Projektowanie stron internetowych

Projektowanie stron internetowych

Profesjonalne tworzenie stron www

Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem stron internetowych.

Projektujemy strony internetowe, które doskonale promują wizerunek firmy, marki czy produktu i wyróżniają je wśród konkurencji. Zaprojektowane przez nas strony www są kreatywną wizją propozycji naszych klientów. Skupiamy się wyłącznie na spójności przekazu informacyjnego wraz z jego oprawą wizerunkową. Interesuje nas jedność treści i formy.

Gwarantujemy najwyższą jakość usług. Nowoczesne, bezpieczne, niezwykle atrakcyjne graficznie, funkcjonalne, proste w obsłudze - takie są stworzone przez nas strony internetowe, które znajdują się w naszej ofercie.

Oferta

Ofeujemy profesjonalne projektowanie stron internetowych. Stron www, które wyróżniają się:

 • Indywidualnym projektem graficznym
 • Zgodnością z RODO, WCAG 2.0, W3C Validator
 • Integracją z mediami społecznościowymi
 • Zgodnością z rich snippets od schema.org
 • Subtelnymi animacjami w oparciu o CSS i JavasSript
 • Eksperckim projektowaniem opartym na UX
 • Interaktywną mapą Google, formularzem kontaktowym
 • Indywidualnie zaprojektowanym układem strony
 • Perfekcyjną jakość kodu - Pixel Perfect Development
 • Responsywnością, mobilną stroną www - RWD
 • Profesjonalną optymalizacją (SEO, UX, SPEED)
 • Integracją z Google Analytics, Google Search Console
 • Bezpłatnym wdrożeniem na naszym hostingu na rok
 • Wsparciem powdrożeniowym przez miesiąc za darmo

Profesjonalne strony internetowe - oferta

Projektujemy strony internetowe, które przyciągają uwagę od pierwszego wejrzenia.

Tworzenie stron firmowych

Tworzenie stron firmowych

"Jeśli Twoja firma nie jest w Internecie, to jest ona poza biznesem" Bill Gates

Powierzając naszej agencji tworzenie strony firmowej, masz pewność, że spójność formy z treścią to nasz priorytet. Stronę firmową zwaną inaczej stroną wizytówką tworzymy z dbałością o każdy szczegół, nadając jej indywidualny charakter podkreślając ją profesjonalnym projektem logo. Precyzja, piękno i spójność całości to idealny wstęp do podbicia wirtualnego rynku, w którym nie może zabraknąć Twojego biznesu. Zaprojektowana przez nas strona będzie zawierać:

 • Jasną i czytelną informację na temat Twoich usług
 • Doskonałą projekcję wizualną
 • Kreację wizerunku twojej firmy jako profesjonalisty

Tworzenie stron Landing Page

Tworzenie stron Landing Page jest dla nas kreatywnym wyzwaniem. Landing Page to strony informacyjne o produkcie, wydarzeniu czy usłudze, które można zamówić teraz bądź wkrótce. To strony, które są doskonałą kompozycją grafiki, animacji i chwytliwych haseł. Mają one wyłącznie jeden perswazyjny cel - zachwycić odwiedzających, wywołać w nich potrzebę, np. zakupu, zapisania się do newslettera, kontaktu.

Projektowanie stron Landing Page związane jest przede wszystkim z wygenerowaniem wysokiej konwersji celem realizowania zamierzonych celów.

Tworzenie stron Landing Page
Tworzenie portali internetowych

Projektowanie portali internetowych

Naszą specjalnością jest tworzenie i projektowanie portali internetowych. Projektujemy w myśl haseł: promocja, wsparcie, edukacja, informacja. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak za pomocą designu, technologii, profesjonalnej reklamy, sprawić, żeby odwiedzający stał się Twoim klientem, a potrzebujący pomocy znalazł odpowiedzi na nurtujące pytania.

Dzięki nam Twój portal internetowy stanie się profesjonalną bazą wiedzy, budzącą zaufanie i zaspokajającą potrzeby klienta.

Projektowanie stron WordPress

Nie uznajemy kompromisów w tworzeniu funkcjonalnych, indywidualnie zaprojektowanych stron opartych na WordPress. Oferujemy projektowanie stron internetowych WordPress wraz z wsparciem technicznym, merytorycznym i optymalizacją. Instalujemy i konfigurujemy najważniejsze wtyczki niezbędne do funkcjonowania witryny, wraz z pluginami, które dodają oczekiwane funkcjonalności. Naszym nadrzędnym celem jest zabezpieczenie strony www przed atakami, optymalizacja pod UX, SEO i SPEED, która zapewnia gotowość do skutecznego pozycjonowania.

Dodatkowo wdrażamy gotowe szablony WordPress. Do każdego projektu konfigurujemy CDN Cloudflare bezpłatnie. Jesteśmy grupą specjalistów w CMS WordPress - od lat czynnie uczestniczymy w jego rozwoju.

Tworzenie stron Wordpress
Tworzenie stron dla administracji publicznej

Projektowanie stron dla urzędów, przedszkoli, szkół, uniwersytetów.

Oferujemy profesjonalne tworzenie stron www dla administracji publicznej zgodnie z wymogami WCAG 2.0. Zaprojektowane przez nas strony muszą posiadać dwie wersje wizualne, które skierowane są do ludzi słabo widzących, bądź poruszających się po stronie za pomocą klawiatury. Tworzymy również strony dla ludzi niewidomych. Zaprojektowane przez nas strony rządowe są zgodne z RODO, gwarantują bezpieczeństwo, oczekiwaną funkcjonalność, są proste w obsłudze. Tworzymy mobilne strony www oparte na Joomla i Wordpress. Oferujemy ich pełną administrację, skupiając się na jakości przekazu informacyjnego.

Projektowanie blogów WordPress

Tworząc blogi oparte na WordPress, angażujemy się w każdy techniczny aspekt dziennikarstwa internetowego po to, abyś mógł skupić się wyłącznie na tworzeniu treści.

Projektowanie bloga opartego na Wordpress
Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych

Projektowanie sklepów internetowych

Tworzenie sklepu internetowego to wielopłaszczyznowy proces, w którym priorytetem są wyłącznie doświadczenia klienta przekładające się na sprzedaż i współczynnik konwersji.

Nasze projekty e-commerce charakteryzuje nienaganny UX, bezpieczeństwo, otwartość na integracje, gwarancja rozwoju. Pozwól nam wykreować Twoją firmę jako lidera w branży.

Projektowanie i tworzenie
stron internetowych

Projektowanie stron internetowych

Profesjonalne projektowanie stron internetowych jest procesem indywidualnym, w którym realizujemy wspólne wizje i pomysły, w myśl twierdzenia "Content, Design and Speed are the real Kings". Nieszablonowa prezentacja przykuje uwagę oglądających, podkreśli profesjonalizm, podwyższy prestiż, zdefiniuje unikalny charakter Twojej firmy, firmowego bloga, sklepu internetowego czy produktu.

Tworzenie stron www

To pierwsze 3 sekundy świadczą o tym, czy odwiedzający Twoją stronę internetową stanie się Twoim klientem - za to odpowiada design. Dlatego dla nas priorytetem jest tworzenie strony www dla użytkownika, któremu korzystanie z witryny sprawi satysfakcję, dostarczy wielu pozytywnych bodźców, skutecznie przyczyniając się do realizacji wytyczonych przez Ciebie celów. UX (doświadczenia użytkownika) są niezwykle ważne w budowaniu relacji z klientem oraz są one również kluczowym czynnikiem rankingowym w pozycjonowaniu. Jego poprawna implementacja przyczyni się do sukcesu strony www.

Tworzenie stron www zgodnych z UX I UI

Jak wygląda proces tworzenia strony www?

 • Planowanie

  Zbieramy informacje, określamy jasne cele, specyfikację branży, targetu, konkurencji. Tworzymy sitemapy mocnych cech klienta, określamy dodatkowe koszty, np. zdjęć, czcionek, skryptów itp.

 • Projektowanie

  Tworzymy koncepcję strony internetowej, dopasowanej do potrzeb i wizji klienta, opartej na zdobytej wiedzy. Proces ten trwa do momentu wyrażenia pełnej akceptacji przez klienta.

 • Produkcja

  Określamy framwork, języki programowania, tworzymy layouty podstron, testujemy funkcjonalność, wydajność, poddajemy testom A/B, UX, SEO - pozycjonowania stron.

 • Otwarcie

  Przenosimy stronę na serwer, przeprowadzamy walidacje kodu, wprowadzamy subtelne zmiany, dodajemy weryfikacje z Google Analytics, umieszczamy stronę w Google Maps.

Nowoczesne strony internetowe

W poszukiwaniu doskonałości każdy piksel ma znaczenie. Profesjonalna optymalizacja graficzna stron internetowych jest gwarancją wzrostu współczynnika konwersji, w tym wyższej pozycji w Google, a w szczególności buduje ona wiarygodność, zapewnia poczucie bezpieczeństwa i komfortowe poruszanie się po witrynie.

Projektując stronę internetową kładziemy nacisk na czytelny, pozbawiony błędów, przemyślany kod, który poszerza grono zadowolonych klientów, przyspiesza wczytywanie strony internetowej, przyczynia się do wzrostu pozycji w sieci, gwarantując intensyfikację odwiedzin.

Responsywne strony www

Już 65% użytkowników przegląda Internet wyłącznie za pomocą urządzeń mobilnych. To ogromna grupa potencjalnych klientów, na którą szczególnie zwracamy uwagę. Projektujemy responsywne strony internetowe dostosowane do wszystkich wielkości wyświetlaczy przynosi wymierne korzyści powodując:

 • Dłuższy czas pozostawania użytkownika na stronie internetowej
 • Częstszą liczbę odwiedzin poprzez otwarcie się na mobilny rynek
 • Większą ilość powracających użytkowników dzięki kreowaniu oczekiwanych doświadczeń
Projektowanie responsywnych stron www
Cechy wdrożonych stron www

Co wyróżnia zaprojektowane przez nas strony internetowe?

Integracje z mediami społecznościowymi

Media społecznościowe to skuteczne narzędzie są w generowaniu wzrostu wiarygodności firmy i absolutny "Must Have" do budowania aktywnej społeczności internetowej, dlatego integracje z Facebook, Twiter, Youtube, LinkedIn, Instagram traktujemy jako niezbędny element w każdym naszym projekcie. Parafrazując popularne hasło "Jeśli Twoja firma nie istnieje w mediach społecznościowych to nie istnieje w biznesie". Dzięki tym implementacjom zdobędziesz nowych klientów.

Przemyślany układ strony www

Tworzenie stron www wymusza skupienie się na układzie treści i aranżacji plików graficznych tak, aby możliwie jak najdłuższy tekst był wypełniony bogatą multimedialną otoczką, a tym samym nie nudził, był skuteczny i łatwy w przyswajaniu. Naszym celem jest stworzenie pozytywnego odbioru wśród użytkowników, zatrzymanie ich na dłużej wraz ze stworzeniem intuicyjnego mechanizmu generującego oczekiwane działania.

Animacje na stronie internetowej

Profesjonalne tworzenie stron www charakteryzuje się subtelnymi animacjami. Będąc nieustannie na bieżąco z trendami w projektowaniu stron wiemy jak ważne dla oka użytkownika są animacje. Dla nas są one wisienką na torcie w kreatywnym budowaniu stron internetowych. Wykorzystując biblioteki JQuery i Javascript wraz z CSS3 jesteśmy w stanie stworzyć niemalże wszystko czego zapragniesz.

Wolność tworzenia stron www

Projektując profesjonalny wygląd stron internetowych pozwalamy sobie na nieskrępowaną wolność w procesie tworzenia projektów graficznych. Nieszablonowe budowanie stron internetowych gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich oczekiwań, daje indywidualne spojrzenie na każde nowe zadanie, gwarantuje kreatywne tworzenie spersonalizowanego projektu strony www dając nam powód do ogromnej radości.

Szybko ładujące się strony www

Prędkość wczytywania strony internetowej jest jednym z najważniejszych współczynników w osiągnięciu wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google. Podczas tworzenia strony internetowej skupiamy się na kompletnej optymalizacji. Czysty kod, nieinwazyjne animacje, brak blokujących pierwszy "Paint" skryptów czy styli jest już dla nas standardem. Priorytetem jest czas wczytywania się strony poniżej 3 sekund, który gwarantuje najmniejszy współczynnik odrzuceń przez nowych użytkowników, a tym samym wzrost konwersji.

Strona naszpikowana technologią

Nasza agencja wykorzystuje najnowsze technologie wraz z popularnym frameworkami, opierając się na współczesnych trendach w projektowaniu i skutecznej optymalizacji. Budując nowoczesne strony internetowe, gwarantujemy niezawodność, oczekiwaną funkcjonalność, bezpieczeństwo, stabilność, UX oparty na najlepszych praktykach tak aby strona internetowa byłą przyjazna przeglądarkom i wyszukiwarkom internetowym urządzeniom mobilnym. Dodatkowo oferujemy szybki i niezawodny Hosting.

Wsparcie i administracja strony

Szybko i bezpiecznie

Kompleksowa opieka i administracja strony internetowej

Kompleksowa opieka i administracja strony internetowej

Poza stworzeniem strony internetowej, wiemy jak często niezbędna jest opieka nad powstałym projektem. Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom klientów oferujemy: edycję treści, poprawianie bezpieczeństwa, dodawanie lub modyfikację funkcjonalności, aktualizację wtyczek i CMS, wzmocnienia zabezpieczeń, reagowanie na nowe szanse w rozwoju oraz reagowanie na zagrożenia, dbanie o świeżość informacji o Twojej firmie jest kluczowe w zapewnieniu firmie wiarygodności i daje pewność prawidłowego funkcjonowania Twojej strony po okresie powdrożeniowym. To jeszcze nie wszystko. Dopiero się rozgrzewamy. Więcej informacji o wsparciu znajduje się niżej.

 • Administracja

  Profesjonalnie i terminowo

  Wprowadzamy artykuły, promocje, produkty, zabezpieczamy strony przed włamaniem, aktualizujemy kod, dodajemy sugerowane funkcjonalności, analizujemy ruch na stronie.

 • Hosting i Domena

  Szybko, bezpiecznie, stabilnie

  Zapewniamy pomoc w zakresie zakupu bądź przeniesieniu domeny, którą przekierujemy na nasz szybki hosting, gwarantując Twojej stronie internetowej bezpieczeństwo i stabilność.

 • Wsparcie techniczne

  Skutecznie i bezkompromisowo

  Przeprowadzamy bieżące prace serwisowe nad stroną internetową związane z ujawnionymi błędami technicznymi, serwerowymi w trakcie użytkowania oraz podczas nieuniknionych aktualizacji.

 • Wsparcie SEO

  Audyt, konwersja i optymalizacja

  Optymalizujemy strony internetowe pod kątem pozycjonowania. Stale kontrolujemy konkurencję, wdrażamy aktualne trendy, przeprowadzamy konwersje i audyty SEO.

 • Ekstrakcja danych

  Pozyskujemy dane z Internetu

  Informacja to jedyna waluta w sieci. Zapewniamy kompleksową usługę w pobieraniu danych z Internetu. Usługę, która ma fundamentalny wpływ na rozwój każdego biznesu.

 • Reklama i Logo

  Kreatywnie, oryginalnie

  Tworzymy reklamy, projektujemy logo. Zapewniamy widoczność Twojej firmy w realnym i wirtualnym świecie. Kreujemy oryginalną identyfikację wizualną budującą świadomość marki.