Tworzenie Landing Page

Znajomość psychologii biznesu, która reguluje zachowania zakupowe i konsumpcyjne, pozwala nam stworzyć skuteczną stronę docelową, która powstaje na podstawie analizy Twojej firmy, produktów i usług oraz specyfiki grupy docelowej.

Powierzając naszej agencji tworzenie Landing Page masz pewność, że wyróżniamy je nie tylko oczekiwaną funkcjonalnością czy oryginalną szatą graficzną, ale przede wszystkim, skoncentrowaniu na efekt oparty na:

 • Testach A/B, współczynniku konwersji.
 • Bazie wiedzy, którą zdobywa się już przed samym projektowaniem.
 • Bieżącej optymalizacji.
Tworzenie Landing Page
Strony Landing Page

Strony Landing Page.

Rozwój firm jest dla naszej agencji interaktywnej wodą na młyn. Tworzymy landing page jako wynik rozwinięcia informacji o firmie, usłudze czy produkcie. Może ona występować samodzielnie, może być również rozwinięciem istniejącego już projektu. Jej powstanie wynika ze świadomych działań stricte marketingowych, sprzedażowych, informacyjnych, brandingowych. Z pasją tworzymy profesjonalne strony landing page, które skutecznie realizują następujące cele:

 • Budują wizerunek marki.
 • Działają informacyjnie.
 • Rozpoczynają sprzedaż.
 • Nawiązują kontakt biznesowy.

Dowiedz się więcej czym jest Landing Page.

Landing Page. Korzyści dla biznesu.

Strony landing page mają wiele zalet. Najważniejsze z nich to tworzenie informacji marketingowej, która poszerza ofertę Twojej firmy oraz wiedza sama w sobie jaką dzięki nim posiądziesz. Tworzenie i projektowanie landing page powstaje z wiedzy celem dostarczania wiedzy. To odpowiedź na potrzeby każdego biznesu. Prawdziwa wartość strony docelowej wynika z:

 • Kolekcjonowania informacji dotyczących grupy docelowej, która faktycznie konwertuje
 • Zdobywania wiedzy na temat najbardziej przekonywujących i angażujących treści i form
 • Poszerzania kanałów sprzedażowych
 • Budowania komunikacji z Klientem
 • Zbierania bazy emailowej Leadów
Jakie są korzyści Landing Page
Landing Page oferta.

Rozwiń swój biznes z Landing Page

Projektowanie Landing Page

Tworzenie i projektowanie Landing Page — dlaczego my?

Tworzenie i projektowanie Landing Page wynika ze szczegółowego researchu dotyczącego usługi / produktu, który wprowadzasz lub zamierzasz wprowadzić. W naszej agencji projekty strony internetowej powstają dzięki wiedzy, którą nam przekażesz. Jest ona fundamentem decydującym o sukcesie Twojego projektu. Informacja odgrywa tutaj najważniejszą rolę, gdyż można ją przedstawić na wiele różnych ciekawych sposobów, które wzbogacają wizualną część strony, dodając jej głębi dzięki wprowadzeniu w swoisty trzeci wymiar. Stworzone przez nas strony LP wyróżniają się tym, że:

 • Budują świadomość marki.
 • Zbierają bazę mailową Leadów.
 • Prowadzą do zrealizowania zamówienia.

Landing Page wspieramy WordPress-em.

Strony internetowe landing page opieramy na WordPress. Daje on nam nieograniczone możliwości wizualizacji każdej formy przekazu, optymalizacji i modyfikacji. To z kolei otwiera naszą wyobraźnię w tworzeniu innowacyjnych, kreatywnych, spersonalizowanych projektów, które dają wolność wyboru trendów technologicznych.

Dobry Landing jest wynikiem wprowadzania nowych wizualizacji lub możliwości kompletnej przebudowy. Skuteczna strona lądowania opiera się na dojrzałej architekturze informacji, która kreuje optymalne rozwiązanie dla profilu psychologicznego Twojej grupy docelowej.

Landing Page WordPress

Zyskaj Landing Page:

 • Spójny i bardzo przemyślany układem strony docelowej.
 • Profesjonalny wzbudzający wiarygodność projekt graficzny zgodny z brandingiem firmy.
 • Dowolność modyfikacji.
 • Testy i optymalizacje.
 • Zgodność z RODO.
 • Dostosowanie do urządzeń mobilnych.
 • Przejrzysty kod, nowinki technologiczne.
 • Podpięcie narzędzi monitorujących zachowania użytkownika.

Jak tworzymy nasze strony docelowe?

Landing page nie powstaje w jeden dzień. Wymagają ona testów, analiz już dzień po ich wdrożeniu. Nie jest pozostawiona samej sobie. Musi każdego dnia generować Ci niezbędne informacje. Jej drobne lifty mają dostarczać Ci niezbędnych danych do szczegółowych analiz.

Nasze strony docelowe wyróżniają się tym, że są wykorzystywane wyłącznie do kampanii promocyjnych. Ich efekty widzimy od razu. Dlatego profesjonalna strona internetowa landing page wymaga ciągłej optymalizacji, która finalnie doprowadza do oczekiwanego rezultatu.

Landing Page — proces tworzenia i projektowania.

Cennik — landing page.

UsługaForma wdrożeniaCzas realizacjiCena
Landing PageGotowy motyw / szablon5 - 10 dniod 1500 zł
Landing PageProjekt indywidualny10 - 90 dniod 4500 zł

Koszt stworzenia landing page wynika z użytych technologii, ilości zmian, materiałów płatnych, dlatego ceny mają charakter podglądowy i nie stanowią oferty handlowej.

Nagłówki, które nadają wartość.

Podstawą strony docelowej jest komunikacja. Nagłówki, zawarte w niej muszą być świadomie przygotowane, tak aby dodawały wspólnie wartość przedmiotowi strony. Ich położenie, ich "waga" wynikać powinna ze strategii lejka sprzedażowego. Wiedz, że użytkownicy często skanują zawartość, a czytają jej tylko 30%.

Widoczne przyciski CTA (Call to action).

Przyciski CTA, które nawiązują do działania, powinny być jednakowego koloru i jednakowej wielkości. Muszą wyróżniać się na tle całej strony. Powinny być widoczne cały czas podczas poruszania się po stronie docelowej.

Przemyślane formularze kontaktowe.

Formularze kontaktowe, projektuje się prosto i przejrzyście. Muszą zawierać jedynie wymagane pola, które zrealizują wyznaczone cele. Zbyt wiele elementów skutecznie odstrasza Klientów. Dlatego się nad tym pochylamy podczas tworzenia i projektowania.

Profesjonalna wizualizacja produktu.

Oprawa graficzna jest warta więcej niż 1000 słów. Jej estetyczny wygląd to absolutny mus. Zadbamy o oryginalną wizualizację na podstawie najlepsze praktyki w brandingu.

Spójna forma.

UI Design to podstawa w tworzeniu stron docelowych. Rozkład, waga, poszczególnych podstron musi być starannie przemyślany. Ma on prowadzić przyszłego klienta niczym drogowskazy na drodze. Skuteczne strony docelowe muszą być czytelne i łatwe w obsłudze.

Szybkość ładowania strony.

Współczesne badania jasno przedstawiają powiązanie między prędkością wczytywania a konwersją. Amazon przedstawił jasną wiadomość dla całej branży. 1 sekunda opóźnienia kosztuje ich 1.6 biliona dolarów rocznie. Tworząc strony docelowe, szczególnie dbamy o czas ich wczytywania. Staramy się celować w wyniki do 2 sekund. Optymalizując zawartość, nadajemy stronom lekkości.

Responsywność.

Ponad 70% osób dokonuje zakupów, podejmuje relacje biznesowe, nawiązuje kontakt za pomocą urządzeń mobilnych. Nasze strony od lat natywnie tworzymy dla wszystkich nośników. Dopasowują się do rozmiarów urządzeń, tak aby w pełni zadowolić użytkownika.

Certyfikaty bezpieczeństwa

Wszelkie formy dotyczące utrzymania bezpiecznej strony docelowej to standard. Zakup certyfikatu SSL, poprawne jego zainstalowanie, przetestowanie to obowiązek w naszej agencji. Zadbanie o to jest normą, mającą na celu zapewnienie przyszłym Klientom poczucia bezpieczeństwa.

FAQ.

4,9/5 - (41 głosów)
+48 727 677 100