Tworzenie stron internetowych

To pierwsze 3 sekundy świadczą o tym, czy odwiedzający Twoją stronę internetową stanie się Twoim klientem - za to odpowiada design. Powierzając naszej agencji tworzenie stron internetowych, wiedz, że stawiamy na nieszablonowe, dedykowane rozwiązania, których centralnym punktem jest zawsze użytkownik.

Z dumą oferujemy projektowanie i tworzenie stron www w profesjonalnej formie, której ekspercka optymalizacja, pożądana funkcjonalność, nowoczesna technologia wyróżni Cię z tłumu.

Projektowanie i tworzenie stron internetowych
01.Projektujemy strony od pierwszego wejrzenia

Projektowanie stron internetowych

Projekt strony internetowej w naszym wykonaniu powstaje dzięki informacjom, które od Ciebie otrzymamy. Na ich podstawie tworzymy szkice, mapy myśli, prototypy, koncepty, makiety, którym nadajemy spójną, przemyślaną formę. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od czystej kartki wykonując je z najwyższą starannością, pedantyczną dbałością o szczegół zamykając je w nieszablonowej graficznej prezentacji wyrażającej indywidualny charakter i profesjonalny odbiór witryn w:

 • Doskonałej architekturze informacji
 • Indywidualnej oprawie graficznej
 • Projektowaniu pixel perfekt
 • Jednostkowym podejściu
 • Burzy mózgów
 • Innowacji
02.Dlaczego Ty?

Tworzenies stron www dla każdego biznesu

Stworzone przez nas strony www kierujemy do każdego rodzaju biznesu. Od startupów do firm o stabilnej pozycji na rynku, od małych lokalnych przedsięwzięć po globalne marki. Więc czy dopiero zaczynasz rozkręcać swój biznes, czy Twoja działalność ma dojrzały internetowy ekosystem wiedz, że nasze profesjonalne strony internetowe są właśnie dla Ciebie.

Skutecznie wprowadziliśmy w życie już ponad 180 realizacji z 26 branż na 4 kontynentach. Wybierając naszą ofertę zapewnimy Tobie:

 1. Redukcję kosztów związanych z optymalizacją
 2. Wyższą pozycje w wynikach wyszukiwań
 3. Skupienie na doświadczeniach użytkownika
 4. Dojrzała strategia nadająca sens całości
 5. Doskonały storytelling

Strony www najwyższej jakości

Strony firmowe

Potrzebujesz nowoczesnej strony dla swojego biznesu, która wyprzedzi konkurencję?

Landing Pages

Chcesz zrealizować cele marketingowe za pomocą skutecznej strony lądowania?

Dowiedz się więcej

Strony OnePage

Świadczysz usługę, którą chciałbyś umieścić w pięknie ubranej jednostronicowej witrynie?

Szablony Blogów

Interesuje Cię dedykowany szablon bloga, spełniający Twoje wszystkie oczekiwania?

Dowiedz się więcej

Strona Premium

Platforma do kursów, portal internetowy, serwis produktowy jest Twoim marzeniem?

Sklepy internetowe

Szukasz nowoczesnej realizacji sklepu internetowego, który zarabia i rozwija się razem z Tobą?

Dowiedz się więcej

Zalety naszych projektów

UI - kopozycja stron

Zadbamy o doskonałą kompozycję stron - UI

Skupienie się na UI to wyznacznik dojrzałego designu. Budowanie wizerunku w internecie opieramy na doskonałej kompozycji treści, aranżacji stylów i plików graficznych tak, aby możliwie jak najdłuższy tekst był wypełniony bogatą multimedialną otoczką, a tym samym nie nudził, był skuteczny i łatwy w przyswajaniu. Projektowanie i tworzenie stron www z myślą o dostarczaniu informacji, wpływa na większe zaangażowanie użytkownika, który przyczynia się do wzrostu współczynnika konwersji. UI to zakodowany silny motyw przewodni w naszych realizacjach.

UX - User Experiece

Skupimy się na użytkowniku - UX

W poszukiwaniu doskonałości każdy piksel i użytkownik ma znaczenie. Każdy projekt strony internetowej powstaje dla użytkowników, gdzie najważniejsze są ich doświadczenia. UX jest immanentną częścią naszej filozofii, będącym elementem ludzkim w technicznej formie. UX to flow, w którym króluje immersja spójnych doświadczeń opartych na brandingu, użyteczności, dostępności i funkcjonalności, którą implementujemy we wszystkich naszych projektach generując pozytywne emocje. Wraz z UI, UX wytyczy drogę prowadzące do konwersji.

Responsywne strony internetowe

Zapiszemy responsywność w kod - RWD

Strony mobile friendly to absolutny mus. Już 65% użytkowników przegląda Internet wyłącznie za pomocą telefonów czy tabletów nawiązując relacje biznesowe. Strony www dopasowanej do urządzeń mobilnych to standard, który przyniesie Tobie wymierne korzyści w postaci:

 • Dłuższego czasu pozostania użytkownika na stronie
 • Przyjemności w poruszaniu się na każdym urządzeniu
 • Większej liczbie odwiedzin zarówno nowych oraz powracających użytkowników
Nowe technologie webowe

Wykorzystamy nowe technologie

Budujemy wysokojakościowe strony, w których technologia łączy doznania wizualnie jak i funkcjonalnie. Stworzone przez nas strony internetowe opieramy o najnowszych trendach w kreowaniu pozytywnych doznań w dostarczaniu zawartości. UI wraz z naciskiem na UX wraz z nowoczesną technologią - to kwintesencja naszej pracy. Wszystko co dobre wymaga oryginalnego pomysłu, jednostkowego podejścia. Tutaj rozmowy budują storytelling, inspiracje nakreślają wizualizacje, problemy tworzą rozwiązania, analizy dają odpowiedzi.

Animacje na stronach internetowych

Zapewnimy interaktywne animacje

Animacja to wisienka na torcie w budowaniu stron internetowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykorzystywaniu niezliczonych ilości rozwiązań, które upiększają, "ożywiają", lub nadają całkowicie nową funkcjonalność stronom internetowym. Z pasją wykorzystujemy popularne skrypty premium do animacji, wizualizacji, zaawansowane techniki lazy load, sprite, nowoczesne formaty zdjęć, czy elementy jak canvas, które dają stronie internetowej zupełnie inny wymiar doznań.

Integracje dla stron internetowych

Wykonamy liczne integracje

Projektowanie stronom jasnej komunikacji, budowanie relacji w oparciu o interaktywne mapy, formularze kontaktowe, komunikatory to podstawa każdego biznesu. Implementacje mediów społecznościowych jako narzędzia w pozyskiwaniu klientów, budowaniu kanałów informacyjno-sprzedażowych to "Must Have" w tworzeniu współczesnych stron internetowych. Dlatego świadomie traktujemy je jako fundamentalny warunek, który buduje świadomość marki, firmy, produktu na najwyższym poziomie.

03.Zapewniamy przyjemność w obsłudze

Strony www, które tworzymy wyróżnia intuicyjna obsługa. To mus dla rozwoju każdej formy działalności. Za elastyczne operowanie Twoją stroną odpowiada popularny CMS, który w sposób intuicyjny umożliwi Tobie zarządzanie treścią, multimediami, zdjęciami, użytkownikami bez znajomości programowania - to czysta przyjemność.

 1. Bezpieczeństwo
 2. Przyjemność w obsłudze
 3. Liczne integracje
 4. Realny wpływ na rozwój
 5. Intuicyjny CMS
04.Witryna skrojona na miarę

Profesjonalne strony internetowe

Wykonujemy strony internetowe, które podbijają wirtualny rynek, na którym nie może zabraknąć współczesnego biznesu. Nasze realizacje wyróżnia pełna koncentracja na konwersji, intuicyjność w obsłudze, spójności funkcjonalności z oprawą graficzną. To dzięki nim skutecznie realizujemy cele biznesowe naszych klientów. Wiedz, że sprawnie przeniesiemy Twój biznes do internetu pozyskując ruch, generując zysk, usprawniając relacje biznesowe, kreując wizerunkek marki w obrębie stworzonej dla Ciebie spersonalizowanej witryny.

Profesjonalne strony internetowe powstają u nas w głębokim, dojrzałym, wielowarstwowym procesie. Opieramy go na zakodowaniu wiarygodności w nowoczesnych trendach technolgicznych o ludzkim obliczu.

05.Dojrzałe analizy

Budowanie stron internetowych

Research poznawczy wyrażający się w analizie konkurencji, specyfiki branży, profilowaniu grupy docelowej na stale wpisał się w rdzeń każdej realizowanej przez nas strony. Budowanie stron internetowych opiaramy na poszukiwaniach szans rozwoju i reagowaniu na rynek. Strategia oparta o product design jest immanentną częścią całego procesu wyrażająca się w zrozumieniu Twoich potrzeb, planów marketingowych, inspiracji. Tutaj rozmowy budują storytelling, inspiracje nakreślają wizualizacje, problemy tworzą rozwiązania, analizy dają odpowiedzi. Naszym obowiązkiem jest to, aby wiedzieć o nim tyle samo co Ty aby stworzyć doskonałe narzędzie odpowiadające Twoim potrzebom.

Jak tworzymy strony www krok po kroku?

Ponaj nasz proces
 • 1
  Prototypy

  Pierwsze koncepcje rozpisujemy na kartkach. Jest to kreatywny etap poszukiwań inspiracji, idealnych wzorców, skutecznego przekazu.

 • 2
  Makiety

  Tworzymy makiety stron i podstron tak, aby dać jasny i czytelny obraz całej witrynie. Projektujemy poszczególne elementy, analizujemy potrzeby ich istnienia lub miejsca, w których będą się pojawiać.

 • 3
  Projekt graficzny

  To miejsce na efekty specjalne, typografie, branding, kolorystykę. Wizualizowana jest zarówno wersja desktopowa jak i mobilna, tu liczy się filling w oprawie graficznej najwyższej klasy.

 • 4
  Wersja finalna

  To końcowy etap, który trwa do momentu akceptacji. To miejsce na lifty, poprawki, zmiany koncepcji, to czas wymiany doświadczeń. Tu jedynie jakość nie podlega kompromisom.

 • 5
  Przygotowania

  Wybieramy odpowiednie języki programowania, narzędzia, skrypty, dodatki, frameworki. Tworzymy indywidualne rozwiązania.

 • 6
  Środowisko deweloperskie

  Programujemy w środowisku lokalnym ("w devie"), aż do wersji alfa. Deweloperskie zaplecze to 90% pracy.

 • 7
  Serwer testowy

  Przeprowadzamy walidacje kodu, skupiamy się na wydajności, optymalizujemy, dopieszczamy UX. Strona przechodzi w wersję beta.

 • 8
  Otwarcie

  Stronę wdrażamy na serwerze produkcyjnym. Rozpoczyna się powdrożeniowe wsparcie, które zapewni Ci komfort w nowym środowisku.

Cennik

 • Forma tworzenia strony
 • Czas realizacji wdrożenia
 • Wdrożenie certyfikatu SSL
 • Zainstalownie Google ReCapcha, Google Search Console
 • Implementacja Google Analytics, Facebook Pixel
 • Integracja Google Rich Cards
 • Blog firmowy
 • Optymalizacja treści
 • Systemy komentarzy
 • Wyszukiwanie tekstowe
 • Modyfikcje szablonu
 • Optymalizacja stron
 • Indywidualne funkcjonalności
 • Wielojęzyczność
 • Platforma serwisowa, produktowa, lms, forum
 • Moduły rezerwacji
 • Moduły płatności
 • Wsparcie powdrożeniowe (1 miesiąc)
 • Strona www - pakiet podstawowy - Cennik
  Podstawowa Jeśli zależy Tobie na ekspresowym wdrożeniu strony w przystępnej cenie w oparciu o gotowy motyw.

  Cena już od 2199zł

 • Gotowy motyw Premium

 • do 30 dni

 • Podstawowa

 • Profesjonalna strona internetowa cennik
  Profesjonalna Jeżeli oczekujesz jakości, indywidualnego wyglądu, zaawansowanej optymalizacji i spersonalizowanej funkcjonalności.

  Cena już od 7500zł

 • Indywidualny motyw

 • do 90 dni

 • Zaawansowana

 • Strona internetowa premium cennik
  Ekspert Jeżeli oczekujesz od strony więcej np.: ma służyć jako portal, system do nauki zdalnej, kursów, czy jako serwis.

  Cena już od 12000zł

 • Indywidualny szablon

 • do 90 dni

 • Zaawansowana

Ceny tworzenia stron internetowych mają charakter podglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Strony wwwWybrane projekty

FAQ

+48 727 677 100