Tworzenie stron firmowych

"Jeśli Twoja firma nie jest w Internecie, to jest ona poza biznesem" Bill Gates

Strony firmowe przenoszą Twój biznes na wirtualny rynek, a od ich funkcjonalności, oprawy, optymalizacji zależy, czy Twoja firma odniesie tutaj sukces. Jest to jedno z najtrudniejszych wyzwań, jakie przed Tobą stoją, a my zadbamy, abyś go nie powtarzał.

Nasza agencja oferuje tworzenie stron firmowych, mająć przede wszystkim na uwadze budowanie profesjonalnego wizerunku zarówno dzięki skrupulatnej dbałości o każdy detal, eksperckiej technicznej optymalizacji, oryginalnej projekcji, funkcjonalności opartej na naszym doświadczeniu, praktykach i trendach.

Tworzenie i projektowanie strony dla firm

Nowoczesne strony internetowe dla firm

Stworzone przez nas strony dla firm to skuteczne, bogate w zoptymalizowane treści witryny, które podłączone są pod media społecznościowe, posiadają firmowe blogi i narzędzia do analiz przepływu użytkowników, czy monitoringu. Dostarczają niezbędne informacje, będące bazą wiedzy dla rozwoju Twojej firmy. Każda strona internetowa, która wychodzi spod naszych skrzydeł jest:

 • Zgodna z RODO, przyjazne użytkownikowi, bezpieczne
 • Responsywna - 70% użytkowinków realizuje zamówienia, nawiązuje kontakty biznesowe na urządzeniach mobilnych
 • Zoptymalizowana technicznie
 • Szybka - wczytują się poniżej 3 sekund

Firmowe strony internetowe tworzymy w :

 • Żywej współpracy merytorycznej
 • Jasno określonych celach i planach rozwoju
 • Analizie Twoich potrzeb, konkurencji i branży
 • Elementcie zaskoczenia
 • Nowoczesnej technologii
 • Kreatywnej realizacji formy graficznej

Tworzenie strony firmowej wymaga czasu, oryginalnego pomysłu, jenostkowego podejścia, badania rynku, analizy grupy docelowej. Nie tylko meandry technologii tworzenia stron internetowych biorą w tym udział. Ten proces opiera się na współpracy przede wszystkim merytorycznej - tylko wspólnymi siłami możemy stworzyć solidny, kompletny, nowoczesny, profesjonalny produkt, z którego będziesz dumny. To żywa, owocna współpraca, którą gwarantujemy tworzy doskonałe firmowe strony internetowe.

Tworzymy kompletne strony dla firm

Tworząc stronę dla firmy dbamy o to aby była kompletna, dlatego każda zawiera mapę dojazdu, formularze kontaktowe, telefon do biura, integracje z Google Maps, Google Business (stronę wizytówkę) gdzie użytkownik otrzyma wszystkie kluczowe informacje już w wynikach wyszukiwania - to wszystko dodajemy z automatu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą oferą pozycjonowania stron, gdzie dowiesz się o usługach, które proponujemy poza, lub po zakończeniu prac nad stroną firmową. Gotowa strona internetowa firmy to dopiero początek, tak samo jak założenie działalności gospodarczej, czy wynajem biura. Kolejne kroki, które będziesz podejmował, będą miały kluczowy wpływ na rozwój i przyszłość Twojej firmy w internecie i poza nim.

Projektowanie strony firmowej
Tworzenie strony firmowej

Strona firmowa - nowoczesna, skuteczna, szyta na miarę

Tworzenie nowoczesnej strony dla firmy

Strony firmowe opieramy na WordPress

Tworzymy profesjonalne strony internetowe dla firm w oparciu o WordPress. Wzbogacamy ich wygląd nie tylko świeżą, spersonalizowaną oprawą graficzną, subtelnbymi animacjami, które doskonale wizualizują usługi, opowiadają historię, budują silny wizerunek firmy, zachęcają do kontaktu. Wykorzystujemy także popularne skrypty (np. GSAP), z których korzysta gigant z Mountain View, techniki lazy load, jakie można zobaczyć na Medium, wykorzystujemy również lżejsze formaty zdjęć, jak np. WebP, aby Twoja strona była szybsza niż konkurencji. Oprócz tego korzystamy ze sprite, canvas, oraz:

Cechy profesjonalnej strony firmowej:

 • Storytelling

  Najważniejsza jest struktura strony, której kluczowe elementy są zawsze na górze. Tworzymy kreatywny "storytelling", który jasno i rzeczowo przedstawia obraz Twojej firmy.

 • CTA

  Przyciski CTA - (Call to action) są niezbędnym elementem stron firmowych. To one mają niejako wymusić konkretną akcję przez użytkownika, np. dowiedzieć się więcej o usługach, które świadczysz albo nawiązać kontakt.

 • Blog firmowy

  Nie jesteś w stanie w usługach zawrzeć wszystkich fraz, na które się pozycjonujesz. Aby strona firmowa prężniej się rozwijała, niezbędny jest firmowy blog na WordPress.

 • Referencje

  Budowanie wiarygodności to podstawowy element w tworzeniu wizerunku firmy, więc wiarygodne referencje, aktywne profile w social media to konieczność, aby przekonać do siebie innych.

Rozwoj strony firmowej

Strona firmowa to dopiero początek

Strony firm powstają jak grzyby po deszczu, w większości bez konretnego celu, bez strategii rozwoju, bez pomysłu na przyszłość. Pamiętaj, tworzenie stron dla tworzenia stron nie ma i nigdy nie miało sensu - rynek weryfikuje to bardzo szybko. Dlatego gros naszych klientów wielokrotnie powtarzało ten pierwszy najważniejszy krok, przed którym może Ty stoisz poraz pierwszy. Tu nie ma złotego środka na sukces. Jednak jest droga, którą proponujemy. Internet to wciąż nowoczesne medium, w którym uniwersalną prawdą jest znane powiedzenie: "ciężka praca popłaca".

Korzyści wynikające z posiadania strony firmowej

 • Buduje wizerunek firmy
 • Pracuje, kiedy ty śpisz
 • Jest dostępna dla wszystkich, wszędzie.
 • Tworzy kanał sprzedażowy
 • Ułatwia komunikację z klientem
 • Zmniejsza koszty promocji
 • Pozwala Twojej firmie być "ciągle na czasie"
 • Pomaga wyprzedzić konkurencję
 • Buduje relacje

Tworzenie wiarygodnego wizerunku firmy to nadrzędny cel strony firmowej. Tylko ten zapewni jej silną pozycję w internecie i za to odpowiadasz wyłącznie Ty. My natomiast możemy wspomóc Twój biznes, oferując dodatkowo:

Pamiętaj o tym, że to Ty wiesz najwięcej o swojej firmie, to Ty wiesz, w którą stronę ona zmierza, to Ty nadajesz jej kształt, formę i cel.

Zadbaj o to, aby być widocznym wszędzie, dostępnym dla wszystkich, gotowym na każde wyzwanie, ale przede wszystkim bądź wiarygodny, dlatego nieustannie rozwijaj stronę razem z firmą i traktuj je jako jeden organizm.

Tworzenie stron firmowych