Strony firmowe

"Jeśli Twoja firma nie jest w Internecie, to jest ona poza biznesem" Bill Gates

To strona firmowa przenosi Twój biznes na wirtualny rynek, a od jej funkcjonalności, oprawy, optymalizacji zależy, czy Twoja firma odniesie tutaj sukces. Jest to jedno z najtrudniejszych wyzwań, jakie przed Tobą stoją, a my zadbamy, abyś go nie powtarzał.

Oferujemy strony internetowe dla firm, mając przede wszystkim na uwadze budowanie profesjonalnego wizerunku zarówno dzięki skrupulatnej dbałości o każdy detal, eksperckiej technicznej optymalizacji, oryginalnej graficznej projekcji opartej na doświadczeniach, praktykach i trendach.

Strona firmowa to dopiero początek

Strony dla firm powstają jak grzyby po deszczu, w większości bez konkretnego celu, bez strategii rozwoju, bez pomysłu na przyszłość. "Tworzenie stron dla tworzenia stron" nie ma i nigdy nie miało sensu - rynek weryfikuje to bardzo szybko. Dlatego gros naszych klientów wielokrotnie powtarzało ten pierwszy najważniejszy krok, przed którym może Ty stoisz po raz pierwszy. Tu nie ma złotego środka na sukces.

Jednak jest droga, którą proponujemy. To myślenie strategiczne, krótko i dalekosiężne. Szukanie szans rozwoju, ciągłe analizowanie rynku i konkurencji. Internet to nowoczesne medium, w którym uniwersalną prawdą jest znane powiedzenie: "ciężka praca popłaca".

Rozwój - Strona internetowa dla firm

Jakie korzyści gwarantuje strona firmowa?

 • Buduje wizerunek firmy
 • Pracuje, kiedy ty śpisz
 • Jest dostępna dla wszystkich, wszędzie.
 • Tworzy kanał sprzedażowy
 • Ułatwia komunikację z klientem
 • Zmniejsza koszty promocji
 • Pozwala Twojej firmie być "ciągle na czasie"
 • Pomaga wyprzedzić konkurencję
 • Buduje relacje

Jakie wyzwania czekają na Ciebie?

Tworzenie wiarygodnego wizerunku firmy to nadrzędny cel strony firmowej. Tylko ten zapewni jej silną pozycję w internecie i za to odpowiadasz wyłącznie Ty. Pamiętaj o tym, że to Ty wiesz najwięcej o swojej firmie, to Ty wiesz, w którą stronę ona zmierza, to Ty nadajesz jej kształt, formę i cel.

Zadbaj o to, aby być widocznym wszędzie, dostępnym dla wszystkich, gotowym na każde wyzwanie, ale przede wszystkim bądź wiarygodny, dlatego nieustannie rozwijaj stronę razem z firmą i traktuj je jako jeden organizm.

Tworzenie stron firmowych

Oferujemy tworzenie stron firmowych - skutecznych, bogatych w zoptymalizowane treści witryn, które podłączone są pod media społecznościowe, posiadają firmowe blogi i narzędzia do analiz przepływu użytkowników, czy monitoringu. Dostarczą Ci one niezbędne informacje, będące bazą wiedzy dla rozwoju Twojej firmy. Każdą stronę firmową, która wychodzi spod naszych skrzydeł dodajemy natywną:

 • Zgodność z RODO, przyjazność użytkownikowi, bezpieczne
 • Responsywność - 70% użytkowników realizuje zamówienia, nawiązuje kontakty biznesowe na urządzeniach mobilnych
 • Optymalizację techniczną
 • Szybkość, prędkość wczytywania poniżej 3 sekund
Profesjonalne strony firmowe

Jak tworzymy strony firmowe?

Firmowe strony tworzymy nie tylko kodem, powstają one również dzięki:

 • Żywej współpracy merytorycznej
 • Jasno określonym celom i planom rozwoju
 • Analizie Twoich potrzeb, konkurencji i branży
 • Elementowi zaskoczenia
 • Nowoczesnej technologii
 • Kreatywnej realizacji formy graficznej

Tworzenie strony firmowej wymaga czasu, oryginalnego pomysłu, jednostkowego podejścia, badania rynku, analizy grupy docelowej. Nie tylko meandry technologii tworzenia stron internetowych biorą w tym udział. Ten proces opiera się na współpracy przede wszystkim merytorycznej - tylko wspólnymi siłami stworzymy skuteczną stronę, z której będziesz dumny.

Jakie elementy są w standardzie?

Strona firmowa WordPress to idealne rozwiazanie

Strony firmowe tworzymy na WordPress dając Ci nieskrępowaną wolność w rozwoju biznesu. Każda stworzona przez naszą agencję strona jest szyta na miarę Twoich potrzeb, jest wzbogacana świeżą, spersonalizowaną oprawą graficzną, subtelnymi animacjami, które doskonale wizualizują usługi, opowiadają historię, budują silny wizerunek firmy, zachęcają do kontaktu. Jest zoptymalizowana - wykorzystujemy popularne skrypty (np. GSAP), z których korzysta gigant z Mountain View, techniki lazy load, jakie można zobaczyć na Medium, wykorzystujemy również lżejsze formaty zdjęć, jak np. WebP, aby Twoja strona firmowa była szybsza niż konkurencji. Oprócz tego korzystamy ze sprite, canvas, oraz:

Strony dla firmy na Wordpress
Projektowanie strony firmowej

Jaką funkcjonalność oferujemy w standardzie?

Tworząc stronę internetową dla firmy dbamy o to aby była kompletna, dlatego każda zawiera mapę dojazdu, formularze kontaktowe, telefon do biura, integracje z Google Maps, Google Business (stronę wizytówkę) gdzie użytkownik otrzyma wszystkie kluczowe informacje już w wynikach wyszukiwania - to wszystko dodajemy z automatu. Dodatkowa funkcjonalność zależy wyłącznie od Twoich oczekiwań, inspiracji, charakteru branży czy profilu Twojego klienta, jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie propozycje, które finalnie zdefiniują charakter Twojej działalności. Zapraszamy do kontaktu.

Tworzenie stron firmowych