Strony Internetowe

To pierwsze 3 sekundy świadczą o tym, czy odwiedzający Twoją stronę internetową stanie się Twoim klientem. Za to odpowiada design. Dlatego dla nas priorytetem jest projektowanie stron internetowych dla użytkownika, któremu korzystanie z niej sprawi satysfakcję, dostarczy pozytywnych bodźców. To właśnie przemyślana, profesjonalna wizualizacja skutecznie przyczyni się do realizacji wytyczonych przez Ciebie celów.

Tworzenie stron internetowych

Projektowanie i tworzenie stron internetowych jest naszą profesjonalną usługą. Oferujemy tworzenie stron www, które doskonale promują wizerunek firmy, marki czy produktu i wyróżniają je wśród konkurencji. Stworzone przez nas profesjonalne strony internetowe realizowane są oparciu o wspóczesne trendy i standardy webowe. Tworzymy je z myślą o przystępnej cenie, nowoczesnym i atrakcyjnym designie, bezpiecznej infrastrukturze i intuicyjnej obsłudze. Skupiamy się na spójności przekazu informacyjnego wraz z jego oprawą wizerunkową.

Tworzenie stron www

Projektowanie stron internetowych

Projektowanie nowoczesnych stron internetowych opieramy na nieszablonowej prezentacji, która przykuje uwagę oglądających, podkreśli profesjonalizm, podwyższy prestiż, zdefiniuje unikalny charakter Twojej działalności. Projektowanie stron www jest dla nas indywidualnym procesem, w którym realizujemy wspólne wizje i pomysły dbając o najwyższą jakość usług. Stworzone przez nas strony internetowe posiadają:

 • Jasną i czytelną informację na temat Twoich usług
 • Doskonałą projekcję wizualną
 • Kreację wizerunku Twojej firmy jako profesjonalisty

Oferujemy najwyższej jakości strony www

Tworzenie stron firmowych

Strony firmowe

Powierzając naszej agencji tworzenie stron firmowych, masz pewność, że spójność formy z treścią to nasz priorytet. Stronę firmową tworzymy z dbałością o każdy szczegół, nadając jej indywidualny charakter podkreślając jej odbiór profesjonalną wizualizacją. Precyzja, piękno i spójność całości to idealny wstęp do podbicia wirtualnego rynku, w którym nie może zabraknąć Twojego biznesu. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą.

Tworzenie stron opartych na Wordpress

Strony WordPress

Nie uznajemy żadnych kompromisów w tworzeniu pięknych, funkcjonalnych, indywidualnie zaprojektowanych stron opartych na WordPress. Oferujemy tworzenie stron WordPress wraz z kompletnym wsparciem technicznym, merytorycznym oraz marketingowym. Zapewniamy ekspercką optymalizację. Wrodzona elastyczność platformy WordPress sprawia, że jesteśmy w stanie stworzyć na niej to czego dusza zapragnie.

Tworzenie i projektowanie stron Landing Page

Landing Page

Projektowanie i tworzenie skutecznych Landing Page jest dla naszej agencji niezwykle kreatywnym wyzwaniem. Skupiamy się na doskonałej kompozycji grafiki, subtelnej animacji i chwytliwych haseł. Landingi tworzymy z myślą o realizowaniu zamierzonych celów, tak aby zachwycić użytkownika, wywołać w nim potrzebę, np. zakupu, zapisania się do newslettera czy kontaktu. Świadomośc specyfiki tego typu stron wyróżnia nas z tłumu.

Projektowanie szablonów bloga opartego na Wordpress

Blog WordPress

Wykonujemy nieszablonowe motywy blogów WordPress. Angażujemy się we wszystkie techniczne aspekty dziennikarstwa internetowego po to, abyś mógł skupić się wyłącznie na tworzeniu treści. Priorytetem tworzenia profesjonalnego bloga jest skupienie się na Twoim komforcie, który generuje intuicyjne, bezstresowe środowisko WordPress.

Tworzenie portali internetowych

Portale internetowe

Tworzymy portale internetowe na WordPress w myśl haseł: promocja, edukacja, informacja. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak za pomocą designu, technologii, reklamy, sprawić, żeby odwiedzający stał się Twoim klientem, a potrzebujący pomocy znalazł kompletną odpowiedź na nurtujące pytania. Dzięki nam Twój portal stanie się profesjonalną bazą wiedzy, która budzi zaufanie i zaspokaja potrzeby użytkownika.

Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych

Sklepy internetowe

Tworzenie sklepów internetowych to wielopłaszczyznowy proces, w którym priorytetem są doświadczenia klienta, które muszą generować zysk.

Nasze sklepy www charakteryzuje, niezależność, profesjonale wdrożenie, nienaganny UX i UI, bezpieczeństwo, otwartość na integracje, gwarancja ciągłego rozwoju oraz dowolność modyfikacji.

Funkcjonalność stron internetowych

Profesjonalne projektowanie i tworzenie stron www wyróżniamy:

 • Indywidualnym projektem graficznym
 • Responsywnym i profesjonalnym designem
 • Zgodnością z RODO, WCAG 2.0, W3C Validator
 • Integracją z mediami społecznościowymi
 • Zgodnością z rich snippets od schema.org
 • Subtelnymi animacjami w oparciu o CSS i JavasSript
 • Eksperckim projektowaniem opartym na UX
 • Interaktywną mapą Google, formularzem kontaktowym
 • Indywidualnie zaprojektowanym układem strony
 • Perfekcyjną jakość kodu - Pixel Perfect Development
 • Responsywnością, mobilną stroną www - RWD
 • Profesjonalną optymalizacją (SEO, UX, SPEED)
 • Integracją z Google Analytics, Google Search Console
 • Wsparciem powdrożeniowym przez miesiąc za darmo

Profesjonalne tworzenie stron internetowych

Projektujemy strony internetowe, które przyciągają uwagę od pierwszego wejrzenia.

Otrzymasz profesjonalną stronę internetową

W poszukiwaniu doskonałości każdy piksel ma znaczenie. Tworzone przez nas profesjonalne strony internetowe powstają w wyniku obsesyjnej dbałości o szczegóły wraz z optymalizacją. Są one gwarancją wzrostu współczynnika konwersji, w tym wyższej pozycji w Google, a w szczególności budują wiarygodność, zapewniają poczucie bezpieczeństwa i komfortowe poruszanie się po witrynie. Priorytetem jest UX (doświadczenia użytkownika), które są niezwykle ważne w nawiązywaniu relacji biznesowych oraz są kluczowym czynnikiem rankingowym w skutecznym pozycjonowaniu stron internetowych. Dlatego profesjonalne projektowanie stron zawsze wzbogacamy:

 • Czytelnym, pozbawionym błędów, przemyślanym kodzie
 • Zaawansowanemu Cachowaniu, optymalizacji zdjęć
 • Implementacji Google Rich Snippets

Wykonamy responsywną stronę www

Już 65% użytkowników przegląda Internet wyłącznie za pomocą urządzeń mobilnych. To ogromna grupa potencjalnych klientów, na którą szczególnie zwracamy uwagę. Wszystkie strony internetowe dostosowujemy do wielkości wyświetlaczy, co przynosi wymierne korzyści powodując:

 • Dłuższy czas pozostawania użytkownika na stronie internetowej
 • Częstszą liczbę odwiedzin poprzez otwarcie się na mobilny rynek
 • Większą ilość powracających użytkowników dzięki kreowaniu oczekiwanych doświadczeń
Tworzenie responsywnych stron www

Jak tworzymy strony www?

 • Planowanie

  Zbieramy informacje, określamy cele, określamy specyfikację branży, grupy docelowej, konkurencji. Rozmawiamy o dodatkowych kosztach, np. zdjęć, czcionek, skryptów itp.

 • Projektowanie

  Tworzymy stronę internetową dopasowaną do Twoich potrzeb i wizji. Projektowanie opieramy na zdobytej wiedzy. Proces ten trwa do momentu wyrażenia przez Ciebie pełnej akceptacji.

 • Tworzenie

  Określamy framwork, języki programowania, tworzymy layouty podstron, testujemy funkcjonalność, wydajność, poddajemy testom A/B, UX.

 • Otwarcie

  Przenosimy stronę na serwer, przeprowadzamy walidacje kodu, wprowadzamy subtelne zmiany, dodajemy weryfikacje z Google Analytics, umieszczamy stronę w Google Maps.

Funkcjonalne strony internetowe

Co dodatkowo otrzymasz?

Integracje z mediami społecznościowymi

Media społecznościowe to skuteczne narzędzie są w generowaniu wzrostu wiarygodności firmy i absolutny "Must Have" do budowania aktywnej społeczności internetowej, dlatego integracje z Facebook, Twiter, Youtube, LinkedIn, Instagram traktujemy jako niezbędny element w każdej stronie www. Parafrazując popularne hasło "Jeśli Twoja firma nie istnieje w mediach społecznościowych to nie istnieje w biznesie". Dzięki tym implementacjom zdobędziesz nowych klientów.

Przemyślany układ strony www

Układ strony internetowej opieramy na treści i aranżacji plików graficznych tak, aby możliwie jak najdłuższy tekst był wypełniony bogatą multimedialną otoczką, a tym samym nie nudził, był skuteczny i łatwy w przyswajaniu. Naszym celem jest stworzenie pozytywnego odbioru strony wśród użytkowników, zatrzymanie ich na dłużej wraz ze stworzeniem intuicyjnego mechanizmu generującego oczekiwane działania.

Animacje na stronie internetowej

Projektowanie stron www wzbogacamy subtelnymi animacjami, lub jak w przypadku One Page zapierającymi dech w piersiach. Będąc nieustannie na bieżąco z trendami w projektowaniu stron wiemy jak ważne dla oka użytkownika są animacje. Dla nas są one wisienką na torcie w kreacji stron internetowych. Profesejonalna budowa stron internetowych opiera się na językach programowania i frameworkach. Wykorzystujemy Jquery, Javascript, CSS3 oraz popularny GSAP jesteśmy w stanie stworzyć niemalże wszystko czego zapragniesz.

Budowanie strony internetowej bez ograniczeń

Profesjonalne tworzenie stron internetowych opieramy na nieskrępowanej programistycznej wolności. Nieszablonowe budowanie stron internetowych jest gwarancją spełnienia wszystkich Twoich oczekiwań, daje indywidualne spojrzenie na każde nowe zadanie, gwarantuje kreatywne tworzenie spersonalizowanego projektu strony www dając nam powód do ogromnej radości.

Przyspieszamy ładowanie się stron w przeglądarce

Prędkość wczytywania strony internetowej jest jednym z najważniejszych współczynników w osiągnięciu wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google. Podczas tworzenia strony www skupiamy się na kompletnej optymalizacji. Czysty kod, nieinwazyjne animacje, brak blokujących pierwszy "Paint" skryptów czy styli jest już dla nas standardem. Priorytetem jest czas wczytywania się strony poniżej 3 sekund, który gwarantuje najmniejszy współczynnik odrzuceń przez nowych użytkowników, a tym samym wzrost konwersji.

Strona naszpikowana technologią

Wykorzystujemy nowe technologie wraz z popularnym frameworkami, opierając się na współczesnych trendach w projektowaniu i skutecznej optymalizacji. Budując nowoczesne strony internetowe, gwarantujemy niezawodność, oczekiwaną funkcjonalność, bezpieczeństwo, stabilność, UX oparty na najlepszych praktykach tak aby strona internetowa byłą przyjazna przeglądarkom i wyszukiwarkom internetowym urządzeniom mobilnym.

Projektowanie stron internetowych