Strony firmowe projektowanie i tworzenie

"Jeśli Twoja firma nie jest w Internecie, to jest ona poza biznesem" Bill Gates

To strona firmowa przenosi Twój biznes na wirtualny rynek, a od jej funkcjonalności, oprawy, optymalizacji zależy, czy Twoja firma odniesie tutaj sukces. Jest to jedno z najtrudniejszych wyzwań, jakie przed Tobą stoją, a my zadbamy, abyś go nie powtarzał.

Profesjonalne strony firmowe - oferta

Internetowa oferta dla firm

Strona firmowa - Twój najlepszy pracownik

Niema lepszego pracownika niż strona firmowa. To ona pozyskuje ruch, generuje Leadów, buduje relacje biznesowe. To ona ma przed sobą najważniejszy cel - tworzenie silnej pozycji Twojej firmy w internecie, budowanie wizerunku, kreowanie marki.

My zadbamy aby miała wszystkie niezbędne narzędzia marketingowe, aby była profesjonalnie wykonana, widoczna dla Twoich klientów, dopasowana do wszystkich urządzeń, gotowa na każde wyzwanie - aby była niezastąpionym pracownikiem Twojej firmy.

Korzyści posiadania stron firmowych

Korzyści posiadania profesjonalnej strony firmowej

 • Buduje wizerunek firmy
 • Pracuje, kiedy ty śpisz
 • Jest dostępna dla wszystkich, wszędzie.
 • Tworzy kanał sprzedażowy
 • Ułatwia komunikację z klientem
 • Zmniejsza koszty promocji
 • Pozwala Twojej firmie być "ciągle na czasie"
 • Pomaga wyprzedzić konkurencję

Tworzenie stron firmowych

Oferujemy profesjonalne tworzenie stron firmowych oparte na skrupulatnej dbałości o detal, eksperckiej optymalizacji oraz dedykowanej oprawie. Strony firmowe, które wychodzą spod naszych graficznych i programistycznych skrzydeł to nowoczesne, spersonalizowane witryny, które skutecznie realizują cele biznesowe. Ich proces tworzenia oraz finalna forma jest wynikiem rozmów, inspiracji, spostrzeżeń i decyzji strategicznych.

Strategia w tworzeniu stron firmowych

Jak tworzymy firmowe strony internetowe?

Dla naszej agencji strony firmowe to myśl ubrana w szatę graficzną o oczekiwanej funkcjonalności. Ta myśl powstanie dzięki:

 • Przemyślanej strategii
 • Analizie Twoich potrzeb, konkurencji i branży
 • Analizie Twojej grupy docelowej
 • Żywej współpracy merytorycznej
 • Jasno określonym celom i planom rozwoju
 • Kreatywnej realizacji formy graficznej
 • Tworzenie idealnego wzorca poprzez tworzenie prototypów, wireframów, konceptów
 • Tworzenie spójnego stylu przewodniego
 • Elementowi zaskoczenia

Od czego zaczynamy?

Proces tworzenia stron firmowych opieramy się na ciągłym skupieniu się na użytkowniku - Twoim potencjalnym kliencie. To on wyznacza kierunek w projektowaniu zarówno w UX oraz UI, a te realizują cele stron firmowych jakimi są sprzedaż, kontakt czy promocja. Dlatego każdy etap tworzenia strony firmowej opieramy na research-u poznawczym, który na stale wpisał się w strategię każdego realizowanego przez nas projektu.

Tworzenie strony firmowej to proces, który wymaga czasu, oryginalnego pomysłu, jednostkowego podejścia. Nie tylko meandry technologii tworzenia stron internetowych biorą w tym udział. Ten proces opiera się na współpracy przede wszystkim merytorycznej, wizerunkowej, strategicznej - to wiedza, którą nam przekażesz i którą zdobędziemy zbuduje lepszą stronę Twojej firmy, z której będziesz dumny.

Jakich elementów nie może zabraknąć na stronie firmowej?
 • UI i UX

  Najważniejsza jest przemyślana struktura strony, aby jej poszczególne elementy prowadziły użytkownika do realizacji wytyczonego przez Ciebie celu.

 • CTA

  Przyciski Call to action to niezbędny element stron firmowych. To one nakierowują użytkownika na wykonanie konkretnej akcji np. dowiedzieć się więcej o usługach, nawiązać kontakt, dokonać rezerwacji.

 • Kontent

  Lingwistyczna wizualizacja usług - to podstawa - "Content is the King". Tworzymy kreatywny "storytelling", który zapada w pamięć. Dodatkowo dbając o rozwój Twojej firmy natywnie wesprzemy ją firmowym szablonem bloga WordPress.

 • Social Media

  Tworzenie aktywnych profili w social media - to konieczność. Przystosujemy Twoją stronę firmową tak - aby natywnie wykorzystywała wszystkie dobrodziejstwa social mediów.

Strony firmowe + WordPress = idealne rozwiązanie

Internetowe strony firmowe tworzymy na WordPress'ie. WordPress daje naszym grafikom i programistom niezależność, która gwarantuje nieskrępowaną wolność w tworzeniu każdego jej elementu, dowolność modyfikacji, bezpieczeństwo, stabilność i niezależność. Strona firmowa WordPress to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią rozwój jako nieodłączny element swojego biznesu.

Jak technologią tworzymy profesjonalne strony firmowe?

Techniki optymalizacji, skoncentrowanie na wydajności jest dla nas standardem. Profesjonalne strony firmowe wyróżnimy responsywnością, szybkością, doskonałą wizualizacją usług - to gwarantują technologie, z których czerpiemy garściami.

Wychodząc na przeciw współczesnym trendom z pasją wykorzystujemy popularne skrypty do animacji (np. GSAP), z których korzysta gigant z Mountain View, techniki lazy load, jakie można zobaczyć na Medium, lżejsze formaty zdjęć, jak np. WebP, sprite, canvas, technologie PJAX i AJAX.

Strony firmowe - cennik

Cennik - Strona firmowa

Usługa Forma wdrożenia Czas realizacji Cena
Strona firmowa - Wizytówka Gotowy motyw / szablon 5 - 15 dni od 900zł
Strona firmowa - OnePage Gotowy motyw / szablon 5 - 15 dni od 1500zł
Profesjonalna strona firmowa Projekt indywidualny 10 - 90 dni od 5500zł

Koszt stworzenia strony firmowej wynika z użytych technologii, typu wdrożenia, materiałów płatnych, dlatego ceny mają charakter podglądowy i nie stanowią oferty handlowej.

Tworzenie stron firmowych