Zaprojektujemy dla Ciebie logo, z którego będziesz dumny

Już najwyższy czas aby Twoja firma wyrózniała się na rynku szytym na miarę logo, który ją definiuje. Powierzjąc nam projektowanie logo, logotypów, wzorów, symboli, znaków firmowych wiedz, że dobrze trafiłeś. Od lat tworzymy spójny wizerunek dla firm, marek, startupów, wyróżniający się czytelnością oraz przejrzystością formy nadającej im graficzny ponadczasowy charakter.

Z dumą zaprojektujemy Tobie logo jako symbol dojrzałej strategii wizerunkową opartej na budowaniu zaufania w świadomości odbiorców.

Projektowanie logo

Czym się kierujemy podczas projektowania?

Balans w projektowaniu logo

Balans jest wszystkim

Równowaga i balans w dobrze linii i kształtów to podstawa każdego dobrego logo. Naturalność form sprawia, że jest przyjemny w odbiorze. Za balas w projektowaniu loga odpowiedzialna jest matematyka z wzorem podziału harmonicznego (golden ratio).

Rozmiar w projektowaniu logo

Rozmiar ma znaczenie

Logo musi wyglądać doskonale zarówno na ogromnych bilbordach, przedmiotach codziennego użytku, aplikacjach. Dlatego projektując jego formę sprawdzamy jego odwzorowanie drukując je w różnych rozmiarach lub skalując na naszych monitorach.

Przestrzeń w projektowaniu logo

Przestrzeń to obowiązek

White space nazywana jest negatywną przestrzenią. Ma ona niebagatelny wpływ na odbiór logo i na stale zapisała się w standardach projektowania znaków firmowych. To miejsce o którą bardzo dbamy, bo to oddech dla logo, która dodaje mu charakteru i elegancji.

Projekty logoWybrane realizacje

Jak wygląda współprca?

Projektując logo rozpoczynamy proces, który odbywa się w twórczym kontakcie z Tobą. To merytoryczne rozmowy, jasno określane oczekiwana i sprecyzowane cele budują unikalne projekty będące myślą ubrana w graficzną szatę skrojoną wyłącznie dla Ciebie.

Wzajemne zaufanie i pozytywne relacje są rękojmią transparentnej umowy satysfakcjonującej obydwie strony. Finalizację zawartej umowy zwieńcza znak rozpoznawczy i symbol Twojej marki.

Dzięki graficznej mapie myślowej będącej efektem naszych wspólnych wizji, zaprojektowane logo Twojej firmy będzie unikatową konkretyzacją twórczej inwencji obydwu stron. Sprawdź nasz cennik i dowiedz się ile kosztuje projekt logo w naszym wykonaniu, jak je wyceniamy oraz co gwarantujemy w każdym pakiecie.

Projektowanie logo - pytania i odpowiedzi

+48 727 677 100