Profesjonalny biznes zasługuje na dobre logo

Oferujemy projektowanie logo, logotypów, wzorów, symboli, znaków firmowych, które nie ulegną modowym trendom. Spójny wizerunek Twojej firmy wyróżniający się czytelnością oraz przejrzystością formy nadającej mu graficzny ponadczasowy charakter to nasz priorytet. Dojrzała strategia wizerunkowa i budowanie zaufania w świadomości odbiorców, która wywołuje pozytywne skojarzenia nie może sie obejść bez dobrego logo.

RealizacjeProjektownie logo i logotypów

Standardy profesjonalnego projektowania symboli

Nasze standardy w projektowaniu logo

Projektowanie logo, znaków i symboli firmowych wymaga od nas skrupulatnej dbałości o najwyższe standardy graficzne zarówno podczas procesu projektowania i przygotowywania finalnej wersji. Dbałość o detal daje pewność idealnego odwzorowania na wszystkich materiałach poligraficznych oraz sprawia, iż jest są one gotowe do reedycji czy animacji zarówno teraz jak i przyszłości. Efektem tego są odwzorowania stworzone co do piksela.

Zasady projektowania logo i logotypów

Balans w projektowaniu logo

Balans jest wszystkim

Równowaga i balans w dobrze linii i kształtów to podstawa każdego dobrego logo. Naturalność form sprawia, że jest przyjemny w odbiorze. Za balas w projektowaniu loga odpowiedzialna jest matematyka z wzorem podziału harmonicznego (golden ratio).

Rozmiar w projektowaniu logo

Rozmiar ma znaczenie

Logo musi wyglądać doskonale zarówno na ogromnych bilbordach, przedmiotach codziennego użytku, aplikacjach. Dlatego projektując jego formę sprawdzamy jego odwzorowanie drukując je w różnych rozmiarach lub skalując na naszych monitorach.

Przestrzeń w projektowaniu logo

Przestrzeń to obowiązek

White space nazywana jest negatywną przestrzenią. Ma ona niebagatelny wpływ na odbiór logo i na stale zapisała się w standardach projektowania znaków firmowych. To miejsce o którą bardzo dbamy, bo to oddech dla logo, która dodaje mu charakteru i elegancji.

Potrzebujesz więcej?
Projektowanie przestrzeni dla logo

Zaprojektujemy przestrzeń graficzną dla Twojego logo

Dbając o spójny wizerunek firm dodatkowo zachęcamy się do zapoznania się z dopracowaną w najdrobniejszych szczegółach identyfikację wizualną w przystępnej cenie, która reguluje spójne rozwiązania na potrzeby brandingu i rebrandingu.

Lifting logo firmowego Nac

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Poznaj nasze pliki z Graficznej Fabryki
 • Grafiki do social media

  Pliki do zadań marketingowych

  Grafika do social media to niezbędny element marketingu internetowego. Przygotowując ją zapewniamy wizualną spójność z projektem logo.

 • Zdjęcia do internetu

  Pliki na potrzeby internetu

  Dbając o pełen wachlarz możliwość wdrożenia przygotowujemy logo w formatach jpg, png, ico, svg, w rozmiarach, które nam wskażesz.

 • Wizualizacje - mockups

  Tworzymy wizualizację graficzną

  Ożywiamy nasze realizacje w postaci mockupów nadając logu ostateczny fizyczny rozmiar, kształt i wagę, co posłuży Tobie do działań marketingowych.

 • Tworzenie animacji

  Animacje logo

  Animację stworzonego logo na stronach internetowych w postaci pliku SVG animowanego za pomocą jQuery i Javascript.

 • Wizualizacje w 3D

  Przygotowanie pliku 3D + render

  Tworzymy rendery w postaci zdjęć 3d. Dodajemy plik do użycia w animacji aby jeszcze bardziej wyróżnić Ciebie z branży.

 • Druk offsetowy

  Zapewniamy wydruk

  Dzięki zażyłej współpracy z drukarniami zapewniamy wydruk na wszystkich możliwych nośnikach.

FaQ - najczęściej zadawane pytania

+48 727 677 100