Strony internetowe

To pierwsze 3 sekundy świadczą o tym, czy odwiedzający Twoją stronę internetową stanie się Twoim klientem. Za to odpowiada design. Dlatego dla nas priorytetem jest projektowanie i tworzenie stron internetowych dla użytkownika, któremu korzystanie z nich sprawi satysfakcję, dostarczy pozytywnych bodźców, zbuduje relacje i finalnie przyczyni się do realizacji wytyczonych przez Ciebie celów.

Projektowanie stron internetowych

Projektowanie stron internetowych wynika z przemyślanej strategii i nieszablonowej prezentacji, która zdefiniuje unikalny charakter witryny. Jest to indywidualny proces gdzie realizujemy wspólne wizje i pomysły w oparciu o rozmowy i inspiracje. Ten proces zwieńczy szyty na miarę graficzny projekt strony internetowej, który jest wynikiem obsesyjnej dbałości o szczegół i doskonały UX, a jego pełna akceptacja rozpoczyna kolejny etap - tworzenie strony internetowej. Podczas projektowania każdy z poniższych etapów wyróżnimy:

 • Oryginalnym projektem graficznym
 • Jednostkowym podejściem
 • Projektowaniem strategicznym
Etapy projektowania stron www
 • Strategia projektu

  Podstawą każdego projektu jest projektowanie strategiczne, w którym zbieramy informacje, inspiracje, określamy cele, specyfikację branży, grupy docelowe, analizujemy konkurencję.

 • Szkielet strony

  Projektujemy makiety stron i podstron, tak aby dać jasny i czytelny obraz całej witryny. Projektujemy poszczególne elementy, analizujemy potrzeby ich istnienia, lub miejsca, w których będą się pojawiać.

 • Projekt graficzny

  Projekt graficzny strony internetowej to miejsce na branding, kolorystykę, efekty specjalne. Wizualizowana jest zarówno wersja desktopowa jak i mobilna, tu liczy się filling w oprawie graficznej najwyższej klasy.

 • Wersja finalna

  To końcowy etap, który trwa do momentu akceptacji. To miejsce na lifty, poprawki, zmiany koncepcji, to czas wymiany doświadczeń. Tu jedynie jakość nie podlega kompromisom.

Tworzenie stron www

Tworzenie stron internetowych, które doskonale promują wizerunek firmy, marki czy produktu i skutecznie wyróżniają je wśród konkurencji to nasza domena. Stworzone przez nas profesjonalne strony internetowe opieramy na przygotowanym w pierwszym etapie projekcie makiety wizualizującą stronę. Dbając o spójność funkcjonalności wraz z oprawą graficzną, skupiamy się na współczesnych trendach i standardach webowych. Szczególnie dbamy o optymalizację, przejrzysty kod, bezpieczną infrastrukturę i intuicyjną obsługę. Każda stworzona przez nas strona www posiada:

 • Ekspercką optymalizację techniczną
 • Zgodność z RODO, WCAG 2.0, W3C Validator
 • Integracje z Schema Rich Snippets i Google Rich Cards
 • Animacje w CSS i JavasScript
Tworzenie stron www
Jak to działa?
 • Przygotowania

  Wybieramy odpowiednie języki programowania, narzędzia, skrypty, dodatki, frameworki. Tworzymy indywidualne rozwiązania.

 • Środowisko deweloperskie

  Programujemy w środowisku lokalnym ("w devie"), aż do wersji alfa. Deweloperskie zaplecze to 90% pracy.

 • Serwer testowy

  Przeprowadzamy walidacje kodu, skupiamy się na wydajności, optymalizujemy, dopieszczamy UX. Strona przechodzi w wersję beta.

 • Otwarcie

  Stronę wdrażamy na serwerze produkcyjnym. Rozpoczyna się powdrożeniowe wsparcie, które zapewni Ci komfort w nowym środowisku.

Strony www - Oferta

Projektowanie i tworzenie stron www najwyższej jakości
Tworzenie stron frmowych

Strony firmowe

Powierzając naszej agencji tworzenie stron firmowych, masz pewność, że spójność formy z treścią to nasz priorytet. Strona firmowa powstaje z dbałością o każdy szczegół, nadając jej indywidualny charakter podkreślając jej odbiór oryginalną szatą graficzną. Precyzja, piękno i spójność całości to idealny wstęp do podbicia wirtualnego rynku, w którym nie może zabraknąć Twojego biznesu.

Tworzenie stron WordPress

Strony WordPress

Nie uznajemy żadnych kompromisów w tworzeniu pięknych, funkcjonalnych, indywidualnie zaprojektowanych stron WordPress. Oferujemy projektowanie i tworzenie stron WordPress wraz z kompletnym wsparciem technicznym, merytorycznym oraz marketingowym. Zapewniamy ekspercką optymalizację. Wrodzona elastyczność tej platformy sprawia, że jesteśmy w stanie stworzyć na niej to czego dusza zapragnie.

Tworzenie Landing Page

Landing Page

Landingi to strony, które są niezwykle kreatywnym wyzwaniem, w których skupiamy się na doskonałej kompozycji grafiki, animacji i chwytliwych haseł. Landingi tworzymy z myślą o realizowaniu zamierzonych celów, tak aby zachwycić użytkownika, wywołać w nim potrzebę, np. zakupu, zapisania się do newslettera czy kontaktu. Świadomość specyfiki tego typu stron wyróżnia nas z tłumu.

Projektowanie szablonów bloga opartego na Wordpress

Blogi WordPress

Wykonujemy nieszablonowe projekty blogów WordPress. Angażujemy się we wszystkie techniczne aspekty dziennikarstwa internetowego po to, abyś mógł skupić się wyłącznie na tworzeniu treści. Priorytetem tworzenia szablonu bloga jest skupienie się na Twoim komforcie, który generuje intuicyjne, bezstresowe środowisko WordPress.

Tworzenie portali internetowych

Portale internetowe

Tworzymy portale internetowe w myśl haseł: promocja, edukacja, informacja. Wiemy, jak za pomocą designu, technologii, reklamy, sprawić, żeby odwiedzający stał się Twoim klientem, a ten który szuka pomocy znalazł kompletną odpowiedź na nurtujące pytania. Gwarantujemy, że Twój portal stanie się kompletną bazą wiedzy, która budzi zaufanie i zaspokaja potrzeby użytkownika.

Tworzenie sklepów internetowych

Sklepy internetowe

Tworzenie sklepów internetowych to wielopłaszczyznowy proces, w którym priorytetem są doświadczenia klienta, które muszą generować zysk.

Nasze sklepy www charakteryzuje, niezależność, eksperckie wdrożenie, nienaganny UX i UI, bezpieczeństwo, otwartość na integracje, gwarancja ciągłego rozwoju oraz dowolność modyfikacji.

Funkcjonalne strony internetowe

Co otrzymasz w każdym projekcie?

Liczne integracje

Parafrazując popularne hasło "Jeśli nie istniejesz w mediach społecznościowych to nie istniejesz w biznesie". Media społecznościowe to skuteczne narzędzie w generowaniu Leadów, to "Must Have" do budowania aktywnej społeczności wokół każdego projektu, dlatego integracje z nimi traktujemy jako nieodłączny element każdej strony internetowej.

Subtelne animacje

Animacja to wisienka na torcie w budowaniu stron internetowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykorzystywaniu niezliczonych ilości wtyczek.

Przemyślany układ

Projekt strony internetowej opieramy na treści i aranżacji stylów i plików graficznych tak, aby możliwie jak najdłuższy tekst był wypełniony bogatą multimedialną otoczką, a tym samym nie nudził, był skuteczny i łatwy w przyswajaniu. Najważniejsze jest angażowanie użytkownika doskonałym układem strony, to on właśnie przyczynia się do realizacji zamierzonych celów.

Otwartość na komunikację

Otwartość na kontakt to podstawa każdego biznesu. Projektowanie komunikacji takie jak interaktywne mapy, formularze kontaktowe, komunikatory to nieodłączny element każdego projektu.

Na co zwracamy szczególną uwagę?

Co łączy wszystkie projekty stron internetowych?

Webowe środowisko

Wyróżnia nas webowe środowisko, w którym jakość, kontrola, niezależność wiodą prym. Jest ono doskonałą przestrzenią do kreatywnego tworzenia i projektowania stron www, to swoista gwarancja, dzięki której w naszej agencji powstają wyłącznie nowoczesne strony internetowe o nietuzinkowym, spersonalizowanym wyglądzie dopasowanym do Twoich potrzeb.

UX - element ludzki w technicznej formie.

W poszukiwaniu doskonałości każdy piksel i użytkownik ma znaczenie. Tworzone przez nas profesjonalne strony internetowe powstają dla użytkowników gdzie najważniejsze są ich doświadczenia, gwarantując wzrost współczynnika konwersji i automatycznie wzrost pozycji w wyszukiwarkach. Zapobiegają bounce rate (współczynnik wyjścia), zapewniają poczucie bezpieczeństwa i bezstresowe poruszanie się po witrynie. . Dzięki UX (doświadczeniom użytkownika) nawiązują się relacje biznesowe, buduje się wiarygodność, kreuje się standardy. UX to również czynnik rankingowy w skutecznym pozycjonowaniu stron internetowych. Dlatego kluczowym elementem w każdej zaprojektowanej przez nas stronie www jest pełna koncentracja na użytkowniku.

Tworzenie responsywnych stron www

RWD - responsywność strony internetowej

Mobile friendly to absolutny mus. Już 65% użytkowników przegląda Internet wyłącznie za pomocą urządzeń mobilnych. To ogromna grupa potencjalnych klientów, na którą szczególnie zwracamy uwagę. Responsywne budowanie stron www dopasowanych do każdego formatu - to standard, który przynosi wymierne korzyści w:

 • Dłuższym czasie pozostania użytkownika na stronie
 • Przyjemności poruszania się na każdym urządzeniu
 • Większej liczbie odwiedzin nowych oraz powracania starych użytkowników poprzez otwarcie się na mobilny rynek

Projektowanie stron internetowych