Landing Page

Znajomość psychologii biznesu, która reguluje zachowania zakupowe i konsumpcyjne pozwala nam stworzyć skuteczną stronę Landing Page, która powstaje w oparciu o analizy Twojej firmy, Twoich produktów i usług oraz specyfiki grupy docelowej.

Powierzając naszej agencji tworzenie Landing Page masz pewność, że wyróżniamy je nie tylko oczekiwaną funkcjonalnością czy oryginalną szatą graficzną, ale przede wszystkim, skoncentrowaniu na efekt oparty na:

 • testach A/B, współczynniku konwersji
 • bazie wiedzy, którą zdobywa się już przed samym projektowaniem
 • bieżącej optymalizacji
Tworzenie i projektowanie stron Landing Page

Co to jest Landing Page?

Rozwój firm jest dla naszej agencji interaktywnej wodą na młyn. Tworzenie Landing Page jest wynikiem rozwinięcia informacji o firmie, usłudze czy produkcie, (który wprowadzasz, masz zamiar wprowadzić lub wprowadziłeś na rynek) jak i stroną docelową samą w sobie. Może występować samodzielnie, może być również rozwinięciem istniejącego już projektu. Jej powstanie wynika ze świadomych działań stricte marketingowych, sprzedażowych, informacyjnych, brandingowych. Z pasją tworzymy profesjonalne strony Landing Page, które skutecznie realizują następujące cele:

 • Budują wizerunek marki
 • Działają informacyjnie
 • Rozpoczynają sprzedaż
 • Nawiązują kontakt biznesowy

Dowiedz się więcej czym jest strona Landing Page.

Landing Page - definicja
Jakie są korzyści Landing Page

Landing Page - tworzenie korzyści dla biznesu.

Strony Landing Page mają wiele zalet. Najważniejsze z nich to tworzenie informacji marketingowej, która poszerza ofertę Twojej firmy oraz wiedza sama w sobie jaką dzięki nim posiądziesz. Tworzenie stron Landing Page powstaje z wiedzy celem dostarczania wiedzy. To odpowiedź na potrzeby każdego biznesu. Prawdziwa wartość Landing Page wynika z:

 • Kolekcjonowania informacji dotyczących grupy docelowej, która faktycznie konwertuje
 • Zdobywania wiedzy na temat najbardziej przekonywujących i angażujących treści i form
 • Poszerzania kanałów sprzedażowych
 • Budowania komunikacji z Klientem
 • Zbierania bazy emailowej Leadów
Landing Page oferta.

Rozwiń swój biznes z Landing Page

Projektowanie Landing Page

Projektowanie Landing Page.

Projektowanie Landing Page wynika ze szczegółowego reasearchu dotyczącego usługi / produktu, który wprowadzasz lub zamierzasz wprowadzić. W naszej agencji projekty strony internetowej powstają dzięki wiedzy, którą nam przekażesz. Jest ona fundamentem decydującym o sukcesie Twojego projektu. Informacja odgrywa tutaj najważniejszą rolę, gdyż można ją przedstawić na wiele różnych ciekawych sposobów, które wzbogacają wizualną część strony, dodając jej głębi dzięki wprowadzeniu w swoisty trzeci wymiar. Stworzone przez nas strony Landing Page wyróżniają się tym, że:

 • Budują świadomość marki
 • Zbierają bazę mailową Leadów
 • Prowadzą do zrealizowania zamówienia

Tworzenie Landing Page.

Tworzenie Landing Page opieramy na WordPress, który daje nam nieograniczone możliwości wizualizacji każdej formy przekazu, optymalizacji i modyfikacji. To z kolei otwiera naszą wyobraźnie w tworzeniu innowacyjnych, kreatywnych, spersonalizowanych projektów, które dają wolność wyboru trendów technologicznych.

Dobry Landing Page jest wynikiem wprowadzania nowych wizualizacji, lub możliwości jego kompletnej przebudowy opartej na dojrzałej architekturze informacji, która kreuje optymalne rozwiązanie dla profilu psychologicznego Twojej grupy docelowej.

Tworzenie Landing Page

Nagłówki, które nadają wartość.

Podstawą strony docelowej jest komunikacja. Nagłówki, zawarte w niej musza być świadomie przygotowane, tak aby dodawały wspólnie wartość przedmiotowi strony. Ich położenie, ich "waga" wynikać powinna ze strategii lejka sprzedażowego. Zawsze powinno się mieć na uwadze fakt, iż ludzie często skanują zawartość, a czytają jej tylko 30%.

Widoczne przyciski CTA (Call to action).

Przyciski, które nawiązują do działania, powinny być jednakowego koloru i jednakowej wielkości, która wyróżnia się na tle calej strony. Powinny być widoczne cały czas podczas poruszania się po stronie docelowej.

Przemyślane formy kontaktowe.

Formy kontaktowe, projektuje się prosto i przejrzyście. Muszą zawierać jedynie wymagane pola, które zrealizują wyznaczone cele. Zbyt wiele elementów skutecznie odstrasza kupujących, dlatego warto się nad tym pochylić przed samym projektowaniem.

Profesjonalna wizualizacja produktu.

Oprawa graficzna jest warta więcej niż 1000 słów. Jej profesjonalna forma to absolutny mus. Zadbamy o jej oryginalną wizualizację w oparciu o najlepsze praktyki w brandingu.

Spójna forma.

UI Design to podstawa w tworzeniu stron docelowych. Rozkład, waga, poszczególych podstron musi być starannie przemyślany. Ma on prowadzić przyszłego klienta niczym drogowskazy na drodze. Skuteczny landing page musi być czytelny i łatwy w obsłudze.

Szybkość ładowania strony.

Współczesne badania jasno przedstawiają powiązanie między prędkością wczytywania a konwersją. Amazon przedstawił jasną wiadomość dla całej branży - 1 sekunda opóźnienia kosztuje ich 1.6 biliona dolarów rocznie. My tworząc strony docelowe szczególnie dbamy o czas ich wczytywania. Staramy się celować w wyniki do 2 sekund. Optymalizując zawartość nadajemy stronom lekkości.

RWD - responsywność stron landing page.

Ponad 70% osób dokonuje zakupów, podejmuje relacje biznesowe, nawiązuje kontakt za pomocą urządzeń mobilnych. Nasze strony landing page od lat natywnie wyświetlają się na urządzeniach mobilnych dopasowując się do ich rozmiarów, tak aby w pełni zadowolić użytkownika.

Certyfikaty bezpieczeństwa

Wszelkie formy dotyczące utrzymania bezpiecznej strony docelowej to standard. Zakup certyfikatu SSL, poprawne jego zainstalowanie, przetestowanie to obowiązek w naszej agencji. Zadbanie o to jest normą, mającą na celu zapewnienie przyszłym Klientom poczucia bezpieczeństwa.

Landingi wykonujemy zawsze dbając o:

 • Spójny i bardzo przemyślany układem strony docelowej.
 • Profesjonalny wzbudzający wiarygodność projekt graficzny zgodny z brandingiem firmy.
 • Dowolność modyfikacji.
 • Testy i optymalizacje.
 • Zgodność z RODO.
 • Dostosowanie do urządzeń mobilnych.
 • Przejrzysty kod, nowinki technologiczne.
 • Podpięcie narzędzi monitorujących zachowania użytkownika.

Jak powstają nasze realizacje?

Skuteczne Landing Pages nie powstają w jeden dzień. Wymagają one testów, analiz już dzień po ich wdrożeniu. Nie są pozostawione same sobie. Muszą każdego dnia generować Tobie niezbędne informacje odnośnie porównywania współczynnika konwersji względem kolejnego dnia czy tygodnia, a ich drobne lifty mają dostarczać Ci niezbędnych danych do szczegółowych analiz.

Strony typu Landing Page w przeciwieństwie do typowych stron firmowych wyróżniają się tym, że są wykorzystywane wyłącznie do kampanii promocyjnych, których efekty widzimy od razu. Dlatego skuteczny Landing Page wymaga ciągłej optymalizacji, która finalnie doprowadza do oczekiwanego rezultatu.

Kreacje stron Landing Page opieramy na następujących zasadach:

Cennik - Landing Page

UsługaForma wdrożeniaCzas realizacjiCena
Landing PageGotowy motyw / szablon5 - 10 dniod 1500zł
Landing PageProjekt indywidualny10 - 90 dniod 4500zł

Koszt stworzenia landing page wynika z użytych technologii, ilości zmian, materiałów płatnych, dlatego ceny mają charakter podglądowy i nie stanowią oferty handlowej.

Tworzenie Landing Page - FAQ

+48 727 677 100