Projektowanie logo

Wyróżnimy Twój biznes ponadczasowym logo.

Projektowanie logo

Jakie logo dla Ciebie zaprojektujemy?

Czytelne nie proste. Oferujemy logo w profesjonalnym, nowoczesnym wydaniu. Projektowanie logo odróżniające od konkurencji, przywołujące nazwę firmy, charakterystyczne - to nasza specjalność.

Logo indywidualnie zaprojektowane.

Logo zaprojektujemy przede wszystkim burzą mózgów. Tworzymy je od czystej kartki, bez szablonów.

Logo, które zapadnie w pamięć.

Ponadczasowe Logo, które jest zgodne z filozofią firmy i marketingowymi założeniami - to nasz standard.

Logo w atrakcyjnej i spójnej formie.

Logo, które dla Ciebie stworzymy będzie zauważalne i rozpoznawalne nie tylko na bilbordzie zakrywającym cały budynek, ale i sprzed ekranu smartfona.

Projekt logo do zadań specjalnych.

Tworzymy projekt logo lub logotypu zgodny ze wszystkimi standardami. Będziesz mógł wykorzystać je zarówno w internecie jak i na materiałach drukowanych.

Standardy tworzenia logo i logotypów.

Balans w projektowaniu logo

Balans jest wszystkim

Równowaga w dobrze linii i kształtów to podstawa każdego dobrego logo. Naturalność form sprawia, że jest przyjemny w odbiorze. Za balas w projektowaniu loga odpowiedzialna jest matematyka z wzorem podziału harmonicznego (złota reguła).

Rozmiar w projektowaniu logo

Rozmiar ma znaczenie :)

Logo musi wyglądać doskonale zarówno na ogromnych bilbordach, przedmiotach codziennego użytku, aplikacjach. Dlatego projektując jego formę sprawdzamy jego odwzorowanie drukując je w różnych rozmiarach lub skalując na naszych monitorach.

Przestrzeń w projektowaniu logo

Przestrzeń to obowiązek

White space nazywana jest negatywną przestrzenią. Ma ona niebagatelny wpływ na odbiór logo i na stale zapisała się w standardach projektowania znaków firmowych. To miejsce o którą bardzo dbamy, bo to oddech dla logo, która dodaje mu charakteru i elegancji.

Projektowanie logo - Jak wygląda współpraca?

Oferta wykonania logo rozpoczyna proces, który odbywa się w twórczym kontakcie z Tobą. To merytoryczne rozmowy, jasno określane oczekiwana i sprecyzowane cele budują unikalne loga będące myślą ubrana w graficzną szatę skrojoną wyłącznie dla Ciebie.

Wzajemne zaufanie i pozytywne relacje są rękojmią transparentnej umowy satysfakcjonującej obydwie strony. Finalizację zawartej umowy zwieńcza znak rozpoznawczy i symbol Twojej marki.

Dzięki graficznej mapie myślowej będącej efektem naszych wspólnych wizji, zaprojektowane logo Twojej firmy będzie unikatową konkretyzacją twórczej inwencji obydwu stron. Sprawdź nasz cennik i dowiedz się ile kosztuje projekt logo w naszym wykonaniu, jak je wyceniamy oraz co gwarantujemy w każdym pakiecie.

Realizacje Wybrane projekty loga firm

Logo to dopiero początek.

Dbając o spójny wizerunek firm dodatkowo zachęcamy się do zapoznania się z dopracowaną w najdrobniejszych szczegółach identyfikację wizualną w przystępnej cenie, która reguluje spójne rozwiązania na potrzeby brandingu i rebrandingu.

Pytania i odpowiedzi.

4.9/5 - (59 głosów)
+48 727 677 100