Projektowanie logo

Wizualnie ponadczasowo

Zaprojektujemy Twoje logo w sposób absolutnie profesjonalny.

Kierując się Twoimi sugestiami oraz naszą bogatą wiedzą, stworzymy dla Państwa niepowtarzalne logo. Dzięki graficznej mapie myślowej wspólnie wybierzemy jego najlepszą formę i kolorystykę.

Gwarantujemy, że Państwa logo będzie przykuwało wzrok, będzie doskonale wyeksponowane nie tylko na stronie internetowej, ale także na wszystkich materiałach poligraficznych.

Gwarantujemy kreacje unikalnego projektu identyfikacji wizualnej, który zdecyduje o rozpoznawalności firmy.

Identyfikacja wizualna

"Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.” – Steve Jobs

Logo Prodesigner

Projektowanie Logo

Nieskrępowaną wolność tworzenia logo daje nam praca z programami Adobe Illustrator i Adobe Photoshop. Skrupulatna dbałość o najwyższe techniczne standardy zarówno podczas przygotowywania jak i projektowania graficznego logo daje pewność idealnego odwzorowania projektu na wszystkich materiałach poligraficznych, zapewnia projekt logo gotowy do reedycji czy animacji zarówno teraz jak i przyszłości, daje gwarancję, że logo zaprojektowane jest z dokładnością co do piksela.

Cennik

Projekty wyceniamy indywidualnie

Projekty wyceniamy indywidualnie, gdyż praca nad każdym jest odrębnym twórczym wyzwaniem. Zarówno firmy jak i potrzeby klientów są bardzo zróżnicowane, dlatego każdy projekt wymaga innych rozwiązań. Zawsze jednak, kiedy z pełnym profesjonalizmem angażujemy się w pracę nad projektem, jest on dla nas najważniejszy. Skupiamy się na jakości, dbając o pełną satysfakcję klienta.

Agencja Prodesigner - workflow

Indywidualnie, elastycznie, przyjaźnie

Geneza skutecznej identyfikacji wizualnej ma swoje źródło w twórczym kontakcie z klientem. To merytoryczne rozmowy, jasno określane oczekiwana i sprecyzowane cele. Oparte na wzajemnym zaufaniu pozytywne relacje z klientem są rękojmią uczciwej i transparentnej umowy satysfakcjonującej obydwie strony.

Unikalny projekt identyfikacji wizualnej jest twórczą syntezą charakterystycznych dla Twojej firmy czynników. Kreatywna wizualizacja będzie znakiem rozpoznawczym i symbolem Twojej marki.

Druk i wizualizacje

Branding & Rebranding

"Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.” – Steve Jobs

Branding, rerbanding

Branding, który opowiada historię

„Aby odnieść sukces, należy wyglądać tak, jakby już się go odniosło.” Valentin Polcuch

Branding to dla nas zapisany w pikselach etos. To coś poza graficzną nienagannością czy wizualną spójnością, coś, co przyciąga klienta czy inwestora. Skuteczny branding wizualizuje ducha firmy, marki czy produktu, tworząc spójny przekaz, który buduje świadomość zarówno dzięki hasłom promocyjnym, oraz jasnym komunikatom dotyczącym wizji, realizacji celów, sukcesów. Dbamy o czytelność przekazu, nienaganną reputację, skupiając się wyłącznie na nawiązaniu pozytywnej, realnej i autentycznej więzi z klientem.

ReBranding

Szanując przeszłość, patrzymy w przyszłość

Rebranding to przemiana przede wszystkim mentalna. Budując świadomość klientów, niezbędna jest jednak jej oprawa wizualna oparta na świadomej, dojrzałej i długofalowej strategii budującej wiarygodność.

Nasza agencja wykorzystuje przeszłość, budując przyszłość. Tworzymy nowy wizerunek istniejącej marki. Wizualnie przekonujemy jakością oraz dojrzałością projektów, znajomością potrzeb rynku, opierając się na potrzebach sprecyzowanej grupy klientów i specyfiki branży. Twoje doświadczenie i nasza świeżość zbuduje oczekiwaną świadomość wśród Twoich klientów.