Pozycjonowanie stron Szczecin

Zadbaj o swój biznes z agencją SEO Prodesigner. To my dzięki efektywnemu pozycjonowaniu stron i sklepów internetowych w Szczecinie rozkręcamy ruch, sprzedaż i relacje biznesowe dla małych i średnich form z województwa zachodniopomorskiego. Możesz na Nas liczyć w:

 • Budowaniu wysokich pozycji na zapytania lokalne
 • Tworzeniu silnej reputacji na rynku szczecińskim
 • Zwiększeniu sprzedaży, leadów, kontrahentów
 • Zdobyciu konwertującego ruchu dla Twojej szczecińskiej firmy
Pozycjonowanie stron Szczecin - oferta dla firm z województwa zachodniopomorskiego
02.Co wykonujemy?

Pozycjonowanie stron Szczecin - oferta.

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu zarówno pod względem lokalnym jak i krajowym. Ofertę pozycjonowanie stron Szczecin kierujemy dla małych i średnich firm ze Szczecina jak i całej Polsce. Wykonywane przez nas pozycjonowanie lokalne to dedykowana usługa dla właścicieli szczecińskich stron i sklepów www, których głównym rynkiem jest województwo zachodniopomorskie, a zwłaszcza jego stolica. Celem naszych prac jest poprawa widoczności w wyszukiwarce Google. Jej efektem jest zwiększenie liczby odwiedzających Twoją witrynę, a tym samym wzrost zysków dla Twojej firmy.

Pozycjonowanie stron Szczecin - dlaczego My?

Pozyskuj klientów ze Szczecina - wykorzystaj pozycjonowanie stron internetowych.
1

Optymalizacja stron

Czas na naprawę wszystkich błędów Twojej witryny. Za to odpowiada optymalizacja techniczna strony. Jest ona stałym elementem pozycjonowania witryn. Nie jest to proces, który ma swój finał. W momencie rozbudowy strony to absolutnie normalne, ze nie utrzyma się optymalizacji na poziomie 100/100. Dlatego cały czas należy dbać o jak najlepsze parametry Twojej witryny oraz jej obrazu w internecie.

Optymalizacja stron - więcej
2

Audyt SEO

Pierwszym etapem jest audyt techniczny dla stron i sklepów internetowych. Wychodzimy z założenia, że zawsze zacząć od siebie. Poznać swoje błędy techniczne, problemy wewnątrz domeny, które należy szybko określić. To właśnie on odpowiada za kompletną analizę techniczną strony oraz elementów poza nią. Efektem prac jest informacja odnośnie Twojej strony na tle szczecińskiej konkurencji.

Audyt SEO - więcej
3

Audyt UX

Po dokładnej analizie technicznej i Twojej branży następuje kolejny równie ważny krok to audyt użyteczności UX. Jest on analizą osoby Twojego użytkownika / odbiorcy / klienta. Badaniem jego zachowań na Twojej witrynie. Jego wykonanie jest niezbędne w celu wskazania usterek, które podczas pobytu Klient może odczuwać dyskomfort nie realizując wyznaczonych przez Ciebie celów.

Audyt UX - więcej
4

Strategia SEO

Cały proces jest pętlą, która rozpoczyna się od strategii i jej modyfikowania. To nieustanne badania branży, użytkownika. Jej efektem jest przedstawienie możliwości, ustalanie budżetów, tworzenie planu działania. Kolejnymi elementami naszej podróży jest opcjonalne lecz bardzo przydatne do dalszych działań przeprowadzenie dwóch audytu technicznego witryny, konkurencji i użytkownika.

5

Testy konwersji

Testy współczynnika konwersji są stałą częścią naszej współpracy. Na podstawie wiedzy zdobytej z poprzedniego audytu oraz znajomości ruchu w wyniku pozycjonowania, mierzymy liczbę reakcji - realizacji. Stale poprawiamy ją w celu uzyskaniu lepszego współczynnika konwersji. To proces maksymalnie ukierunkowny na kreatywność, wymagający ingerencji w kod Twojej strony celem jej przemodelowania dla lepszej jej efektywności.

6

Szukanie szans rozwoju

Strategie analizy i badania które wykonaliśmy na początku naszej wędrówki, z czasem przedawniają się i przestają być aktualne. Konkurencja nie śpi, a internet ewoluuje. Wykorzystywanie nowych technologii, nowych sposobów pozyskania klienta, nowych trendów, nowych kampanii marketingowych modyfikuje założone przez nas plany rozwoju Twojej firmy. Grunt to być o krok przed konkurencją.

01.Kim jesteśmy?

Agencja SEO Szczecin

Prodesigner to szczecińska multiagencja SEO i SXO, w której oferujemy dojrzałą formę pozycjonowania serwisów w oparciu o budowanie reputacji w internecie, oparte na optymalizacji zachowań użytkownika i technicznej doskonałości stron internetowych. Pracujemy kreatywnie, wielowarstwowo. Posiadamy szeroki wachlarz usług marketingowych, graficznych i interaktywnych. Wszystkie nasze czynności stanowią efekt założonej strategii. Nic tu nie dzieje się przypadkiem.

Co zyskasz wybierając agencję SEO Prodesigner?
 • Zespół ekspertów od SEO
 • Dedykowanego opiekuna
 • Maksymalną koncentracją na biznesowy sukces
 • Kompleksowe działania SEO w jednej firmie
 • Partnerów, którzy mierzą wysoko
 • Szczerość, transparentność współpracy
 • Ludzi sprawdzonych w boju, którzy kochają to, co robią
03.Jak pracujemy?

Etos pracy naszej agencji SEO.

Efektywne pozycjonowanie stron www w Szczecinie jak i gama naszych usług z nim powiązanych wynika z przeświadczenia, że prace wyłącznie na najwyższym poziomie opartym o transparentność współpracy wyznaczać drogę do sukcesu każdego biznesu, który chce realnie konkurować na tym wymagającym rynku. Dlatego zapewniamy naszym klientom coś więcej niż tylko usługę, a silne relacje partnersko-biznesowe. Oto 3 filary naszej współpracy:

 • Szczerość
 • Realne cele
 • Partnerstwo
04.Dlaczego My?

Marketing internetowy Szczecin.

Jesteśmy ekspertami w prowadzeniu efektywnych kampanii i działań marketingowych oraz internetowymi naganiaczami w pozyskiwaniu wartościowego ruchu z Google. Skupiamy się na współczesnych trendach w budowaniu wizerunku w sieci, redukcji kosztów, nieustannie się edukując i rozwijając. Nie spoczywamy na laurach.

Zapewniamy marketing internetowy w Szczecinie od A do Z, którego kompleksowość wyróżnia nas wsród konkurencji - dlatego My.

Ile kosztuje pozycjonowanie strony w Szczecinie?

Wycena pozycjonowania stron jest procesem złożonym. Nie mniej jednak każda agencja SEO w każdym mieście wycenia swoją pracę indywidualnie. Koszt pozycjonowania stron ma jednak swój wzór. Im mniejszy biznes i mniej konkurencyjna branża, tym taniej uzyskać wyższą pozycję w wyszukiwarce Google. Zasadność występowania wspomnianych wyżej audytów też nie jest obowiązkowa. Praca nad pozycjonowaniem sklepów internetowych w odróżnieniu od stron usługowych ma inny charakter i zakres co wiąże się z dodatkowymi kosztami jak, np.: prowadzenie kampanii produktowych, re-marketing produktowy, optymalizacja również przebiega w inny sposób ze względu na dodatkowe podstrony. Najlepszym rozwiązaniem jest wysłać do nas zapytanie ofertowe, które bezpłatnie wycenimy w ciągu 24 godzin.

Oceny naszych klientów ze Szczecina

"Zanim zaczęliśmy myśleć o promowaniu mojego sklepu musiałam przeprowadzić poszukiwania odpowiedniego wykonawcy. Ciesze się, że dobrze trafiłam."

Olga Pozycjonowanie Szczecin Centrum

"Mamy małą firmę usługową w Szczecinie i chcieliśmy zaistnieć na naszym rodzimym rynku szybko. Kampanie w Google przyniosły znakomity efekt."

Cezary PPC Szczecin Żelechowa

"Moja firma potrzebowała praktycznie reanimacji swojej strony. Mam dość konkurencyjną branżę i wiedziałem, że potrzebuje w tej dziedzinie ekspertów - Polecam."

Mateusz SEO Szczecin Turzyn
05.Skontaktuj się z nami w Szczecinie

Szczecin stały kontakt.

Mimo że większość naszych prac jest wykonywana poprzez telefon czy email, fakt, że Szczecin jest naszym rodzimym miastem sprawia, że chętnie nawiążemy współpracę "face to face" umawiając się wcześniej w wybranym przez Ciebie miejscu. Świadczymy naszą usługę w każdej dzielnicy naszego pięknego miasta.

 • Pozycjonowanie stron Szczecin Prawobrzeże
 • Pozycjonowanie Szczecin Dąbie
 • Pozycjonowanie stron Szczecin Śródmieście
 • Pozycjonowanie strony Szczecin Północ
 • Pozycjonowanie stron Szczecin Zachód
06.Dlaczego Ty? Dlaczego firmy ze Szczecina wybierają profesjonalne usługi SEO?

Wychodzimy z założenia, że wybierając usługi, które budują wiarygodność naszej firmy musimy zrobić to raz a dobrze. Szukając "tanie pozycjonowanie Szczecin", to nic innego niż marnowanie czasu, przepalanie pieniędzy i ogromna flustracja z braku realnych efektów. Wiedząc, jak szybko mknie czas w internecie, i że coraz trudniej zdobyć pozycję TOP 3 w Szczecinie, firmy poszukują wykonawców sprawdzonych w boju, którzy nie boją się wyzwań i doskonale znają specyfikę rynku. To właśnie tym szczecińskim firmom proponujemy wysoką jakość SEO, która jest gwarantem zaistnienia lub utrzymania się na nim. Jesteśmy realistami, nie marzycielami. Dla nas liczą się efekty, nie obietnice.

Pozycjonowanie stron Szczecin - FAQ

5/5 - (4 głosów)
+48 727 677 100