Wsparcie sklepów WooCommerce

Oferujemy najwyższej jakości wsparcie WooCommerce jako swoiste rozwinięcie administrowania stronami WordPress. Zapewnimy profesjonalne wsparcie naszych specjalistów od E-commerce, którzy wspomogą Twój biznes po względem tecznicznym, graficznym oraz merytorycznym.

Jak wspieramy sklepy internetowe?

Każdy profesjonalny sklep internetowy wymaga wsparcia. W dziedzinie E-commerce zmiany następują niezwykle szybko, każda wymaga profesjonalnej reakcji. Sklep WooCommerce rozwija się nieustannie, dlatego nie możesz zostać w tyle, będąc pozbawionym nowych funkcjonalności i zabezpieczeń. Jego infrastruktura wymaga ciągłych modyfikacji szablonu, z którego korzystasz. Brak aktualizacji sprawia, że pozostawiasz swój sklep niezgodny z RODO, sklep w którym może dojść do awarii, czy w skrajnych przypadkach ataków hakerskich.

Wspierając sklepy WooCommerce skupiamy się na kwestiach związanych z bezpieczeństwiem i optymalizacją, ale przede wszystkim stawiamy na rozwój. Zapewniamy wsparcie nie tylko techniczne, ale również graficzne, reklamowe, wizerunkowe, merytoryczne i programistyczne.

3 rodzaje wsparcia dla sklepów WooCommerce

Wsparcie edytorskie WooCommerce

WooCommerce wsparcie edytorskie

Projektujemy skuteczne grafiki na banery internetowe sklepów www, retuszujemy fotografie produktowe, optymalizujemy opisy produktów. Instruujemy jak wprowadzać produkty z myślą ich o poprawnej wizualizacji w przeglądarce. Zapewnimy najlepszą opiekę WooCommerce, sprawdź jak wygląda oferta kompletnego wsparcia Wordpress.

Wsparcie techniczne WooCommerce

Woocommerce wsparcie techniczne

Gwarantujemy najwyższej klasy opiekę techniczną WooCommerce. Zapewniamy skuteczne aktualizacje, modyfikacje, dodawanie nowych funkcjonalności. Dbając o bezpieczne praktyki - wszystkie te czynności zawsze przeprowadzamy lokalnie, celem uniknięcia awarii w środowisku produkcyjnym.

Wsparcie merytoryczne Woocommerce

Woocommerce wsparcie merytoryczne

Wszechstronną znajomość trendów i standardów w branży e-commerce zawdzięczamy ciągłemu zdobywaniu wiedzy i gromadzeniu bezcennych doświadczeń w prowadzeniu sklepów www. Jesteśmy kopalnią wiedzy dla naszych klientów, z której zawsze radzimy korzystać.

Sklep WooCommerce wsparcie - Cennik

Wsparcie WooCommerce Basic

399zł / miesiąc

Usługa Czas/Ilość
Aktualizacje WooCommerce 1/miesiąc
Bezpieczeństwo Tak
Czas reakcji do 48h
Kopia zapasowa 1/miesiąc
HelpDesk email
Edycja treści 1 godzina
Wsparcie specjalisty 1 godzina

Wsparcie WooCommerce Pro

550zł / miesiąc

Usługa Czas/Ilość
Aktualizacje WooCommerce 2/miesiąc
Bezpieczeństwo Tak
Czas reakcji do 24h
Kopia zapasowa 2/miesiąc
HelpDesk email
Edycja treści 1 godzina
Wsparcie specjalisty 2 godziny

Wsparcie WooCommerce Biznes

950zł / miesiąc

Usługa Czas/Ilość
Aktualizacje WooCommerce 4/miesiąc
Bezpieczeństwo Tak
Czas reakcji do 8h
Kopia zapasowa 3/miesiąc
HelpDesk telefon
Statystyki tak
Edycja treści 1 godzina
Wsparcie specjalisty 4 godziny

Ceny mają charakter podglądowy i nie stanowią oferty handlowej.

Potrzebujesz indywidualnej wyceny?

Zapewniamy

  • Grafika
  • Frontend Developera
  • Backend Developera
  • Specjalistę SEO
  • Specjalistę UX

Elastyczne wsparcie WooCommerce

Potrzebujesz rozszerzony plan wsparcia dla swojego sklepu, a może zadaniową techniczną pomoc WordPress? Jesteśmy bardzo elastyczni, nie zamykamy się w cennikach czy pakietach, dlatego zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia konkretnych potrzeb i warunków współpracy.

Wsparcie Woocommerce