to niezbędne, aby móc zrealizować je w pełni wykorzystując WordPress. Omawiamy cele, inspiracje, wymagania co do wyglądu, informacje, które będzie zawierać przyszła witryna. Musimy wiedzieć najwięcej o projekcie, aby zacząć kolejne kroki.

2

Zaprojektowanie strony.

Etap zaprojektowania strony www WordPress jest kluczowy. Tutaj rozmowy nabierają kształtów, inspiracje zmieniają się w realną formę. To mikstura kreatywności i biznesu w graficznej drodze użytkownika, która realizuje oczekiwany efekt. Aby móc stworzyć stronę internetową w angażującym stylu, która daje przyjemność w jej odbiorze zaprojektujemy ją standardach RWD, UX i UI Design.

3

Zakodowanie formy graficznej.

Kiedy projekt strony jest zaakceptowany, rozpoczynamy jego zakodowywanie. Ten etap opieramy na wytycznych co do funkcji, które Klient oczekuje wraz z doprecyzowanym wyglądem. Nasi projektanci wraz z programistami współpracują, razem dzieląc się na dwie grupy. Pierwsza łączy projektowanie z tworzeniem motywu, a druga odpowiedzialna jest za funkcjonalność zgodną z wyglądem.

4

Testy, testy i jeszcze raz testy...

Przed wdrożeniem strony internetowej na właściwy serwer rozpoczynamy liczne testy. Sprawdzamy, czy wszystkie funkcje działają zgodnie z ich przeznaczeniem. Analizujemy czy wprowadzone integracje wykonują swoje zadania. Sprawdzamy, czy architektura informacji zapewnia optymalny flow do konwersji.

5

Uruchomienie strony.

Jest to proces indywidualny. Każdy projekt ma swój tryb. Jednak są stałe elementy, które zawsze wykonujemy podczas wdrożenia. Programiści wspólnie tworzą środowisko na hostingu Klienta. Następnie podpinają domenę pod właściwy katalog, łączą ją z bazą danych, przeprowadzają migrację danych. Następnie następuje podpięcie na stronie skrzynek mailowych, implementacja certyfikatu bezpieczeństwa SSL, zabezpieczenie strony. W kolejnym kroku implementujemy skrypty do analiz i monitoringu przepływu użytkowników. Ostatni etap to przyspieszenie strony pod względem serwerowym.

6

Administracja WordPress.

Po zakończeniu praca nad projektem www zapewniamy 14-dniowe wsparcie techniczne. Jest ono formą zabezpieczenia strony w jej kluczowej fazie. Nasza agencja przygląda się wszystkim aspektom technicznym. Mimo skrupulatności w całym procesie mogą pojawić się nieoczekiwane błędy lub drobne lifty niezauważone wcześniej. Dodatkowo mamy pewność, że będziesz w 100% zadowolony z naszej pracy. Masz możliwość wykupienia planów administracji WordPress dotyczących okresowych backupów, aktualizacji, modyfikacji lub wykonania dodatkowych rozszerzeń.

Portfolio wybrane strony i sklepy WordPress.

Nasza oferta.

Landing Page.

Strona docelowa, która wyróżnia się wysoką skutecznością, intuicyjnością w operowaniu. Zyskaj zdolność do analiz i mierzenia zachowań użytkowników w czasie rzeczywistym. Zamów — Na co jeszcze czekasz :).

Tworzenie Landing Page

Blog na WordPress.

Zamów spersonalizowanego bloga, który Cię identyfikuje.

Tworzenie bloga WordPress

Sklep WooCommerce.

Zyskaj sklep z przyjaznym panelem opartym o współczesne rozwiązania e-handlu.

Sklep WordPress

Strona Firmowa.

Potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej dla swojej firmy?

Strona Wizytówka.

Zamów stronę wizytówkę, którą dowolnie będziesz modyfikował i rozwijał.

Strona OnePage.

Nowoczesna strona jednostronicowa wykonana w szytej na miarę wizualizacji.

05. Ile kosztuje strona wykonana w WordPress?

Jak wyceniamy strony stworzone w WordPress?

Każdy projekt jest dla nas odrębnym bytem. Ciebie i Twoje potrzeby traktujemy w sposób indywidualny. Tak też wyceniamy naszą pracę. Dopóki nie będziemy znać szczegółów jasno określających Twoje wizje, cele i horyzonty nie możemy określić wyceny. Dla nas nie ma ograniczeń w tworzeniu na WordPressie. Ceniąc sobie wolność, nie ograniczamy się cenowo. W cenniku zamieściliśmy ceny wyjściowe, dając fundament do rozpoczęcia współpracy.

Tworzenie stron WordPress cennik. Strony WordPress cennik.

UsługaForma wdrożeniaCzas realizacjiCena
Strona www WordPressGotowy motyw / szablon5 - 15 dniod 1500 zł
Strona www WordPressProjekt indywidualny30 - 90 dniod 4500 zł

Ceny stron WordPress mają charakter podglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Strony WordPress cena

Co wpływa na cenę strony opartej na WordPressie?

Wysokość ceny strony opartej na WordPress zależy od efektów rozmów, ustaleń strategii, oczekiwań, wykonanych technologii, materiałów płatnych, rozmiaru wdrożenia, ilości podstron, graficznej wizualizacji, motywu, inspiracji, poszukiwań. To określa ostateczny kształt, rozmiar strony, i zasięg prac. Koszt realizacji zależy również od istnienia niestandardowych funkcji, wielojęzyczności, modyfikacji wtyczek.

Wycena stron WordPress

Dlaczego strony internetowe WordPress posiadają dwa warianty cenowe?

Elastyczność w wycenie stron internetowych stworzonych na WordPress wynika z potrzeb naszych Klientów. Zawsze proponujemy dwie opcje. Pierwsza, tańsza, z krótszym czasem realizacji w teorii bardziej atrakcyjna to wdrożenie gotowego szablonu. Jest to jednak droga przejściowa, w której cena i czas wdrożenia mają kluczową wagę. Druga to specjalnie stworzony dedykowany motyw, w którym ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Dlaczego nie polecamy wdrożeń gotowych motywów?

W przypadku gotowych motywów musisz zgodzić się na ich ograniczenia. Generują niepotrzebne zależności, nie mają realnego wpływu na rozwój. Ich modyfikacje, optymalizacje, bezpieczeństwo — nie istnieje. O projektowaniu niema tutaj mowy. Ciągłe uzależnienie od wielu firm jest zmorą tego rozwiązania.

Dodatkowe koszty, które podwyższają na cenę strony WordPress.

1
Serwer, domena, SSL.

Aby strona mogła zaistnieć w internecie, potrzebujesz domeny — jej nazwy i hostingu. Koszty te mogą się wahać od 0 do 100 zł / rok w przypadku wolnych domen. Natomiast koszt serwera wycenia się od 200 zł na rok. Koszt certyfikatu na pierwszy rok wynosi od 0 do 200 zł.

2
Ceny wtyczek.

Wtyczki do WordPress występują bardzo często w wersjach darmowej lub płatnej. Wersja darmowa jest okrojona z funkcjonalności, których Twoja strona może wymagać. Ceny tych dodatków mogą znacząco wpłynąć na wycenę całego projektu.

3
Ceny motywów premium.

W zależności od wyboru motywu premium należy dodatkowo wliczyć jego koszt. Tylko Ty musisz być jego właścicielem. Jako agencja nie pośredniczymy w sprzedaży, jedynie pomagamy w zakupie.

4
Koszty konfiguracji wtyczek.

Wtyczki bardziej zaawansowane, również wpływają na cenę projektu. Są to zazwyczaj rozwiązania, które nadają stronie główną funkcjonalność, odmienną od standardowej.

06. Dlaczego oferujemy strony oparte na WordPress?

WordPress zdominował internet.

WordPress to skuteczne narzędzie biznesowe, wizerunkowe, promocyjne, dlatego wybrało je 34% osób i firm w sieci. WordPress to sprawdzony, nowoczesny, intuicyjny CMS, który po prostu działa. WordPress wciąż ewoluuje, a jego ekspansja trwa — w ciągu dwóch ostatnich lat zdobył 10% Internetu. Świat stoi WordPress'em.

WordPress jest ceniony przez jego uniwersalność, stabilność w rozwoju, elastyczność w rozbudowie. Projekty na nim oparte spełniają najróżniejsze wymagania Klientów.

WordPress — poznaj zalety, które każdy biznes ceni, oto one:

 • WordPress oparty jest na open source — to gwarancja niezależności, która w biznesie jest najważniejszą wartością.
 • WordPress jest dojrzałym, niezwykle elastycznym CMS-em. Swoistym rajem dla kreatywnego tworzenia nietuzinkowych form jego wizualizacji.
 • WordPress jest dostosowany do najbardziej niekonwencjonalnych potrzeb. Posiada wiele rozszerzeń, które sprawiają, że jest narzędziem do zadań specjalnych.
 • Wybierając strony internetowe oparte na WordPress`ie wiedz, że jesteśmy w stanie stworzyć niemalże wszystko. Możemy zaprojektować jednocześnie stronę firmową, stronę lądowania i sklep w obszarze jednej domeny.
 • WordPress kojarzy się przede wszystkim z intuicyjnym panelem obsługi. Krzywa jego nauki jest relatywnie niska. Opanowanie jego funkcjonalności wymaga dosłownie chwili.
 • WordPress to CMS, które nieustannie się rozwija. Za jego ewolucje odpowiada tysiące developerów (w tym my). Jest on stale aktualizowany i nieustannie wspierany, co daje pewność, iż następnego dnia będzie jeszcze lepszym systemem w zarządzaniu treścią.
 • Każdy biznes musi się być elastyczny. Wyobraź sobie, że dziś tworzymy Ci bloga, jutro chciałbyś sprzedawać na nim swoje produkty, a następnego dnia powstaje podstrona promująca Twoją usługę — WordPress to gwarantuje.
 • Widoczność w internecie jest niezwykle istotna. WordPress to dobre narzędzie do pozycjonowania oraz a dobry materiał na optymalizację, co sprawia, że Google po prostu go kocha.
 • WordPress pozwala na nieograniczoną ilości modyfikacji i dodawanie nowych funkcjonalności.

Co to jest WordPress?

CMS WordPress posiada kompletny system zarządzania zawartością. Dzięki temu strony internetowe mogą być dowolnie modyfikowane i rozwijane. Dowiedz się co to jest WordPress.

Projekty WordPress.

Projekty stron WordPress nie mają ograniczeń. Możemy na ich bazie wykonać dosłownie wszystko. Poza popularnymi rozwiązaniami, jak szeroko rozumiane witryny firmowe, WordPress jest również wyborem naszej agencji nr 1 jako:

 • Strona typu portfolio, na której przedstawiane są umiejętności właścicieli. Ich przekaz w sposób kreatywny wyraża ich osobowości.
 • Strona z wydarzeniami, która umożliwia sprzedaż biletów.
 • Strona jako platforma do kursów, której użytkownicy śledzą swoje postępy, ściągają poradniki, przechodzą etapy nauki.
 • Strona opłata za członkostwo, która pozwala na dodanie form płatności w celu oglądania zawartości.
 • W pełni funkcjonalny sklep, który może sprzedawać bez ograniczeń. Najbardziej popularnym rozwiązaniem e-commerce jest sklep WooCommerce.
 • Strona z systemem rezerwacji. To świetne rozwiązanie dla restauracji, hoteli, fryzjerów, lekarzy itd.

Dlaczego tworzenie w WordPress to właściwy wybór?

WordPress jest doskonały do modyfikacji. Oto kilka powodów, dlaczego warto korzystać z niego przy tworzeniu stron.

 • WordPress jest oparty o licencje GPL. Pozwala na budowanie nieograniczonej ilości stron i dokonywanie na nich dowolnych zmian, bez regulacji prawnych. To przyciąga zarówno amatorów technologii internetowych, jak i profesjonalne agencje interaktywne, czyniąc WordPress główną gałąź przychodu./li>
 • Kompletna dokumentacja techniczna, która pozwala na szybkie zapoznanie od strony kodu, jest ogromnym atutem. Dlatego stworzenie strony w WordPress to czysta przyjemność.
 • Ogromna społeczność wokół WordPress pozwala na odszukiwanie problemów związanych z jego obsługą w błyskawiczny sposób. Na każde pytanie na 99.9% była już dana poprawna odpowiedź.
 • WordPress jest intuicyjny w obsłudze. Nie wymaga skomplikowanych szkoleń.

Tworzenie stron WordPress - FAQ.

Tworzenie stron WordPress opieramy na analizach branży, oryginalnych layoutach oraz wdrożeń zapiętych na ostatni guzik. Skontaktuj się z nami — chętnie omówimy szczegóły Twojego projektu.

4,9/5 - (155 głosów)
+48 727 677 100