Strona firmowa

"Jeśli Twoja firma nie jest w Internecie, to jest ona poza biznesem" Bill Gates

Od funkcjonalności, oprawy, optymalizacji, przemyslanej strategii, responsywności w działaniach zależy, czy Twoja firma odniesie w internecie sukces. Jest to jedno z najtrudniejszych wyzwań, jakie przed Tobą stoją, a my zadbamy, abyś go nie powtarzał. Oferujemy tworzenie stron firmowych, które sprawnie przenoszą biznes na wirtualny rynek pozyskując klientów, ruch, generując zysk, usprawniając relacje biznesowe, budując wizerunkek w kreowaniu marki.

01.Co robimy?

Tworzenie stron firmowych

Strona firmowa to inwestycja długofalowa oparta na poszukiwaniach szans rozwoju, reagowaniu na potrzeby rynku. W naszym wykonaniu jest ona dojrzałą, nowoczesną, spersonalizowaną witryną, która realizuje cele biznesowe wyłącznie dzięki przemyślanej strategii, której nadrzędnym celem jest wiarygodność. Dojrzałość projektu opieramy na spójności całości, która jest idealnym wstępem do podbicia wirtualnego rynku, w którym nie może zabraknąć Twojego biznesu. Tworzenie stron firmowych opieramy na skrupulatnej dbałości o detal, dedykowanej oprawie nadając im indywidualny charakter i profesjonalny odbiór.

Co otrzymasz?

 • Stronę firmową opartą na inspiracjach
 • Nowoczesną formę jej realizacji
 • Kreatywną wizualizację
 • Spójny styl przewodni
 • Element zaskoczenia
 • Zgodność z RODO
02.Co dodajemy z automatu?

Liczne integracje dla rozwoju biznesu

Parafrazując popularne hasło "Jeśli nie istniejesz w mediach społecznościowych, to nie istniejesz w biznesie". Implementacja mediów społecznościowych jako skutecznego narzędzia w generowaniu Leadów, budowaniu nowych kanałów sprzedażowych to "Must Have" w tworzeniu aktywnej społeczności - nieodłącznego elementu w tworzeniu stron internetowych. Dlatego świadomie traktujemy je jako fundamentalny warunek, który buduje świadomość marki, firmy, produktu na najwyższym poziomie.

Otwartość na pozyskiwanie klientów

Otwartość na kontakt to podstawa każdego biznesu. Projektowanie komunikacji, budowanie relacji w oparciu o interaktywne mapy, formularze kontaktowe, komunikatory to nieodłączny element każdego projektu wychodzącego spod naszych rąk.

03.Jak to działa?

Tworzenie stron firmowych krok po kroku

Research poznawczy na stale wpisał się w rdzeń każdego realizowanego przez nas projektu. Opieramy go na analizie konkurencji, specyfice branży, profilowaniu grupy docelowej.

Strony dla firm powstają w procesie, który wymaga czasu, oryginalnego pomysłu, jednostkowego podejścia. Tutaj rozmowy budują storytelling, inspiracje nakreślają wizualizacje, problemy tworzą rozwiązania, analizy dają odpowiedzi.

Nasze strony firmowe powstają na WordPress - to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią rozwój jako nieodłączny element swojego biznesu. Dowiedz się więcej.

Elementy stron firmowych

na które szczególnie zwracamy uwagę

 • Architektura informacji

  Przemyślaną strukturę strony, której poszczególne elementy prowadzą użytkownika do realizacji wytyczonego przez Ciebie celów.

 • CTA

  Zaakcentowane CTA (Call to action). To one nakierowują użytkownika na wykonanie konkretnej akcji np. dowiedzieć się więcej o usługach, nawiązać kontakt, dokonać rezerwacji.

 • Zawartość - treść

  Profesjonalny zapadający w pamięć storytelling jako lingwistyczną wizualizację usług. Dbając o marketing treści zaimplementujemy dodatkowo firmowy blog.

 • Social Media

  Przystosujemy Twoją stronę firmową tak - aby natywnie wykorzystywała wszystkie dobrodziejstwa mediów społecznościowych. Social media - to konieczność.

03.Jakie przyniesiemy Ci korzyści?

Dlaczego warto wybrać tworzenie stron firmowych w Prodesigner?

Nie ma lepszego pracownika niż strona firmowa. My zadbamy aby miała wszystkie niezbędne narzędzia marketingowe, aby była profesjonalnie wykonana, widoczna dla Twoich klientów, dopasowana do wszystkich urządzeń, gotowa na każde wyzwanie - aby była niezastąpionym pracownikiem Twojej firmy.

 • Buduje wizerunek firmy
 • Pracuje, kiedy ty śpisz
 • Jest dostępna dla wszystkich, wszędzie.
 • Tworzy kanał sprzedażowy
 • Ułatwia komunikację z klientem
 • Zmniejsza koszty promocji
 • Pozwala Twojej firmie być "ciągle na czasie"
 • Pomaga wyprzedzić konkurencję

Strona firmowa cennik

UsługaForma wdrożeniaCzas realizacjiCena
Strona firmowa - WizytówkaGotowy motyw / szablon5 - 15 dniod 900zł
Strona firmowa - OnePageGotowy motyw / szablon5 - 15 dniod 1500zł
Profesjonalna strona firmowaProjekt indywidualny10 - 90 dniod 5500zł

Ceny stron firmowych mają charakter podglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Najczęściej zadawane pytania

+48 727 677 100