Strony internetowe Kraków

Strony internetowe Kraków — zdobywaj Klientów we współczesny sposób.

Strony interetowe Kraków - oferta dla firm z województwa małopolskiegoo
01. Dlaczego Ty?

Strony internetowe Kraków. Projektowanie i tworzenie stron www Kraków.

Z przyjemnością stworzymy Ci profesjonalną stronę internetową czy sklep www. Oferujemy nowoczesne witryny w formie dedykowanej usługi skierowanej dla startupów, małych i średnich firm, instytucji z Krakowa. Wykonujemy strony internetowe w Krakowie, skupiając się nad jakością i wiarygodnością zakodowaną w formie doskonałej kompozycji pikseli. Dbamy o najwyższe standardy, które realizują cele biznesowe, generują sprzedaż — to nasza specjalność. Daj się poznać od najlepszej strony. Zrealizuj z nami nowoczesną witrynę, z której będziesz dumny.

02.Na czym się skupiamy?

Tworzenie stron internetowych Kraków — dlaczego my?

Wyłącznie kompleksowe realizacje to gwarancja profesjonalnego wstępu do biznesu online. Wybierając naszą agencję interaktywną, poznasz nasz kreatywny proces w tworzeniu stron internetowych w Krakowie, które opieramy na płaszczyźnie marketingowo-wizerunkowej oraz analityczno-technicznej, oraz pełnym skoncentrowaniu na doświadczeniach użytkownika. Zyskaj responsywną, szybką stronę www opartą na podstawie współczesnych trendów i bezpiecznych praktyk — to nas wyróżnia.

Kogo zapewnimy do projektu?
 • Specjalistów z branży interaktywnej.
 • Mocnych partnerów biznesowych.
 • Realistów — nie marzycieli.
03.Dlaczego warto z nami być?

Projektowanie stron internetowych — zaufaj specjalistom.

Wysokie oczekiwania są naszym motorem napędowym. Ambitne, nietuzinkowo zaprojektowane strony internetowe Kraków to nasz "lajkonik".

 1. Kreatywność — setki realizacji dla ponad 25 branż.
 2. Otwartość — chętnie dzielimy się naszą wiedzą.
 3. Umiejętności — nic co interaktywne nie jest nam obce.
 4. Efektywność — koncentracja na Twoim sukcesie.
Co otrzymasz?
 • Oryginalny projekt strony internetowej.
 • Angażujący komunikat marki.
 • Spójny motyw przewodni.
04.Nowoczesny design. Oryginalne projekty.

Profesjonalne strony dla krakowskich firm i marek.

Tworzymy ambitne, niepowtarzalne strony internetowe skoncentrowane na użyteczności, które realizują cele marketingowe, sprzedażowe. Naszym standardem jest kreowanie witryn wedle potrzeb i inspiracji. Podczas projektowania strony internetowej w Krakowie, będziesz częścią naszego zespołu. Zyskasz decydujący wpływ na każdy element procesu kreacji. Efektem naszej wspólnej pracy będzie spersonalizowana wyrażająca ducha Twojej firmy witryna, która angażuje użytkowników, wpływając na ich decyzje biznesowe. Wykonamy Tobie piękną, wysoko-konwertującą witrynę, która generuje Leadów.

Proces tworzenia i projektowania stron i sklepów internetowych — Kraków.

Poznaj szczegóły współpracy.
 • Rozmowa i oferta.

  Zainspiruj nas swoją historią, pokaż, czego oczekujesz, wyjaśnij, na czym Ci zależy. Tylko konkretne merytoryczne rozmowy w pełni określą dalsze procesy naszego działania.

 • Badania i analizy.

  Zaczynamy od poszukiwania idealnego wzorca na pomysł na Twoją witrynę, która ma realizować wybrane przez Ciebie cele. Efektem tych badań jest wykonanie strategii, której wizualizacją będzie następny punkt.

 • Tworzenie i projektowanie.

  Na tym etapie rozpoczyna się właściwa praca naszych grafików i programistów. W momencie akceptacja zaprojektowanej strony i odwzorowanie jej w kodzie otwiera ostatni krok — wejście na produkcje.

 • Uruchomienie na serwerze.

  Ostatnim krokiem jest uruchomienie Twojej strony na wybranym przez Ciebie hostingu. Dodatkowo tutaj zajmujemy się również optymalizacją, zabezpieczeniem, implementacją skryptów do analiz i marketingu.

Strony internetowe Kraków — zalety.

Zbuduj autorytet, daj się znaleźć.
1

Zaufanie w branży.

Nie od razu Kraków zbudowano. Tak też jest z zaufaniem. Strona internetowa to świetne narzędzie do jego wypracowania. Jej realizacja świadczy o tym, jak poważnie traktujesz swój biznes. Aby mógł się rozwijać i przynosić Ci pełnię satysfakcji, musi być wiarygodny. Za to odpowiada kreatywne projektowanie strony. Zadbamy o zwizualizowanie historii działalności, planach na rozwój, wykonanych realizacjach, wizerunku, etosie pracy, rekomendacjach. Każdy z tych elementów przedstawia Twoje umiejętności, aspiracje, doświadczenie.

2

Komfort kontaktu.

Kraków nie śpi, rozwija się w bardzo szybkim tempie. Dlatego Twoja strona www musi być wpisana w rytm tego miasta. Praca 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu bez urlopu, bez zadyszki — to możliwe. Nic nie zapewnia większego komfortu w nawiązywaniu nowych lub utrzymaniu zdobytych relacji niż odpowiednio zaprojektowane strony internetowe. W Krakowie czas ma ogromne znaczenie. Dlatego szanując czas Twoich Klientów, zapewniamy otwarte na wielowątkową komunikację strony www, które nieustannie w błyskawicznym tempie pracują dla Twojej krakowskiej firmy.

3

Relacje z odbiorcą.

Prowadzenie firmy nie wiąże się wyłącznie ze sprzedażą. Rozwój firmy i pozyskiwanie Klientów musi odbywać się również drogą poznawczą. Informacja w internecie jest na wagę złota. Poznaj potrzeby swojego użytkownika, zbadaj jego zachowania. W tym pomoże Ci wpisany w kod strony blog, w którym pisząc eksperckie treści, pomagasz użytkownikom, edukujesz, rozwiązujesz ich problemy. Dzięki nieustannej relacji z Klientami możesz zadbać o jakość oferowanych usług, być krok przed konkurencją, być na bieżąco z rozwojem branży.

4

Badanie rynku.

Krakowski rynek to symbol handlu na szeroką skalę. Tu tworzyły się pierwsze trwałe relacje kupieckie, tu powstały wielkie majątki. Wszystko bez internetu. Dziś możliwości tego medium znacząco przekraczają realia tamtych czasów. Strony www i sklepy internetowe w Krakowie to wirtualne stragany, do których może zawitać każdy z najdalszego zakątka świata. Dzięki nim w przeciwieństwie do tradycyjnych metod możesz szybko analizować potrzeby rynku, nie wychodząc z domu. Dodatkowo plany na zwiększenie zasięgu Twojej firmy o inne sąsiednie miasta wykonywane są bez logistyki, bez siedzib firmy, bez pracowników terytorialnych. To przewaga, z której nie sposób nie skorzystać.

5

Redukcja kosztów.

Rozpoczynając biznes, naturalnie musisz umieć redukować koszty związane z jego prowadzeniem i rozwojem. Internet to doskonałe miejsce, w którym najtaniej, najszybciej pozyskasz Klientów. Tylko tutaj dowiesz się, czy jest zapotrzebowanie na Twoje usługi. Wystarczy parę klików, aby zweryfikować swój pomysł na biznes, wzbudzić zainteresowanie, zaistnieć w świadomości Klientów.

6

Promowanie w sieci.

Reklama to dźwignią handlu. Czy w XXI wieku warto wykorzystywać tradycyjne jej formy do pozyskania Klientów? To zależy wyłącznie od miejsca, w którym znajduje się Twoja grupa docelowa. Na pewno Twoi Klienci kryją się w internecie, więc jest to świetny powód, by skorzystać z jego marketingowego oblicza. Dzięki reklamom, których skuteczność możesz dowolnie mierzyć, jesteś w stanie tanio i precyzyjnie określić miejsca pobytu osób zainteresowanych ofertą oraz to, na które reklamy reagują chętniej. Dodatkowo masz pewność, że żadna z wyświetlonych reklam jak przypadku, chociażby ulotek, nie zostanie wrzucona. Wykorzystaj do tego social media, sieci reklamowe, Google.

05. Co zapewniamy w każdym projekcie?

Kraków — strony internetowe WordPress.

Firma, aby mogła funkcjonować online, potrzebuje rozwoju. Każda ze stworzonych przez nas strona internetowa natywnie posiada prosty panel zarządzania zawartością — WordPress. Dzięki niemu możesz prowadzić wszelkie działania biznesowe. Będziesz prowadzić skuteczny marketing, zarządzać użytkownikami, nawiązywać kontakt.

Wykonujemy z pasją tworzenie stron internetowych WordPress. Każdej realizacji zapewniamy intuicyjny system do jej zarządzania. Pozwala to na wykonanie wielu integracji. Oto one:

 • Instalacja certyfikatu SSL.
 • Wdrożenie systemu kopii zapasowych.
 • Ochrona antyspamowa.
 • Formularz i komunikator (czat, email).
 • Newsletter i blog firmowy.
 • Integracja z Social Media, Google Analytics, Google Search Console, Facebook Piksel.

Agencja Prodesigner — kompleksowe wsparcie IT.

Tworzymy, projektujemy i wspieramy strony oraz sklepy internetowe w angażującej i strategicznej formie. Zyskaj doświadczonych specjalistów, dla których to co interaktywne nie jest obce.

Web Design.

Projektujemy strony internetowe sklepy www od czystej kartki dbając o ich rentowność.

Web Development.

Wykonujemy strony w Krakowie opierając się na nowych technologiach i najlepszych praktykach.

Opieka projektu od A do Z.

Wspieramy graficznie i programistycznie dopasowując się do Twoich potrzeb.

Marketing 360°.

Skuteczne pozycjonujemy w Google i optymalizując witryny pod SEO.

Nowoczesne sklepy www dla wszystkich z Krakowa.

Działamy w myśl, że pierwsze wrażenie naprawdę ma znaczenie. Robimy to poprzez projektowanie łatwych w nawigacji, zorientowanych na konwersję sklepów internetowych. Jako agencja eCommerce, świadczymy w Krakowie usługi tworzenia sklepów internetowych opartych na WooCommerce. Wiemy, że odpowiednio przygotowany projekt może wpłynąć na konwersje i wyniki finansowe, dlatego projektujemy i rozwijamy witryny sklepowe, kreując pozytywne wrażenia użytkownika skutecznie przyciągając go do zakupu.

Otrzymaj sklep internetowy, który jest stworzony do konwersji, skalowania i rozwoju. Sprawimy, że Twoja marka będzie wyglądać nowocześnie i profesjonalnie. Twoją witrynę zbudujemy na wiodącej platformie eCommerce, która maksymalizuje sprzedaż.

Zarządzanie i utrzymywanie nieskazitelnego i w pełni funkcjonującego sklepu może być przytłaczające, dlatego z chęcią wesprzemy Twój e-biznes za pomocą marketingu cyfrowego i usług aktualizacji, aby zapewnić mu bezpieczeństwo i rozwój.

Strony internetowe Kraków — Cennik.

Ile kosztuje strona www w Krakowie ?
 • Forma tworzenia strony.
 • Czas realizacji wdrożenia.
 • Wdrożenie certyfikatu SSL.
 • Zainstalowanie Google ReCapcha, Google Search Console.
 • Implementacja Google Analytics, Facebook Piksel.
 • Integracja Google Rich Cards.
 • Blog firmowy.
 • Optymalizacja treści.
 • Systemy komentarzy.
 • Wyszukiwanie tekstowe.
 • Modyfikacje szablonu.
 • Optymalizacja techniczna.
 • Indywidualne funkcjonalności.
 • Wielojęzyczność.
 • Platforma serwisowa, produktowa, lms, forum.
 • Moduły rezerwacji.
 • Moduły płatności.
 • Wsparcie po wdrożeniowe (14 dni).
 • Strona www - pakiet podstawowy - Cennik
  Podstawowy Ekspresowe wdrożenie z terminem na wczoraj w oparciu o wybrany gotowy motyw to temat dla Ciebie?

  Cena już od 2199zł

 • Gotowy motyw Premium

 • do 30 dni

 • Podstawowa

 • Profesjonalna strona internetowa cennik
  Profesjonalny Oryginalna szata graficzna i zaawansowana optymalizacja w jednym to wybór dla Ciebie?

  Cena już od 7500zł

 • Indywidualny motyw

 • do 90 dni

 • Zaawansowana

 • Rozbudowana strona internetowa cennik
  Ekspercki Potrzebujesz niestandardowej funkcjonalności dla rozwoju Twojego biznesu?

  Cena już od 12000zł

 • Indywidualny motyw

 • do 90 dni

 • Zaawansowana

Ceny stron internetowych w Krakowie mają charakter podglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Opinie od Klientów z Krakowa.

Co o nas mówią w Krakowie?

"Niedawno otworzyliśmy się na Kraków, szukając nowych Klientów. Dzięki zaangażowaniu pracowników z agencji Prodesigner już po miesiącu podpisywaliśmy nowe umowy".

Olga Kraków Czyżyny

"Nie jestem osobą techniczną, a potrzebowałam dużej dawki wiedzy w zakresie prowadzenia firmy online. Sposób komunikacji przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Jasno, klarownie i przystępnie. Jestem pod wrażeniem."

Katarzyna Kraków Nowa Huta

"Konkurencja w Krakowie jest trudna i wymagająca dlatego liczyłam na jakość. Ekipa z Prodesigner wykonała mojej firmie przede wszystkim skuteczny sklep internetowy. Taki, jak sobie wymarzyłem."

Dawid Kraków Grzegórzki

Portfolio Wybrane projekty stron i sklepów www.

06. Jak nawiązać z nami kontakt w Krakowie?

Strony internetowe i sklepy www Kraków — kontakt.

Jesteśmy bardzo elastyczni. Wiedz, że zawsze się do Ciebie dopasujemy, szanując Twój czas i preferowany sposób komunikacji. Od Ciebie zależeć będzie nośnik naszej współpracy. Email, ulubiony komunikator czy telefon? Nasza agencja interaktywna jest dla Ciebie otwarta 24/7. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 - 18:00 oraz w sobotę 10:00 - 13:00. Jeśli nie trafiłeś we wskazany przedział czasowy, użyj naszego firmowego emaila. Zapytaj o darmową wycenę. Odezwiemy się jak najszybciej.

07. Dlaczego Kraków?

Kraków to silne, prężnie rozwijające się miasto, które jest szczególnie bliskie naszemu sercu. Charakteryzuje się dużym popytem na zapotrzebowania naszych profesjonalnych usług z branży interaktywnej. Z dumą wspieramy lokalnych przedsiębiorców z Krakowa i całego województwa małopolskiego, dlatego nasze podejście obejmuje nie tylko dostosowywanie się do obecnych trendów, ale także przewidywanie przyszłych potrzeb rynku. Dzięki temu nasi klienci mogą zachować przewagę nad konkurencją. Projektujemy strony internetowe najwyższej jakości.

FAQ.

5/5 - (2 głosów)
+48 727 677 100