Tworzenie stron WordPress

Nie uznajemy żadnych kompromisów w tworzeniu pięknych, funkcjonalnych, indywidualnie zaprojektowanych stron opartych na WordPress w przystępnej cenie. Jego uniwersalność na stałe zapisała się papilarnych liniach pikseli naszej agencji interaktywnej. Projektujemy, tworzymy, szyjemy na miarę. Nie opieramy się na szablonach ani frameworkach. Cenimy świeże pomysły, bo to one budują nieszablonowe realizacje. Poznaj naszą ofertę oraz przykładowy cennik.

Strony WordPress
01.Co robimy?

Strony WordPress

Tworzenie stron WordPress jest naszą sztandarową usługą, którą opieramy na najnowszych kanonach i trendach technologicznych opartych na kompilacji grafiki, kodu, myśli technologicznej wraz z psychologią biznesu. Finalnie każdą stronę WordPress stworzymy w najlepszych praktykach, zgodnie z jej infrastrukturą oraz API i gwarancją intuicyjnej obsługi.

02.Co oferujemy?

Co otrzymasz?

 • Stronę WordPress na dedykowanym szablonie
 • Responsywność wpisaną w kod witryny
 • Administrację przez miesiąc za darmo
 • Integracje z mediami społecznościowymi
 • Stabilną i bezpieczną witrynę
 • 100% widoczności w sieci
 • Konfigurację pluginów

Na co zwracamy uwagę?

 • Unikalny, nowoczesny wygląd
 • Architektura informacji
 • Szybkość wczytywania
 • Dane strukturalne
 • Bezpieczeństwo
 • Zgodność z W3C
 • RODO
Strona WordPress oferta

RealizacjeWybrane realizacje stron Wordpress

Etapy w projektowniu i tworzeniu stron WordPress
03.Jak to działa?

Tworzenie stron WordPress krok po kroku

W naszej agencji strony WordPress powstają w owocnej współpracy i jasno określonych oczekiwaniach. Ich forma jest wynikiem naszych wspólnych decyzji, które realizują Twoje cele biznesowe. Zawsze zaczynamy od Twoich inspiracji, zasięgu prowadzonej aktywności - tak aby już w pierwszym etapie nakreślić architekturę, wygląd, funkcjonalność witryny. Skupiamy się na budowaniu zaufania, generowaniu doświadczeń, jasnym przekazie. Dowiedz się więcej jak wyglada projektowanie i tworzenie stron www w naszej agencji.

Jak powstają nasze realizacje?

Zwiększamy immersję subtelnymi animacjami, ultralekkimi rozszerzeniami plików przyspieszamy prędkość wczytywania, zaawansowanymi zabezpieczeniami dajemy Tobie spokój, najlepszymi praktykami w optymalizacji stron wpływamy na wyższe pozycje w wyszukiwarkach. To dzięki technologii przyciągamy Twoją publiczność kreując skuteczny dialog oparty na skoncentrowaniu się na użytkowniku.

Etapy tworzenia stron WordPress:

 • Projektowanie graficzne
 • Zakodowanie szablonu
 • Wdrożenie na serwer

Twoja pełna akceptacja etapu rozpoczyna kolejny.

04.Ile kosztuje strona WordPress?

Jak wyceniamy strony WordPress?

Każdy projekt jest dla nas odrębnym bytem. Ciebie i Twoje potrzeby traktujemy w sposób indywidualny. Tak też wyceniamy naszą pracę. Nie jesteśmy w stanie podać konkretnej ceny, dopóki nie będziemy znać szczegółów jasno określających Twoje wizje, cele i horyzonty. Dla nas nie ma ograniczeń w tworzeniu stron na WordPress'ie. Ceniąc sobie wolność, nie ograniczamy się cenowo. W cenniku zamieściliśmy ceny wyjściowe dając fundament do rozpoczęcia współpracy.

Tworzenie stron WordPress cennik, strony WordPress cennik

UsługaForma wdrożeniaCzas realizacjiCena
Strona WordPressGotowy motyw / szablon5 - 15 dniod 1500zł
Strona WordPressProjekt indywidualny30 - 90 dniod 4500zł

Ceny tworzenia stron WordPress mają charakter podglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Strony WordPress cena

Ustalenie ceny strony WordPress rozpoczyna się od rozmów, ustalania strategii, oczekiwań, wykonanych technologii, materiałów płatnych, rozmiaru wdrożenia, ilości podstron, graficznej wizualizacji, blue printów, inspiracji, poszukiwań. To określa ostateczny kształt, rozmiar strony, i zasięg prac. Dodatkowymi kosztami w wycenie mogą być również niestandardowe funkcjonalności, szkolenia w zakresie administracji, wielojęzyczność, modyfikacje wtyczek, systemy rezerwacyjne.

Wycena stron WordPress

Dlaczego strony WordPress posiadają dwa warianty cenowe?

Elastyczność w wycenie stron opartych na WordPress wynika z potrzeb naszych Klientów. Zawsze proponujemy dwie opcje. Pierwsza, tańsza, z krótszym czasem realizacji w teorii bardziej atrakcyjna to wdrożenie gotowego szablonu. Jest to jednak droga przejściowa, w której cena i czas wdrożenia mają kluczową wagę w wybieraniu optymalnego rozwiązania.

Dlaczego zachęcamy do profesjonalnych rozwiązań?

Tutaj liczy się cel. Tutaj jakość wiedzie prym. Tu ogranicza nas tylko wyobraźnia. Tutaj optymalizacja i rozwój jest w standardzie.

Dlaczego nie polecamy wdrożeń gotowych szablonów?

Nie polecamy gotowych rozwiązań poprzez ich ograniczenia, zależności, brak realnego wpływu na rozwój, modyfikacje, optymalizacje, bezpieczeństwo. O projektowaniu niema tutaj mowy. Ciągła zależności od firmy trzeciej, która stworzyła szablon i firmy, która stworzyła framework, oraz innych dodatków, które wypadałoby mieć od kolejnych firm.

05.Dlaczego tworzymy w WordPress?

Strony WordPress zdominowały Internet

Strony WordPress to skuteczne narzędzia biznesowe, wizerunkowe, promocyjne, dlatego wybrało je 34% osób i firm w Internecie. WordPress to sprawdzony, nowoczesny, intuicyjny framework, który po prostu działa. WordPress wciąż ewoluuje, a jego ekspansja trwa - w ciągu dwóch ostatnich lat zdobył 10% Internetu. Świat stoi Wordpress'em

Dlaczego jest tak duże zainteresowanie WordPress'em?

Oferujemy projektowanie i tworzenie stron WordPress dlatego, że posiadają one kluczowe cechy, które każdy biznes ceni i żadna jego forma aktywności w internecie nie przejdzie obok obojętnie. Oto one:

 • WordPress oparty jest o licencję Open Source - to gwarancja niezależności, która w biznesie jest najważniejszą wartością.
 • WordPress jest dojrzałym, niezwykle elastycznym CMSem, swoistym rajem dla kreatywnego tworzenia nietuzinkowych form jego wizualizacji.
 • Dostosowujemy jego funkcjonalność do najbardziej niekonwencjonalnych potrzeb. WordPress jako środowisko posiada wiele rozszerzeń, które sprawiają, że jest narzędziem do zadań specjalnych.
 • Na WordPress'ie jesteśmy w stanie stworzyć niemalże wszystko, możemy zaprojektować jednocześnie stronę firmową, stronę landing page i sklep w obszarze jednej domeny.
 • WordPress kojarzy się przede wszystkim z intuicyjnym panelem jego obsługi. Krzywa nauki Wordpressa jest relatywnie niska. Opanowanie jego funkcjonalności wymaga dosłownie chwili.
 • WordPress to CMS, które nieustannie się rozwija. Za jego ewolucje odpowiada tysiące developerów (w tym my). Jest on stale aktualizowany i nieustannie wspierany, co daje pewność, iż następnego dnia będzie jeszcze lepszym systemem w zarządzaniu treścią.
 • Każdy biznes musi się rozwijać. Wyobraź sobie, że dziś tworzymy Tobie bloga, jutro chciałbyś sprzedawać na nim swoje produkty, a następnego dnia powstaje podstrona promująca Twoją usługę - WordPress to gwarantuje.
 • Widoczność w internecie jest niezwykle istotna. WordPress sam w sobie to dobre narzędzie do pozycjonowania, a jego optymalizacja, sprawia, że Google po prostu go kocha.

FAQ

+48 727 677 100