Strony WordPress - tworzenie i projektownie

Strony WordPress to skuteczne narzędzia biznesowe, wizerunkowe, promocyjne, dlatego wybrało je 33% osób i firm w Internecie.

Tworzenie stron WordPress jest naszą sztandarową usługą. Oferujemy indywidualnie, nowoczesne projekty. Na WordPress tworzymy blogi, strony firmowe, serwisy produktowe, landing page oraz sklepy internetowe. Cenimy świeże pomysły, bo to one budują nieszablonowe realizacje. Poniżej znajdziesz nasz przykładowy cennik.

Profesjonalne strony WordPress - oferta

Projektujemy i tworzymy indywidualnie - szyjemy na miarę

Dlaczego oferujemy tworzenie stron WordPress?

WordPress to sprawdzony, nowoczesny, intuicyjny framework, który po prostu działa. WordPress wciąż ewoluuje, a jego ekspansja trwa - w ciągu dwóch ostatnich lat zdobył 10% Internetu. Świat stoi Wordpress'em - największe blogi są stworzone na nim, większość sklepów internetowych, które odwiedzasz, używa WooCommerce. To norma.

Oferujemy strony WordPress dlatego, że posiadają kluczowe cechy, obok których nie przejdziemy obojętnie. Oto niektóre z nich:

 • Niezależność - WordPress oparty jest o licencję Open Source - to gwarancja niezależności, która w biznesie jest najważniejszą wartością.
 • Dojrzałość - WordPress jest dojrzałym, niezwykle elastycznym CMSem, swoistym rajem dla kreatywnego tworzenia nietuzinkowych form jego wizualizacji.
 • Funkcjonalność - Dostosowujemy jego funkcjonalność do najbardziej niekonwencjonalnych potrzeb. WordPress jako środowisko posiada wiele rozszerzeń, które sprawiają, że jest narzędziem do zadań specjalnych.
 • Wolność - Na WordPress'ie jesteśmy w stanie stworzyć niemalże wszystko, możemy zaprojektować jednocześnie stronę firmową, stronę landing page i sklep w obszarze jednej domeny.
 • Intuicyjność - WordPress kojarzy się przede wszystkim z intuicyjnym panelem jego obsługi. Krzywa nauki Wordpressa jest relatywnie niska. Opanowanie jego funkcjonalności wymaga dosłownie chwili.
 • Ewolucja - WordPress to CMS, które nieustannie się rozwija. Za jego ewolucje odpowiada tysiące developerów (w tym my). Jest on stale aktualizowany i nieustannie wspierany, co daje pewność, iż następnego dnia będzie jeszcze lepszym systemem w zarządzaniu treścią.
 • Rozwój - Każdy biznes musi się rozwijać. Wyobraź sobie, że dziś tworzymy Tobie szablon bloga WordPress, jutro chciałbyś sprzedawać na nim swoje produkty, a następnego dnia powstaje podstrona promująca Twoją usługę - WordPress to gwarantuje.
 • Widoczność - Widoczność w internecie jest niezwykle istotna. WordPress sam w sobie to dobre narzędzie do pozycjonowania, a jego optymalizacja, sprawia, że Google po prostu go kocha.
Jak powstają nasze realizacje?

Projektowanie strony WordPress

Od czego zaczynamy?

Dla Nas projektowanie stron WordPress jest syntezą owocnej współpracy i jasno określonych celów. To swoista kompilacja grafiki, kodu, myśli technologicznej wraz z psychologią biznesu. Projektujemy indywidualnie, nie opieramy się na szablonach ani frameworkach - "szyjemy na miarę".

Profesjonalne projektowanie stron WordPress opieramy na realizacji celów biznesowych opartych na budowaniu Twojego wiarygodnego wizerunku dzięki spersonalizowanej oprawie graficznej, spójnym układem strony, który przyczynia się do zwiększenia współczynnika konwersji, eksperckimi praktykami One Page SEO jak i nieprzeciętnym UX. Dowiedz się więcej jak projektujemy strony internetowe

.
Projektowanie stron opartych na WordPress

Tworzenie stron Wordpress

Jakich technologii używamy?

Powierzając naszej agencji tworzenie stron na WordPress masz pewność, że opierzemy je na najnowszych kanonach i trendach technologicznych. Strony WordPress tworzymy zgodnie z ich infrastrukturą oraz API. Szczególnie skupiamy się na standardach dotyczących optymalizacji, wydajności i bezpieczeństwa.

Finalny odbiór wzbogacamy subtelnymi animacjami dzięki wyselekcjonowanym bibliotekom JavaScript, ultralekkimi plikami, które przyspieszają prędkość wczytywania się strony, technologiami, wspomagającymi czytelność oraz dającymi gwarancję wyższej pozycji w przeglądarkach. To właśnie dzięki technologii kreujemy skuteczny dialog oparty na pozytywnych doświadczeniach Twoich użytkowników.

Co zyskujesz?

 • Kreatywną wizualizację strony
 • Stabilną i bezpieczną witrynę
 • Nowoczesność i responsywność wpisaną w kod
 • Profesjonalne wdrożenie
 • Administracja WordPress przez miesiąc za darmo
 • Konfigurację pluginów zapewniających bezpieczeństwo
 • Natywną zgodność z RODO
 • Integrację z mediami społecznościowymi
 • Stronę, która na 100% będzie widoczna w sieci

Ile kosztuje strona na WordPress'ie?

Strony WordPress cena

Cena WordPress - od czego zależy?

Każda strona internetowa jest dla nas odrębnym bytem. Ciebie i Twoje potrzeby traktujemy w sposób indywidualny - tak też wyceniamy naszą pracę. Nie jesteśmy w stanie podać konkretnej ceny, dopóki nie będziemy znać szczegółów jasno określających Twoje wizje, cele i horyzonty. Dla nas nie ma ograniczeń w tworzeniu stron www WordPress. Ceniąc sobie wolność, nie ograniczamy się cenowo. Jest jednak coś co łączy wszystkie nasze projekty, dając im silny fundament do dalszej dyskusji. Poniżej znajdziesz przykładowy cennik.

Jak wygląda proces wyceny?

Ustalenie ceny strony WordPress rozpoczyna się od rozmów, ustalania strategii, ilości i jakości konkurencji, oczekiwań, wykonanych technologii i materiałów płatnych, rozmiaru wdrożenia, ilości podstron, graficznej wizualizacji, potrzeb posiadania mockupów, blue printów, inspiracji jakie nam podeślesz. To określa ostateczny kształt, rozmiar strony, i zasięg prac z nią związany. W kolejnym etapie, zgodnie z naszymi wytycznymi skupiamy się na:

 • Terminach w procesie realizacji
 • Żywej współpracy podczas tworzenia

Tworzenie stron WordPress cennik, strony WordPress cennik

Usługa Forma wdrożenia Czas realizacji Cena
Strona wizytówka WordPress Gotowy motyw / szablon 5 - 10 dni od 900zł
Rozbudowana strona WordPress Gotowy motyw / szablon 5 - 15 dni od 1500zł
Profesjonalna strona WordPress Projekt indywidualny 30 - 90 dni od 4500zł

Dlaczego strony WordPress posiadają dwa warianty cenowe?

Elastyczność w wycenie stron WordPress wynika, ze świadomości ograniczeń. Zawsze proponujemy naszym klientom dwie opcje. Pierwsza, tańsza, z krótszym czasem realizacji w teorii bardziej atrakcyjna to wdrożenie gotowego szablonu. Jest to jednak droga przejściowa, w której cena i czas wdrożenia mają kluczową wagę w wybieraniu optymalnego rozwiązania. Tutaj liczy się cel, nie środki. Dlaczego nie polecamy wdrożeń gotowych szablonów? Tutaj ograniczeń jest bez liku, począwszy od wdrożenia i bezpieczeństwa, o projektowaniu niema tutaj mowy. To przede wszystkim kwestie związane z prędkością wczytywania strony, zależnością od firmy trzeciej, która tworzymy szablon i firmy, która stworzyła framework, ogromnej ilości zależności od innych dodatków, braku realnego wpływu na rozwój i modyfikacje, ogromna trudność w optymalizacji bez ingerencji w kod źródłowy, co wiąże się z hakowaniem szablonu i jego ciągłymi nadpisywaniami, które finalnie cenowo wychodzą drożej od paradoksalnie wersji droższej, w której ogranicza nas tylko wyobraźnia. Ceny mają charakter podglądowy i nie stanowią oferty handlowej.

Tworzenie stron WordPress