Tworzenie stron WordPress

WordPress to idealne narzędzie biznesowe, wizerunkowe, promocyjne, dlatego wybrało je 33% osób i firm w Internecie. Tworzymy na nim blogi, strony firmowe, serwisy produktowe, landing page oraz sklepy internetowe.

Tworzenie stron WordPress jest sztandarową usługą dla naszej agencji. Oferujemy wyłącznie indywidualnie zaprojektowanie strony. Cenimy świeże pomysły, bo to właśnie one budują nieszablonowe realizacje, które są:

 • spersonalizowane
 • wydajne, bezpieczne
 • responsywne

Jak projektujemy strony WordPress?

W agencji Prodesigner profesjonalne projektowanie stron WordPress jest syntezą owocnej współpracy i jasno określonych celów. To swoista kompilacja grafiki, kodu, myśli technologicznej wraz z psychologią biznesu. Projektujemy indywidualnie, nie opieramy się na szablonach ani frameworkach - szyjemy na miarę.

Profesjonalne projektowanie stron internetowych opieramy na realizacji celów biznesowych opartych na budowaniu Twojego wiarygodnego wizeruneku dzięki spersonalizowanej oprawie graficznej, spójnym układem strony, który przyczynia się do zwiększenia współczynnika konwersji, eksperckimi praktykami One Page SEO jak i nieprzeciętnym UX, które przyciągają użytkowników.

Projektowanie stron opartych na WordPress

Jak tworzymy strony na WordPress'ie?

Tworzenie stron WordPress opieramy na najnowszych kanonach i trendach technologicznych. Strony na WordPress projektujemy zgodnie z ich infrastrukturą oraz API. Szczególnie skupiamy się na standardach dotyczących optymalizacji, wydajności i bezpieczeństwa.

Finalny odbiór wizualny wzbogacamy subtelnymi animacjami dzięki wyselekcjonowanym bibliotekom JavaScript, ultralekkimi plikami, które przyspieszają prędkość wczytywania się strony, technologiami, wspomagającymi czytelność oraz dającymi gwarancję wyższej pozycji w przeglądarkach. To właśnie dzięki technologii kreujemy skuteczny dialog oparty na pozytywnych doświadzeniach Twoich użytkowników.

Co otrzymasz wraz z stworzoną przez nas stroną opartą na WordPress?

 • Kreatywność projekcji, stabilność projektu
 • Nowoczesną, responsywną stronę WordPress
 • Profesjonalne wdrożenie
 • Administracja WordPress przez miesiąc za darmo
 • Konfigurację pluginów zapewniających bezpieczeństwo
 • Stronę zgodną z RODO
 • Integrację z mediami społecznościowymi
 • Stronę, która na 100% będzie widoczna w sieci

Ile kosztuje strona na WordPress'ie?

Jak wyceniamy tworzenie stron WordPress?

Każda strona internetowa jest dla nas odrębnym bytem. Ciebie i Twoje potrzeby traktujemy w sposób indywidualny - tak też wyceniamy naszą pracę. Nie jesteśmy w stanie podać konktetnej ceny, dopóki nie będziemy znać szczegółów jasno określających Twoje wizje, cele i horyzonty. Dla nas nie ma ograniczeń w tworzeniu stron www WordPress. Ceniąc sobie wolność, nie ograniczamy się cenowo. Jest jednak coś co łączy wszystkie nasze projekty, dając im silny fundament do dalszej dyskusji. Poniżej znajdziesz przykładowy cennik.

Od czego zaczynamy?

Zawsze rozpoczynamy od rozmów, a ostateczny kształt witryny wizualizujemy w formie projektów graficznych, ukazując jej finalny charakter. W kolejnym etapie, zgodnie z naszymi wytycznymi skupiamy się na:

 • Terminach w procesie realizacji
 • Żywej współpracy podczas tworzenia
 • Najnowszych trendach technologicznych

Tworzenie stron WordPress cennik

Usługa Forma wdrożenia Czas realizacji Cena
Strona Wordpress Gotowy motyw / szablon 5 - 10 dni od 1500zł
Strona Wordpress Projekt indywidualny 30 - 90 dni od 3500zł

Ceny mają charakter podglądowy i nie stanowią oferty handlowej.

Dlaczego tworzymy w WordPress?

Dlaczego tworzymy strony na platformie WordPress?

WordPress to sprawdzony, nowoczesny, intuicujny framework, który po prostu działa. Wordpress wciąż ewoluuje, a jego ekspansja trwa - w ciągu dwóch ostatnich lat zdobył 10% Internetu. Świat stoi Wordpress'em - największe blogi są stworzone na nim, większość sklepów internetowych, które odwiedzasz, używa sklepów Woocommerce - popularnego ecommerce WordPressa. To norma.

Tworzymy strony internetowe WordPress dlatego, że posiada szczególne cechy, obok których nie przejdziemy obojętnie. Oto niektóre z nich.

Strony na WordPress'ie - zalety

 • Niezależność - WordPress oparty jest o licencję Open Source - to gwarancja niezależności, która w biznesie jest najważniejszą wartością.
 • Dojrzałość - WordPress jest dojrzałym, niezwykle elastycznym CMSem, swoistym rajem dla kreatywnego tworzenia nietuzinkowych form jego wizualizacji.
 • Funkcjonalność - Dostosowujemy jego funkcjonalność do najbardziej niekonwencjonalnych potrzeb. WordPress jako środowisko posiada wiele rozszerzeń, które sprawiają, że jest narzędziem do zadań specjalnych.
 • Wolność - Na WordPresie jesteśmy w stanie stworzyć niemalże wszystko, możemy zaprojektować jednocześnie stronę firmową, stronę landing page i sklep w obszarze jednej domeny.
 • Intuicyjność - WordPress kojarzy się przede wszystkim z intuicyjnym panelem jego obsługi. Krzywa nauki Wordpressa jest relatywnie niska. Opanowanie jego funkcjonalności wymaga dosłownie chwili.
 • Ewolucja - WordPress to CMS, które nieustannie się rozwija. Za jego ewolucje odpowiada tysiące developerów (w tym my). Jest on stale aktulizowany i nieustannie wspierany, co daje pewność, iż następnego dnia będzie jeszcze lepszym systemem w zarządzaniu treścią.
 • Rozwój - Każdy biznes musi się rozwijać. Wyobraź sobie, że dziś kupiłeś profesjonalny szablon bloga WordPress, jutro chciałbyś sprzedawać na nim swoje produkty, a następnego dnia powstaje podstrona promująca Twoją usługę - WordPress to gwarantuje.
 • Widoczność - Widoczność w internecie jest niezwykle istotna. WordPress sam w sobie to dobre narzędzie do pozycjonowania, a jego optymalizacja, sprawia, że Google po prostu go kocha.

Tworzenie stron WordPress