Projektowanie logo

Wyróżnimy Twój biznes ponadczasowym logo.

Projektowanie logo

Jakie logo dla Ciebie zaprojektujemy?

Czytelne nie proste. Projektowanie logo w profesjonalnym, nowoczesnym wydaniu. Logo odróżniające od konkurencji, przywołujące nazwę firmy, charakterystyczne - to nasza specjalność.

Logo indywidualnie zaprojektowane.

Logo projektujemy przede wszystkim burzą mózgów. Tworzymy je od czystej kartki, bez szablonów.

Logo, które zapada w pamięć.

Skupiamy się na tym aby wykonane logo zapadało w pamięć, było zgodne z filozofią firmy i marketingowymi założeniami.

Logo w atrakcyjnej i spójnej formie.

Logo, które dla ciebie zaprojektujemy będzie zauważalne i rozpoznawalne nie tylko na bilbordzie zakrywającym cały budynek, ale i sprzed ekranu smartfona.

Projekt logo do zadań specjalnych.

Tworzymy logo zgodne ze wszystkimi standardami. Będziesz mógł wykorzystać je zarówno w internecie jak i na materiałach drukowanych.

Standardy w projektowaniu logo i logotypów.

Balans w projektowaniu logo

Balans jest wszystkim

Równowaga i balans w dobrze linii i kształtów to podstawa każdego dobrego logo. Naturalność form sprawia, że jest przyjemny w odbiorze. Za balas w projektowaniu loga odpowiedzialna jest matematyka z wzorem podziału harmonicznego (golden ratio).

Rozmiar w projektowaniu logo

Rozmiar ma znaczenie

Logo musi wyglądać doskonale zarówno na ogromnych bilbordach, przedmiotach codziennego użytku, aplikacjach. Dlatego projektując jego formę sprawdzamy jego odwzorowanie drukując je w różnych rozmiarach lub skalując na naszych monitorach.

Przestrzeń w projektowaniu logo

Przestrzeń to obowiązek

White space nazywana jest negatywną przestrzenią. Ma ona niebagatelny wpływ na odbiór logo i na stale zapisała się w standardach projektowania znaków firmowych. To miejsce o którą bardzo dbamy, bo to oddech dla logo, która dodaje mu charakteru i elegancji.

Jak wygląda współpraca?

Projektując logo rozpoczynamy proces, który odbywa się w twórczym kontakcie z Tobą. To merytoryczne rozmowy, jasno określane oczekiwana i sprecyzowane cele budują unikalne projekty będące myślą ubrana w graficzną szatę skrojoną wyłącznie dla Ciebie.

Wzajemne zaufanie i pozytywne relacje są rękojmią transparentnej umowy satysfakcjonującej obydwie strony. Finalizację zawartej umowy zwieńcza znak rozpoznawczy i symbol Twojej marki.

Dzięki graficznej mapie myślowej będącej efektem naszych wspólnych wizji, zaprojektowane logo Twojej firmy będzie unikatową konkretyzacją twórczej inwencji obydwu stron. Sprawdź nasz cennik i dowiedz się ile kosztuje projekt logo w naszym wykonaniu, jak je wyceniamy oraz co gwarantujemy w każdym pakiecie.

RealizacjeWybrane loga firm

Projektowanie logo - pytania i odpowiedzi

+48 727 677 100