Projektowanie i tworzenie stron internetowych

To pierwsze 3 sekundy świadczą o tym, czy odwiedzający Twoją stronę internetową stanie się Twoim klientem - za to odpowiada dojrzała strategia produktu. Powierzając nasze agencji tworzenie stron internetowych, które powstają w nieszablonowych, dedykowanych rozwiązaniach, wiedz ze stworzymy wysokospersonalizowany projekt strony www, którego centralnym punktem jest zawsze użytkownik. Wykonane przez profesjonalne strony internetowe cechuje oryginalna oprawa, ekspercka optymalizacja, pożądana funkcjonalność, nowoczesna technologia. Gwarantujemy, że Twoją stronę internetową zbudujemy w oparciu o:

 • profesjonalną strategię
 • koncentrację na użytkowniku
 • nowoczesną technologię
 • oryginalną oprawę
01.Od czego rozpoczynamy?

Strategiczne tworzenie stron www

Tworzenie stron internetowych w głębszym, dojrzalszym, szerszym aspekcie - to nasza specjalność. Zawsze rozpoczynamy od strategii opartej o product design, którego immanentną częścią jest zrozumienie Twoich potrzeb, Twojej strategi marketingowej, obrazu Twojego finalnego użytkownika, Twojego produktu, Twoich inspiracji, konkurencji, branży. Produkt jest tu rozumiany jako usługa, którą świadczysz czy marka, którą rozwijasz, czy rzecz (fizyczna lub nie), którą projektujesz, dystrybuujesz, produkujesz. Naszym obowiązkiem jest to, aby wiedzieć o nim tyle samo co Ty, aby zrozumieć, jak ubrać go w doskonały projekt. Informacje, które od Ciebie otrzymamy, wyznaczają strategię, która jasno określa sposób i styl w tworzeniu strony w prototypach, konceptach, makietach, w którym nadajemy mu spójną, przemyślaną formę.

Jak to robimy?
 • Jednostkowym podejściem
 • Burzą mózgów
 • Innowacją
02.Jak projektujemy strony internetowe?

Oryginalne projekty stron www

Projektowanie stron www od pierwszego wejrzenia

Powierzając nam projektowanie stron internetowych, masz pewność, że wykonamy je z najwyższą starannością, łącząc przemyślaną strategię wraz z nieszablonową prezentacją, która zdefiniuje unikalny charakter Twojej internetowej aktywności. Ten proces tworzy doskonały graficzny projekt strony www, która jest wynikiem pedantycznej dbałości o szczegół i doskonały UX wyrażający się:

 • Projektowaniem strategicznym
 • Projektowaniem co do pixela
 • Architekturze informacji (AI)
03.Na czym się skupiamy?

Profesjonalne strony internetowe

Strony internetowe, które doskonale promują wizerunek wyróżniając wśród konkurencji - to nasza domena. Stworzone przez nas profesjonalne strony internetowe są efektem dbałości o spójność funkcjonalności z oprawą graficzną - to nasz priorytet. Szczególnie dbamy o przejrzysty kod, bezpieczną infrastrukturę i przejrzystą architekturę infomacji dzięki:

 • Dopasowaniu do każdego urządzenia
 • Animacji - interaktywnym elementom
 • Skoncentrowaniu na konwersji
04.Dlaczego warto wybrać nasze realizacje?

Zalety naszych realizacji:

 • Oryginalny projekt strony internetowej
 • Budowanie wiarygodności - jako waluty
 • Skoncentrowanie na użytkowniku
 • Redukcja kosztów związanych z optymalizacją
 • Wyższe pozycje w wynikch wyszukiwań
 • Gwarancja niezależności
 • Zwiększenie zysku - jakość procentuje
 • Inwestycja na długie lata

Realizujemy spersonalizowane rozwiązania

Specjalizujemy się w projektowaniu i tworzeniu stron www szytych na miarę
Strony dla firm

Strona www dla biznesu

Potrzebujesz profesjonalnej strony dla swojego biznesu, która wyprzedzi konkurencję?

Strony internetowe dla biznesu Dowiedz się więcej
Tworzenie One Page

Strona internetowa OnePage

Świadczysz jedną usługę, którą chciałbyś zawrzeć w pieknie ubranej jednostronicowej stronie www?

Tworzenie Landing Page

Strony Landing Pages

Chciałbyś zrealizować cele marketingowe wywołując potrzeby zakupu, zapisania się do newslettera, nawiązania kontaktu?

Tworzenie i projektowanie Landing Page Dowiedz się więcej
Projektowanie szablonów bloga

Blog

Potrzebujesz skrojonego na miarę bloga? Angażujemy się we wszystkie techniczne aspekty dziennikarstwa internetowego po to, abyś mógł skupić się na tworzeniu treści.

Tworzenie szablonów blogów Dowiedz się więcej
Tworzenie portali internetowych

Rozbudowna strona www

Chcesz zarządzać portalem internetowym w formie rozubodwanej strony www? Interesuje Cię dedykowana funkcjonalność, wydajność, bezpieczeństwo?

Tworzenie sklepów internetowych

Sklepy internetowe

Szukasz nowoczesnej realizacji sklepu www, który generuje zysk, gwarantuje rozwój dzięki dowolności jego modyfikacji?.

Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych Dowiedz się więcej

Dlaczego warto powierzyć nam tworzenie stron internetowych?

01.Wytyczymy drogi prowadzące do konwersji

Tworzymy piękne UI

Tworzenie stron internetowych w naszej agencji opieramy na doskonałej kompozycji treści, aranżacji stylów i plików graficznych tak, aby możliwie jak najdłuższy tekst był wypełniony bogatą multimedialną otoczką, a tym samym nie nudził, był skuteczny i łatwy w przyswajaniu. Najważniejsze jest angażowanie użytkownika przemyślanym układem strony, który przyczynia się do wzrostu współczynnika konwersji. UI (user interface) to sieć drogowskazów. To zakodowany silny motyw przewodni, przemyślana typografia. To architektura w dostarczaniu informacji. To kolorystyka, która budzi zaufanie, to elementy CTA (Call to action) - przyciski, formy kontaktowe, newslettery. To cała oprawa strony internetowej realizująca Twojego cele.

We are Humans after All
02.Stworzymy pozytywne emocje

Dbamy o niezapomniane doświadczenia - UX

UX to hasło, które jest immanentą częścią naszej usługi. Jest to proces, w którego skład wchodzi branding, oprawa graficzna, użyteczność, dostępność i funkcjonalność. UX design - realizuje strategię tworzenia profesjonalnych stron internetowych. UX to element ludzki w technicznej formie, to flow, w którym króluje immersja spójnych doświadczeń. W poszukiwaniu doskonałości każdy piksel i użytkownik ma znaczenie. Tworzone przez nas profesjonalne witryny powstają dla użytkowników, gdzie najważniejsze są ich doświadczenia. Skoncentrowanie się na użytkowniku gwarantuje wzrost współczynnika konwersji oraz pozycji w wyszukiwarkach, zapobiega wzrostowi współczynnika wyjścia (bounce rate), zapewnia poczucie bezpieczeństwa i bezstresowego poruszanie się po witrynie. To dzięki UX (user experience) nawiązują się relacje biznesowe, buduje się wiarygodność, kreuje się standardy w komunikacji. UX to także czynnik rankingowy ułatwiający skuteczne pozycjonowanie stron internetowych. Dlatego kluczowym elementem w każdej zaprojektowanej przez nas stronie www jest pełna koncentracja na użytkowniku.

03.Zadbamy o urządzenia Twoich użytkowników

Tworzymy responsywne, mobilne strony www

Strony dostosujemy do współczesnych urządzeń mobilnych. Mobile friendly to absolutny mus. Już 65% użytkowników przegląda Internet wyłącznie za pomocą telefonów czy tabletów. To ogromna grupa potencjalnych klientów, na którą szczególnie zwracamy uwagę. Responsywne strony www - to standard, który przynosi wymierne korzyści.

 • Dłuższy czas pozostania użytkownika na stronie
 • Przyjemność poruszania się na każdym urządzeniu
 • Większa liczbie odwiedzin nowych oraz powracania starych użytkowników poprzez otwarcie się na mobilny rynek
04.Przybliżymy do technologii

Wykorzystujemy nowe technologie

Stworzone przez nas strony internetowe opieramy o najnowsze technologie w wizualizacji i dostarczaniu treści, optymalizacji, prędkości, poczuciu prędkości, spersonalizowanym wyglądzie. Z pasją wykorzystujemy popularne skrypty do animacji z których korzysta gigant z Mountain View, techniki lazy load, lżejsze formaty zdjęć, jak np. WebP, sprite, canvas, technologie PJAX i AJAX. Budujemy wysokojakościowe strony, w których technologia łączy doznania wizualnie jak i funkcjonalnie - to nasz priorytet. UI (user interface) wraz z naciskiem na UX z nowoczesną tecnologią - to kwitesencja profesjonalnych stron internetowych.

05.Zarządzanie stanie się przyjemnością

Zapewniamy intuicyjny panel zarządzania stroną

Najważniejszy jest Twój komfort pracy i pełna kontrola. Intuicyjne zarządzenie zapleczem to mus dla rozwoju każdej formy działalności. Za bezstresową obsługę odpowiada przyjazny system CMS, który zapewnia pełną obsługę witryny bez dotykania kodu.

06.Co dodajemy z automatu?

Liczne integracje

Parafrazując popularne hasło "Jeśli nie istniejesz w mediach społecznościowych, to nie istniejesz w biznesie". Implementacja mediów społecznościowych jako skutecznego narzędzia w generowaniu Leadów, budowaniu nowych kanałów sprzedażowych to "Must Have" w tworzeniu aktywnej społeczności - nieodłącznego elementu w tworzeniu stron www. Dlatego świadomie traktujemy je jako fundamentalny warunek, który buduje świadomość marki, firmy, produktu na najwyższym poziomie.

Animacje na stronie www

Animacja to wisienka na torcie w budowaniu stron internetowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykorzystywaniu niezliczonych ilości wtyczek, frameworków, które upiększają, "ożywiają", lub nadają całkowicie nową funkcjonalność.

Otwartość na komunikację

Otwartość na kontakt to podstawa każdego biznesu. Projektowanie komunikacji, budowanie relacji w oparciu o interaktywne mapy, formularze kontaktowe, komunikatory to nieodłączny element każdej strony internetowej wychodzącej spod naszych rąk.

Budowanie strony internetowej

Jak wygląda projektowanie i tworzenie stron internetowych krok po kroku? Profesjonalne strony www powstaja dzięki ich środowisku, w którym jakość, kontrola, niezależność wiodą prym. Budowanie strony internetowej rozpoczyna się na dwóch płaszczyznach w których łączymy siły naszych grafików i programistów. To czas, który dzielimy na dwa etapy - projektowanie stron internetowych oraz programowanie - tworzenie stron www. Każdy z tych etapów jest drogowskazem, który przedstawia drogę kolejnych punktów jakie są przed nami. To usprawnia pracę, znacząco przyspieszy czas realizacji i gwarantuje kontrolę każdego procesu.

Elementy projektowania stron www

 • Prototypy

  Pierwsze szkice powstają w formie luźnych prototypów, makiet, szkiców rozpisanych na kartkach. Jest to kreatywny etap poszukiwań inspiracji, idealnych wzorców, skutecznego przekazu.

 • Szablon strony

  Tworzymy layout stron i podstron tak, aby dać jasny i czytelny obraz całej witryny. Projektujemy poszczególne elementy, analizujemy potrzeby ich istnienia lub miejsca, w których będą się pojawiać. Tworzymy typografie, branding, kolorystykę.

 • Projekt graficzny

  Projekt graficzny strony internetowej to miejsce na efekty specjalne. Wizualizowana jest zarówno wersja desktopowa jak i mobilna, tu liczy się filling w oprawie graficznej najwyższej klasy.

 • Wersja finalna

  To końcowy etap, który trwa do momentu akceptacji. To miejsce na lifty, poprawki, zmiany koncepcji, to czas wymiany doświadczeń. Tu jedynie jakość nie podlega kompromisom.

Etapy tworzenia stron www

 • Przygotowania

  Wybieramy odpowiednie języki programowania, narzędzia, skrypty, dodatki, frameworki. Tworzymy indywidualne rozwiązania.

 • Środowisko deweloperskie

  Programujemy w środowisku lokalnym ("w devie"), aż do wersji alfa. Deweloperskie zaplecze to 90% pracy.

 • Serwer testowy

  Przeprowadzamy walidacje kodu, skupiamy się na wydajności, optymalizujemy, dopieszczamy UX. Strona przechodzi w wersję beta.

 • Otwarcie

  Stronę wdrażamy na serwerze produkcyjnym. Rozpoczyna się powdrożeniowe wsparcie, które zapewni Ci komfort w nowym środowisku.

Wdrożenie strony internetowej

Proces wdrożenia stron internetowych jest niezwykle ważnym momentem zwieńczającym naszą wspólną pracę. Podczas jego trwania konfigurujemy hosting, domenę, certyfikaty SSL, pocztę, przekierowania, wprowadzamy zabezpieczenia, wdrażamy niezbędne dodatkowe oprogramowanie. Finalizacja wdrożenia strony www rozpoczyna miesięczne wsparcie techniczne i merytoryczne, podczas którego jesteśmy do Twoich usług, dbając o rozwój Twojego projektu.

Ile kosztuje profesjonalna strona internetowa?

W naszej agencji interaktywnej wycena profesjonalnych stron internetowych wynika z faktu ich indywidualnego projektowania i spersonalizowanego tworzenia, a tym samym czasu realizacji i ilości poświęconej pracy. Cena ta diametralnie się różni od wdrożenia gotowego szablonu, którego również posiadamy w ofercie.

Finalna cena profesjonaalnej strony internetowej zależna jest również od technologii, ilości płatnych rozwiązań, ilość podstron, edycji graficznej, liczby i rodzaju integracji, optymalizacji. Niezwykle trudno jest stworzyć wzorzec, który byłby miarodajny w wycenie - dlatego zapraszamy do kontaktu. Poniżej znajdziesz przykładowy cennik.

Strony internetowe - Ceny

Profesjonalne strony internetowe cennik

Usługa Forma wdrożenia Czas realizacji Cena
Strona Landing Page Projekt indywidualny 30 - 90 dni od 4500zł
Strona One Page Projekt indywidualny 30 - 90 dni od 4500zł
Blog Projekt indywidualny 30 - 90 dni od 4500zł
Strona Firmowa Projekt indywidualny 30 - 90 dni od 5500zł
Strona Multisite Projekt indywidualny 30 - 90 dni od 7500zł
Serwis produktowy Projekt indywidualny 30 - 90 dni od 9500zł
Portal informacyjny Projekt indywidualny 30 - 90 dni od 12500zł

Ceny stron www mają charakter podglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

+48 727 677 100