Pozycjonowanie stron Koszalin

W atrakcyjnej cenie zadbamy o Twój internetowy biznes w Koszalinie. Oferujemy kompletne usługi SEO, których efektami są:

 • Topowe pozycje w wyszukiwarce Google
 • Zwielokrotnienie zysku, relacji biznesowych
 • Zdobycie wartościowego ruchu, który konwertuje
 • Budowanie rozpoznawalnej marki na rynku koszalińskim
Pozycjonowanie Koszalin oferta SEO dla firm z Koszalina
01. Kim jesteśmy?

Pozycjonowanie stron Koszalin — dlaczego my?

Prodesigner to multi agencja SEO i SXO. Naszym nadrzędnym celem jest budowanie rozpoznawalności firm na lokalnych rynkach. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu lokalnym zarówno w Koszalinie, jak i w zasięgu ogólnokrajowym. Reprezentujemy firmy w każdym zakątku Polski, dbając o ich biznes poprzez szeroko zakrojone działania SEO.

Co oferujemy jako Agencja SEO?
 • Kompletne usługi SEO od A do Z.
 • Raportowanie wykonanych prac.
 • Analizy branży pod względem SEO.
 • Analizy doświadczeń użytkowników — UX.
02. Co robimy?

Pozycjonowanie stron Koszalin — postaw na specjalistów.

Oferujemy skuteczne pozycjonowanie stron internetowych i sklepów www z dawnego województwa koszalińskiego oraz z całej Polski. Jako eksperci SEO w Koszalinie zapewniamy kompletny wachlarz usług SEO:

SEO i pozycjonowanie stron w Koszalinie — zalety.

1

Budujemy zaufane firmy.

Nadrzędnym celem każdego biznesu jest budowanie wiarygodności. Każdy użytkownik internetu poszukuje produktów i usług z pierwszej 10 wyników wyszukiwania (SERP'ów). Pozycje stron w tym zakresie świadczą o tym, że Google obdarza te witryny większym zaufaniem. Dlatego zadbanie o optymalizację to pierwszy punkt, na który zwracamy uwagę. Skupiamy się na udowaniu pozytywnych doświadczeń użytkowników, szybkości wczytywania strony oraz jej bezpieczeństwie.

2

Zadbamy o jakościowy ruch.

Realizowanie celów biznesowych Twojej działalności to dla nas priorytet. Każda współczesna firma potrzebuje wysokojakościowego ruchu na swojej witrynie. Dzięki optymalizacji fraz kluczowych na zapytania lokalne oraz określeniu specyfiki persony Twojego odbiorcy obierzemy skutecznąstrategię marketingową. Nasza strategia przyniesie Ci nowych Klientów zdecydowanych na świadczone przez Ciebie usługi, czy produkty.

3

Jesteśmy transparentni

Transparentność współpracy to podstawa. Możesz mierzyć efekty naszych działań SEO lub poszczególnych kampanii marketingowych, które dla Ciebie przygotujemy. Wykorzystując narzędzia analityczne, które skonfigurujemy z Twoją witryną, możesz analizować: współczynnik wyjścia, ruch na stronie, współczynnik konwersji, czas pobytu na stronie i źródła wizyt. Dodatkowo otrzymasz comiesięczny raport naszych prac. Nic nie umknie Twojej uwadze.

4

Promujemy Twoją stronę codziennie.

Pozycjonowanie to proces, którego zadaniem jest uzyskiwaniu coraz wyższych i stabilniejszych pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania w Google. Efektem naszej pracy jest widoczność Twojej strony 24 godziny na dobę 365 dni w roku. Dzięki temu Twój potencjalny odbiorca o każdej porze dnia i nocy może przeglądać Twoją ofertę z każdego zakątka świata. Zaletą jest również redukcja kosztów poprzez unikanie opłat za coraz bardziej kosztowne reklamy w Google ADS, czy Facebook ADS.

5

Będziesz na wielu rynkach jednocześnie.

Pozycjonowanie nie kończy się na budowaniu pozycji w wyszukiwarce. Wiąże się ono również z wykorzystaniem potencjału marketingu internetowego, w tym sieci reklamowych czy mediów społecznościowych. To potężne narzędzia, w których określamy grupy odbiorców, filtrując ich po interesujących Cię miastach. Dodatkowo dzięki rozbudowie strony o usługi dedykowane lokalnie możesz konkurować na rynkach, na których nie posiadasz oddziałów.

6

Zwiększa świadomość marki.

Jeżeli klient poszukuje usługi rozwiązania swojego problemu w Koszalinie, to dokonuje wielu zapytań, skupiając się właśnie na tym mieście. Jeśli Twoja witryna będzie widoczna za każdym razem, to automatycznie powoduje zwiększenie świadomość marki. Za to odpowiada content marketing. Przemyślana dystrybucja treści sprawia, że nie jesteś jedynie firmą typowo nastawioną na zysk. Kluczowe jest dodawanie wartości w postaci np.: artykułów eksperckich w Twojej branży, które rozwiewają wątpliwości lub edukują.

03. Jak pracujemy? Czego możesz się spodziewać ?

Nasze działania pozycjonujące strony z Koszalina opierać się będą na zaplanowaniu trzech strategii: SEO, marketingu internetowego i content marketingu. Następnym punktem jest konsekwentna realizacja wytycznych. Mogą to być takie prace jak:

 • optymalizacja konwersji
 • poprawa techniczna strony
 • budowanie profilów linkowych
 • dystrybucja linków wewnętrznych
 • zakup artykułów sponsorowanych
 • marketing szeptany
 • kampanie Google ADS
04. Dlaczego Koszalin? Koszalin rozwija się w mgnieniu oka.

Koszalin to malownicze miasto studenckie, które rozpościera się na blisko 100 km2. w Koszalinie liczba mieszkańców już dawno przekroczyła 100 000 osób. To ogromny rynek, którego nie można bagatelizować. Licząc, że ponad 80% osób używa internetu w celu zakupu towarów czy usług — to świetne miejsce na promocje każdego rodzaju biznesu. Ilość firm zarejestrowanych na 10 000 osób przekracza 1654 - to świadczy o ogromnej konkurencji. Dlatego przemyślane i zoptymalizowane działania marketingowe — jak profesjonalne działania SEO wraz z pozycjonowaniem jest niezbędne, aby wyprzedzić konkurencję.

Oceny naszej pracy w Koszalinie.

"Tworzenie bloga na mojej stronie pozwoliło zwiększyć ruch w obrębie witryny. Dzięki naszej wspólnej pracy nad strategią w budowaniu treści zyskałem więcej Klientów".

Jerzy os. Lechitów

"Nasza strona potrzebowała gruntownej przebudowy. Już 2 miesiące po doprowadzeniu jej do współczesnego wyglądu poziom konwersji się podwoił."

Kamil os. Tysiąclecia

"Moja działalność potrzebowała szybkiego pozyskania ruchu. Stworzyliście dla mnie 4 kampanie w Google ADS - dzięki nim mój biznes nabrał płynności finansowej."

Agnieszka os. Bukowe

Ile kosztuje pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Koszalinie?

Pozycjonowanie to bardzo szeroka dziedzina, która daje wiele możliwości promowania stron i sklepów internetowych. Wycena w naszej agencji jest bardzo elastyczna. Działamy w systemie abonamentowym lub zadaniowo, gdyż część naszej pracy jest procesem lub jednorazowym działaniem. Cena pozycjonowania w Koszalinie i całej Polsce zależy od specyfiki Twojej działalności, branży, konkurencji. Im trudniej wybić się na rynek — tym koszt pozyskania klienta jest wyższy. Napisz do nas — przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę.

05. Koszalin zrób ruch. Pozycjonowanie Kontakt — Koszalin.

Pracujemy zdalnie. Bycie w stałym kontakcie telefonicznym, e-mailowym czy za pomocą komunikatora to nasze główne formy kontaktu z naszymi klientami. Zapewniamy Ci dedykowanego opiekuna. Jeśli Twój projekt wymaga spotkania się, chętnie udamy się do Twojego biura w Koszalinie i omówimy szczegóły współpracy.

06. Jak działamy? Na czym opiera się nasza współpraca?

Poznaj filary naszej pracy przygotowane specjalnie dla koszalińskich firm:

 • Transparentność działań.
 • Realizacja konkretnych celów.
 • Bezpieczne praktyki.
 • Raporty miesięczne.

FAQ - Pozycjonowanie Koszalin

5/5 - (1 głosów)
+48 727 677 100