Tworzenie stron WordPress

Strony internetowe WordPress — responsywne, profesjonalne, nowoczesne.

Tworzenie stron WordPress
Strony internetowe WordPress
01. Co oferujemy?

Tworzenie stron WordPress — postaw na specjalistów.

Z pełnym zaangażowaniem stworzymy Ci stronę WordPress na podstawie współczesnych kanonów technologicznych i trendów graficznych wyrażających się kompilacją grafiki, kodu i psychologią biznesu. Nie uznajemy żadnych kompromisów w tworzeniu pięknych, funkcjonalnych, indywidualnie zaprojektowanych stron WordPress w przystępnej cenie.

02. Co nas charakteryzuje?

Tworzenie stron WordPress — dlaczego warto nas wybrać?

Oferujemy wyłącznie dedykowane rozwiązania spełniające oczekiwania współczesnego biznesu. Dzięki swojej uniwersalności na stale zapisał się papilarnych liniach pikseli naszej agencji interaktywnej. U nas proces tworzenia stron WordPress odbywa się w owocnej współpracy opartej na jasno określonych oczekiwaniach. To, w jaki sposób stworzymy Ci witrynę, jest wynikiem naszego doświadczenia i Twojej wiedzy.

Odpowiadamy za czytelną architekturę informacji, estetyczny wygląd, oczekiwaną funkcjonalność. Skupiamy się na jasnym przekazie i spójnej formie. Jesteśmy skoncentrowani na potrzebach finalnego odbiorcy i trendach technologicznych, co nadaje projektowi kompletny charakter — to nas wyróżnia.

03. Dlaczego agencja Prodesigner to dobry wybór?

Projektowanie stron WordPress w Prodesigner.

Nie opieramy się na gotowych motywach. Cenimy świeże pomysły, gdyż to one budują nieszablonowe realizacje - szyjemy na miarę.

 1. Doświadczenie — ponad 250 realizacji z 29 branż. Pracowaliśmy na 4 kontynentach.
 2. Transparentność — nic nie umknie Twojej uwadze.
 3. Wiedza — użyteczne projektowanie i nowe technologie to nasz świat.
Kogo zapewniamy do Twojego projektu?
 • Specjalistów z branży interaktywnej.
 • Projektantów kreujących atrakcyjny design.
 • Programistów, którzy zakodują layouty.
 • Opiekuna nadzorującego całość.
04. Dlaczego Ty?

WordPress — profesjonalnie strony dla firm.

Strony internetowe WordPress projektujemy i tworzymy dla marek osobistych, lokalnych firm po globalne przedsiębiorstwa — zawsze dbając o uzyskanie wizerunku profesjonalisty. Sukces witryny internetowej zależy od odpowiedniego jej zaprojektowania, a za finalny efekt odpowiada informacja - to najdroższe waluta w biznesie. Zawsze zaczynamy od Twoich inspiracji, zasięgu prowadzonej aktywności, analizy branży, opieramy się na precyzyjnie zaplanowanej strategii. Dzięki temu jesteśmy w stanie dotrzeć do Twoich klientów i wyróżnić Cię na rynku.

Strony internetowe WordPress
05. Profesjonalna realizacja.

Strony internetowe WordPress — co zyskasz?

 • Skrojoną na miarę architektura informacji.
 • Nowoczesny wygląd, szybkość wczytywania.
 • Bezpieczeństwo, zgodność z W3C.
 • Integracje z mediami społecznościowymi.
 • Responsywność wpisaną w kod witryny.
 • Administrację przez 14 dni za darmo.
 • Gwarancją intuicyjnej obsługi.
 • Stabilną i bezpieczną witrynę.
 • 100% widoczności w sieci.
 • Konfigurację wtyczek.
Proces tworzenia stron WordPress

Proces tworzenia strony WordPress — krok po kroku.

1

Etap 1: Rozpoczęcie projektu.

Po podpisaniu umowy odbywamy liczne rozmowy, aby w pełni zrozumieć Twoje oczekiwania. Omawiamy cele, inspiracje, wymagania co do funkcjonalności - zbieramy informacje.

2

Etap 2: Zaprojektowanie strony.

W tym kroku rozmowy nabierają kształtów, inspiracje zmieniają się w realną formę. To mikstura kreatywności i biznesu w graficznej drodze użytkownika, która realizuje oczekiwany cel. Aby móc stworzyć stronę internetową w angażującym stylu, która daje przyjemność w jej odbiorze zaprojektujemy ją standardach RWD, UX i UI Design.

3

Etap 3: Zakodowanie grafiki.

Nasi projektanci wraz z programistami łączą swoje siły podczas projektowanie z tworzeniem dbając o spójność całości.

4

Etap 4: Testy, testy i testy...

Przed wdrożeniem strony internetowej na właściwy serwer rozpoczynamy liczne testy. Sprawdzamy, czy wszystkie funkcje działają zgodnie z ich przeznaczeniem. Analizujemy czy wprowadzone integracje wykonują swoje zadania. Sprawdzamy, czy architektura informacji zapewnia optymalny flow do konwersji.

5

Etap 5: Wdrożenie na serwer.

Tworzymy środowisko na właściwym hostingu. Kierujemy domenę pod właściwy katalog, łączą ją z bazą danych, przeprowadzają migrację danych. Następnie podpinamy skrzynki mailowych, implementujemy certyfikat bezpieczeństwa SSL - zabezpieczamy stronę. W kolejnym kroku implementujemy skrypty do analiz i monitoringu przepływu użytkowników.

6

Etap 6: Administracja.

Każdemu projektowi zapewniamy 14-dniowe wsparcie techniczne. Jest ono formą zabezpieczenia strony w jej kluczowej fazie. Dodatkowo masz możliwość wykupienia planów administracji WordPress dotyczących okresowych backupów, aktualizacji, modyfikacji lub wykonania dodatkowych rozszerzeń.

Strony WordPress cena

Tworzenie stron WordPress cennik. Strony WordPress cennik.

UsługaForma wdrożeniaCzas realizacjiCena
Strona standardowaGotowy motyw / szablon5 - 15 dniod 2500 zł
Strona premiumProjekt indywidualny30 - 90 dniod 7500 zł

Ceny stron WordPress mają charakter podglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

06. Ile kosztuje strona wykonana w WordPress?

Jak wyceniamy strony stworzone w WordPress?

Każdy projekt jest dla nas odrębnym bytem. Ciebie i Twoje potrzeby traktujemy w sposób indywidualny. Tak też wyceniamy naszą pracę. Dopóki nie będziemy znać szczegółów jasno określających Twoje wizje, cele i horyzonty nie możemy określić wyceny. Dla nas nie ma ograniczeń w tworzeniu na WordPressie. Ceniąc sobie wolność, nie ograniczamy się cenowo. W cenniku zamieściliśmy ceny wyjściowe, dając fundament do rozpoczęcia współpracy.

Co wpływa na cenę strony opartej na WordPressie?

Wysokość ceny zależy od efektów rozmów, ustaleń strategii, oczekiwań, wykonanych technologii, materiałów płatnych, rozmiaru wdrożenia, ilości podstron, graficznej wizualizacji, motywu, inspiracji, poszukiwań. To określa ostateczny kształt, rozmiar strony, i zasięg prac. Koszt realizacji zależy również od istnienia niestandardowych funkcji, wielojęzyczności, modyfikacji wtyczek.

Wycena stron WordPress

Dlaczego strony internetowe WordPress posiadają dwa warianty cenowe?

Elastyczność w wycenie stron internetowych stworzonych na WordPress wynika z potrzeb naszych Klientów. Zawsze proponujemy dwie opcje. Pierwsza, tańsza, z krótszym czasem realizacji w teorii bardziej atrakcyjna to wdrożenie gotowego szablonu. Jest to jednak droga przejściowa, w której cena i czas wdrożenia mają kluczową wagę. Druga to specjalnie stworzony dedykowany motyw, w którym ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Dlaczego nie polecamy wdrożeń gotowych motywów?

W przypadku gotowych motywów musisz zgodzić się na ich ograniczenia. Generują niepotrzebne zależności, nie mają realnego wpływu na rozwój. Ich modyfikacje, optymalizacje, bezpieczeństwo — nie istnieje. O projektowaniu niema tutaj mowy. Ciągłe uzależnienie od wielu firm jest zmorą tego rozwiązania.

Nasze realizacje wybrane projekty stron WordPress.

07. Dlaczego WordPress?

Strony WordPress zdominowały internet.

WordPress to skuteczne narzędzie biznesowe, wizerunkowe, promocyjne, dlatego wybrało je 34% osób i firm w sieci. To sprawdzony, nowoczesny, intuicyjny CMS, który po prostu działa. Wciąż ewoluuje, a jego ekspansja trwa — w ciągu dwóch ostatnich lat zdobył 10% Internetu. Świat stoi WordPress'em. Jest on ceniony przez jego uniwersalność, stabilność w rozwoju, elastyczność w rozbudowie.

Zalety stron WordPress.

 • Oparty jest na open source — to gwarancja niezależności, która w biznesie jest najważniejszą wartością.
 • Jest dojrzałym, niezwykle elastycznym CMS-em. Swoistym rajem dla kreatywnego tworzenia nietuzinkowych form jego wizualizacji.
 • Jest dostosowany do najbardziej niekonwencjonalnych potrzeb. Posiada wiele rozszerzeń, które sprawiają, że jest narzędziem do zadań specjalnych.

Wybierając nasze projekty wiedz, że jesteśmy w stanie stworzyć niemalże wszystko. Możemy zaprojektować jednocześnie stronę firmową, stronę lądowania i sklep w obszarze jednej domeny. CMS WordPress to:

 • Intuicyjny panel do obsługi. Krzywa jego nauki jest relatywnie niska. Opanowanie jego funkcjonalności wymaga dosłownie chwili.
 • CMS, który nieustannie się rozwija. Za jego ewolucje odpowiada tysiące developerów (w tym my). Jest on stale aktualizowany i nieustannie wspierany, co daje pewność, iż następnego dnia będzie jeszcze lepszym systemem w zarządzaniu treścią.
 • Elastyczne rozwiązanie do biznesu. Wyobraź sobie, że dziś tworzymy Ci bloga, jutro chciałbyś sprzedawać na nim swoje produkty, a następnego dnia powstaje podstrona promująca Twoją usługę — WordPress to gwarantuje.
 • Doskonałe narzędzie do pozycjonowania oraz a dobry materiał na optymalizację, co sprawia, że Google po prostu go kocha.
 • Nieograniczona ilości modyfikacji i miejsce na dodawanie nowych funkcjonalności.

WordPress — system do biznesu.

Strony WordPress nie mają ograniczeń. Możemy na ich bazie wykonać dosłownie wszystko. Poza popularnymi rozwiązaniami, jak szeroko rozumiane witryny firmowe. Jest on wyborem naszej agencji jako:

 • Strona typu portfolio, na której przedstawiane są umiejętności właścicieli. Ich przekaz w sposób kreatywny wyraża ich osobowości.
 • Strona z wydarzeniami, która umożliwia sprzedaż biletów.
 • Strona jako platforma do kursów, której użytkownicy śledzą swoje postępy, ściągają poradniki, przechodzą etapy nauki.
 • Strona opłata za członkostwo, która pozwala na dodanie form płatności w celu oglądania zawartości.
 • W pełni funkcjonalny sklep, który może sprzedawać bez ograniczeń. Najbardziej popularnym rozwiązaniem e-commerce jest sklep WooCommerce.
 • Strona z systemem rezerwacji. To świetne rozwiązanie dla restauracji, hoteli, fryzjerów, lekarzy itd.

Jest on doskonały do modyfikacji. Oto kilka powodów, dlaczego warto korzystać z niego przy tworzeniu stron.

 • Jest oparty o licencję GPL. Pozwala na budowanie nieograniczonej ilości stron i dokonywanie na nich dowolnych zmian, bez regulacji prawnych. To przyciąga zarówno amatorów technologii internetowych, jak i profesjonalne agencje interaktywne, czyniąc go główną gałąź przychodu.
 • Zapewnia kompletną dokumentację techniczną, która pozwala na szybkie zapoznanie od strony kodu, jest ogromnym atutem. Dlatego budowanie stron na nim to czysta przyjemność.
 • Gromadzi ogromną społeczność, która pozwala na odszukiwanie problemów związanych z jego obsługą w błyskawiczny sposób. Na każde pytanie na 99.9% była już dana poprawna odpowiedź.
 • Jest intuicyjny w obsłudze. Nie wymaga skomplikowanych szkoleń.

FAQ.

Tworzenie stron WordPress opieramy na analizach branży, oryginalnych layoutach oraz wdrożeń zapiętych na ostatni guzik. Skontaktuj się z nami — chętnie omówimy szczegóły Twojego projektu.

4.9/5 - (155 głosów)
+48 727 677 100