Tworzenie stron firmowych

"Jeśli Twoja firma nie jest w Internecie, to jest ona poza biznesem" Bill Gates

Strony firmowe przenoszą Twój biznes na wirtualny rynek, a od ich funkcjonalności, oprawy, optymalizacji zależy, czy Twoja firma odniesie tutaj sukces. Jest to jedno z najtrudniejszych wyzwań, jakie przed Tobą stoją, a my zadbamy, abyś go nie powtarzał.

Nasza agencja oferuje tworzenie stron firmowych, mając przede wszystkim na uwadze budowanie profesjonalnego wizerunku zarówno dzięki skrupulatnej dbałości o każdy detal, eksperckiej technicznej optymalizacji, oryginalnej projekcji, funkcjonalności opartej na naszym doświadczeniu, praktykach i trendach.

Oferujemy profesjonalne strony firmowe

Stworzone przez nas strony firmowe to skuteczne, bogate w zoptymalizowane treści witryny, które podłączone są pod media społecznościowe, posiadają firmowe blogi i narzędzia do analiz przepływu użytkowników, czy monitoringu. Dostarczają niezbędne informacje, będące bazą wiedzy dla rozwoju Twojej firmy. Każda firmowa strona internetowa, która wychodzi spod naszych skrzydeł jest:

 • Zgodna z RODO, przyjazne użytkownikowi, bezpieczne
 • Responsywna - 70% użytkowinków realizuje zamówienia, nawiązuje kontakty biznesowe na urządzeniach mobilnych
 • Zoptymalizowana technicznie
 • Szybka - wczytują się poniżej 3 sekund
Profesjonalne strony firmowe

Etapy tworzenia strony firmowej

W agencji interaktywnej Prodesigner firmowe strony internetowe powstają wyłącznie dzięki:

 • Żywej współpracy merytorycznej
 • Jasno określonym celom i planom rozwoju
 • Analizie Twoich potrzeb, konkurencji i branży
 • Elementowi zaskoczenia
 • Nowoczesnej technologii
 • Kreatywnej realizacji formy graficznej

Tworzenie strony firmowej wymaga czasu, oryginalnego pomysłu, jenostkowego podejścia, badania rynku, analizy grupy docelowej. Nie tylko meandry technologii tworzenia stron internetowych biorą w tym udział. Ten proces opiera się na współpracy przede wszystkim merytorycznej - tylko wspólnymi siłami możemy stworzyć solidną, kompletną, nowoczesną, profesjonalną stronę, z której będziesz dumny. Profesjonalne firmowe strony internetowe powstają w wyniku zażyłej współpracy.

Strony internetowe dla firm
tworzymy na WordPress

Tworzymy profesjonalne strony internetowe dla firm w oparciu o WordPress. Wzbogacamy ich wygląd nie tylko świeżą, spersonalizowaną oprawą graficzną, subtelnbymi animacjami, które doskonale wizualizują usługi, opowiadają historię, budują silny wizerunek firmy, zachęcają do kontaktu. Wykorzystujemy także popularne skrypty (np. GSAP), z których korzysta gigant z Mountain View, techniki lazy load, jakie można zobaczyć na Medium, wykorzystujemy również lżejsze formaty zdjęć, jak np. WebP, aby Twoja strona firmowa była szybsza niż konkurencji. Oprócz tego korzystamy ze sprite, canvas, oraz:

Strony dla firmy na Wordpress
Cechy i korzyści posiadania strony firmowej

Strona firmowa - nowoczesna, skuteczna, szyta na miarę

Projektowanie strony firmowej

Otrzymasz kompletną stronę firmową

Tworząc stronę internetową dla firmy dbamy o to aby była kompletna, dlatego każda zawiera mapę dojazdu, formularze kontaktowe, telefon do biura, integracje z Google Maps, Google Business (stronę wizytówkę) gdzie użytkownik otrzyma wszystkie kluczowe informacje już w wynikach wyszukiwania - to wszystko dodajemy z automatu. Poniżej dowiesz się co zamieścimy w Twojej stronie internetowej firmy.

Cechy profesjonalnej strony firmowej:

 • Storytelling

  Najważniejsza jest struktura strony, której kluczowe elementy są zawsze na górze. Tworzymy kreatywny "storytelling", który jasno i rzeczowo przedstawia obraz Twojej firmy.

 • CTA

  Przyciski CTA - (Call to action) są niezbędnym elementem stron firmowych. To one mają niejako wymusić konkretną akcję przez użytkownika, np. dowiedzieć się więcej o usługach, które świadczysz albo nawiązać kontakt.

 • Blog firmowy

  Nie jesteś w stanie w usługach zawrzeć wszystkich fraz, na które się pozycjonujesz. Aby strona firmowa prężniej się rozwijała, niezbędny jest indywidualnie zaprojektowany firmowy szablon bloga WordPress.

 • Referencje

  Budowanie wiarygodności to podstawowy element w tworzeniu wizerunku firmy, więc wiarygodne referencje, aktywne profile w social media to konieczność, aby przekonać do siebie innych.

Strona dla firmy to dopiero początek

Strony dla firm powstają jak grzyby po deszczu, w większości bez konretnego celu, bez strategii rozwoju, bez pomysłu na przyszłość. "Tworzenie stron dla tworzenia stron" nie ma i nigdy nie miało sensu - rynek weryfikuje to bardzo szybko. Dlatego gros naszych klientów wielokrotnie powtarzało ten pierwszy najważniejszy krok, przed którym może Ty stoisz poraz pierwszy. Tu nie ma złotego środka na sukces.

Jednak jest droga, którą proponujemy. Internet to wciąż nowoczesne medium, w którym uniwersalną prawdą jest znane powiedzenie: "ciężka praca popłaca".

Rozwój - Strona internetowa dla firm

Korzyści wynikające z posiadania strony firmowej

 • Buduje wizerunek firmy
 • Pracuje, kiedy ty śpisz
 • Jest dostępna dla wszystkich, wszędzie.
 • Tworzy kanał sprzedażowy
 • Ułatwia komunikację z klientem
 • Zmniejsza koszty promocji
 • Pozwala Twojej firmie być "ciągle na czasie"
 • Pomaga wyprzedzić konkurencję
 • Buduje relacje

Zadbaj o swoją stronę firmową

Tworzenie wiarygodnego wizerunku firmy to nadrzędny cel strony firmowej. Tylko ten zapewni jej silną pozycję w internecie i za to odpowiadasz wyłącznie Ty. Pamiętaj o tym, że to Ty wiesz najwięcej o swojej firmie, to Ty wiesz, w którą stronę ona zmierza, to Ty nadajesz jej kształt, formę i cel.

Zadbaj o to, aby być widocznym wszędzie, dostępnym dla wszystkich, gotowym na każde wyzwanie, ale przede wszystkim bądź wiarygodny, dlatego nieustannie rozwijaj stronę razem z firmą i traktuj je jako jeden organizm.

Tworzenie stron firmowych