Wsparcie WooCommerce

Oferujemy najwyższej jakości wsparcie WooCommerce jako swoiste rozwinięcie administrowania stronami WordPress. Zapewnimy profesjonalne wsparcie naszych specjalistów od E-commerce, którzy wspomogą Twój biznes po względem tecznicznym, graficznym oraz merytorycznym.

Jak wspieramy sklepy internetowe WooCommerce?

Każdy profesjonalny sklep internetowy wymaga wsparcia. W dziedzinie E-commerce zmiany następują niezwykle szybko, każda wymaga profesjonalnej reakcji. Sklep WooCommerce rozwija się nieustannie, dlatego niemożesz zostać w tyle, będac pozbawionym nowych funkcjonalności i zabezpieczeń. Jego infrastruktura wymaga ciągłych modyfikacji szablonu, z którego korzystasz. Brak aktualizacji sprawia, że pozostawiasz swój sklep niezgodny z RODO, sklep w którym może dojść do awarii, czy w skrajnych przypadkach ataków hakerskich.

Wspierając Woocommerce skupiamy się na kwestiach związnych z bezpieczeństwiem i optymalizacją, ale przede wszystkim stawiamy na rozwój. Zapewniamy wsparcie nie tylko techniczne, ale również graficzne, reklamowe, wizerunkowe, merytoryczne i programistyczne.

Wsparcie sklepów WooCommerce podzieliliśmy na 3 usługi

Wsparcie edytorskie WooCommerce

Wsparcie edytorskie

Projektujemy skuteczne grafiki na banery internetowe sklepów www, retuszujemy fotografie produktowe, optymalizujemy opisy produktów. Instruujemy jak wprowadzać produkty z myślą ich o poprawnej wizualizacji w przeglądarce. Zapewnimy najlepszą opiekę Woocommerce, sprawdź jak wygląda ofeta kompletnego wsparcia Wordpress.

Wsparcie techniczne WooCommerce

Wsparcie techniczne

Gwarantujemy najwyższej klasy opiekę techniczną WooCommerce. Zapewniamy skuteczne aktualizacje, modyfikacje, dodawanie nowych funkcjonalności. Dbając o bezpieczne praktyki - wszystkie te czynności zawsze przeprowadamy lokalnie, celem uniknięcia awarii w środowisku produkcyjnym.

Wsparcie merytoryczne Woocommerce

Wsparcie merytoryczne

Wszechstronną znajomość trendów i standardów w branży e-commerce zawdzięczamy ciągłemu zdobywaniu wiedzy i gromadzeniu bezcennych doświadczeń w prowadzeniu sklepów www. Jesteśmy kopalnią wiedzy dla naszych klientów, z której zawsze radzimy korzystać.

Wsparcie WooCommerce - Cennik

Wsparcie WooCoommerce Basic

399zł / miesiąc

Usługa Czas/Ilość
Aktualizacje WooCommerce 1/miesiąc
Bezpieczeństwo Tak
Czas reakcji do 48h
Kopia zapasowa 1/miesiąc
HelpDesk email
Edycja treści 1 godzina
Wsparcie specjalisty 1 godzina

Wsparcie WooCommerce Pro

550zł / miesiąc

Usługa Czas/Ilość
Aktualizacje WooCommerce 2/miesiąc
Bezpieczeństwo Tak
Czas reakcji do 24h
Kopia zapasowa 2/miesiąc
HelpDesk email
Edycja treści 1 godzina
Wsparcie specjalisty 2 godziny

Wsparcie WooCommerce Biznes

950zł / miesiąc

Usługa Czas/Ilość
Aktualizacje WooCommerce 4/miesiąc
Bezpieczeństwo Tak
Czas reakcji do 8h
Kopia zapasowa 3/miesiąc
HelpDesk telefon
Statystyki tak
Edycja treści 1 godzina
Wsparcie specjalisty 4 godziny

Ceny mają charakter podglądowy i nie stanowią oferty handlowej.

Potrzebujesz indywidualnej wyceny?

Zapewniamy

  • Grafika
  • Frontend Developera
  • Backend Developera
  • Specjalistę SEO
  • Specjalistę UX

Elastyczne wsparcie WooCommerce

Potrzebujesz rozszerzony plan wsparcia dla swojego sklepu, a może zadaniową techniczną pomoc WordPress? Jesteśmy bardzo elastyczni, nie zamykamy się w cennnikach czy pakietach, dlatego zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia konkretnych potrzeb i warunków współpracy.

Wsparcie Woocommerce