Strony Internetowe

To pierwsze 3 sekundy świadczą o tym, czy odwiedzający Twoją stronę internetową stanie się Twoim klientem. Za to odpowiada design. Dlatego dla nas priorytetem jest projektowanie i tworzenie stron internetowych dla użytkownika, któremu korzystanie z nich sprawi satysfakcję, dostarczy pozytywnych bodźców, zbuduje relacje i finalnie przyczyni się do realizacji wytyczonych przez Ciebie celów.

Tworzenie stron internetowych

Oferujemy tworzenie stron internetowych, które doskonale promują wizerunek firmy, marki czy produktu i skutecznie wyróżniają je wśród konkurencji. Stworzone przez nas profesjonalne strony internetowe powstają w oparciu o wspóczesne trendy i standardy webowe. Szczególnie skupiamy się na przejrzystym kodzie nowoczesnym designie, bezpiecznej infrastrukturze i intuicyjnej obsłudze. Zawsze dbamy o spójność przekazu informacyjnego wraz z jego oprawą wizerunkową. Tworzenie stron www natywnie wspieramy:

 • Czytelnym, pozbawionym błędów, przemyślanym kodzie
 • Ekspercką optymalizacją techniczną
 • Zgodnością z RODO, WCAG 2.0, W3C Validator
 • Integracją z rich snippets i rich cards
 • Subtelnymi animacjami w oparciu o CSS i JavasSript
Tworzenie stron www

Projektowanie stron internetowych

Profesjonalne projektowanie stron internetowych wynika z przemyślanej strategii i nieszablonowej prezentacji, która zdefiniuje unikalny charakter Twojej działalności. Jest to indywidualny proces gdzie realizujemy wspólne wizje i pomysły w oparciu o rozmowy i inspiracje dbając o Twoje pełne zadowolenie. Proces ten zwieńczy szyty na miarę graficzny projekt strony internetowej, który jest wynikiem obsesyjej dbałości o szczegół i doskonały UX, a jego pełna akceptacja rozpoczyna etap tworzenia strony internetowej. Tak w naszej agencji powostaje nowoczesna strona internetowa, którą zawsze wyróżniamy:

 • Oryginalną szatą graficzną
 • Jednostkowym podejściem
 • Projektowaniem strategicznym

Oferujemy najwyższej jakości strony www

Tworzenie stron firmowych

Tworzenie stron firmowych

Powierzając naszej agencji tworzenie stron firmowych, masz pewność, że spójność formy z treścią to nasz priorytet. Strona firmowa powstaje z dbałością o każdy szczegół, nadając jej indywidualny charakter podkreślając jej odbiór nowoczesną wizualizacją. Precyzja, piękno i spójność całości to idealny wstęp do podbicia wirtualnego rynku, w którym nie może zabraknąć Twojego biznesu. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą.

Tworzenie stron opartych na Wordpress

Tworzenie stron WordPress

Nie uznajemy żadnych kompromisów w tworzeniu pięknych, funkcjonalnych, indywidualnie zaprojektowanych stron opartych na WordPress. Oferujemy tworzenie stron WordPress wraz z kompletnym wsparciem technicznym, merytorycznym oraz marketingowym. Zapewniamy ekspercką optymalizację. Wrodzona elastyczność platformy WordPress sprawia, że jesteśmy w stanie stworzyć na niej to czego dusza zapragnie.

Tworzenie i projektowanie stron Landing Page

Tworzenie Landing Page

Projektowanie i tworzenie Landing Page jest dla naszej agencji niezwykle kreatywnym wyzwaniem. Skupiamy się na doskonałej kompozycji grafiki, subtelnej animacji i chwytliwych haseł. Landingi tworzymy z myślą o realizowaniu zamierzonych celów, tak aby zachwycić użytkownika, wywołać w nim potrzebę, np. zakupu, zapisania się do newslettera czy kontaktu. Świadomośc specyfiki tego typu stron wyróżnia nas z tłumu.

Projektowanie szablonów bloga opartego na Wordpress

Tworzenie bloga WordPress

Wykonujemy nieszablonowe motywy blogów WordPress. Angażujemy się we wszystkie techniczne aspekty dziennikarstwa internetowego po to, abyś mógł skupić się wyłącznie na tworzeniu treści. Priorytetem tworzenia szablonu bloga jest skupienie się na Twoim komforcie, który generuje intuicyjne, bezstresowe środowisko WordPress.

Tworzenie portali internetowych

Tworzenie portali internetowych

Tworzymy portale internetowe w myśl haseł: promocja, edukacja, informacja. Wiemy, jak za pomocą designu, technologii, reklamy, sprawić, żeby odwiedzający stał się Twoim klientem, a ten który szuka pomocy znalazł kompletną odpowiedź na nurtujące pytania. Gwarantujemy, że Twój portal stanie się kompletną bazą wiedzy, która budzi zaufanie i zaspokaja potrzeby użytkownika.

Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych

Tworzenie sklepów internetowych

Tworzenie sklepów internetowych to wielopłaszczyznowy proces, w którym priorytetem są doświadczenia klienta, które muszą generować zysk.

Nasze sklepy www charakteryzuje, niezależność, eksperckie wdrożenie, nienaganny UX i UI, bezpieczeństwo, otwartość na integracje, gwarancja ciągłego rozwoju oraz dowolność modyfikacji.

Co łączy wszystkie projekty stron internetowych?

Co łączy wszystkie projekty?

Nasze webowe środowisko, w którym jakość, kontrola, niezależność wiodą prym. Jest gwarancją dojrzałych projektów. Pozwala na spersonalizowane budowanie stron internetowych, które spełnieniają wszystkie oczekiwania, daje indywidualne spojrzenie na każdy nowy projekt, jest przestrzenią do kreatywnego tworzenia i profesjonalnego projektowania. Ono nas wyróżnia.

Standardy w projektowaniu i tworzeniu stron www

Tworzymy strony internetowe, które przyciągają uwagę od pierwszego wejrzenia.

UX - element ludzki w technicznej formie.

W poszukiwaniu doskonałości każdy piksel i użytkownik ma znaczenie. Tworzone przez nas profesjonalne strony internetowe powstają dla użytkowników gdzie najważniejsze są ich doświadczenia, gwarantując wzrost współczynnika konwersji i automatycznie wzrost pozycji w wyszukiwarkach. Zapobiegają bounce rate (współczynnik wyjścia), zapewniają poczucie bezpieczeństwa i bezstresowe poruszanie się po witrynie. . Dzięki UX (doświadczeniom użytkownika) nawiązują się relacje biznesowe, buduje się wiarygodność, kreuje się standardy. UX to również czynnik rankingowy w skutecznym pozycjonowaniu stron internetowych. Dlatego kluczowym elementem w każdej zaprojektowanej przez nas stronie www jest pełna koncentracja na użytkowniku.

Responsywna strona www w standardzie

Mobile friendly to absolutny mus. Już 65% użytkowników przegląda Internet wyłącznie za pomocą urządzeń mobilnych. To ogromna grupa potencjalnych klientów, na którą szczególnie zwracamy uwagę. Responsywne budowanie stron www dopasowanych do każdego formatu - to standard, który przynosi wymierne korzyści w:

 • Dłuższym czasie pozostania użytkownika na stronie
 • Przyjemności poruszania się na każdym urządzeniu
 • Większej liczbie odwiedzin nowych oraz powracania starych użytkowników poprzez otwarcie się na mobilny rynek
Tworzenie responsywnych stron www

Standardy w etapach powstawania strony internetowej

 • Planowanie strategiczne

  Podstawą każdego projektu jest planowanie strategiczne gdzie zbieramy informacje, określamy cele, specyfikację branży, grupy docelowe, analizujemy konkurencję.

 • Projektowanie i tworzenie

  Projektowanie opieramy na zdobytej wiedzy z etapu planowania. Proces ten trwa do momentu pełnej akceptacji. Tworzenie opieramy na budowaniu oczekiwanej funkcjonalności.

 • Otwarcie

  Przenosimy stronę na serwer, przeprowadzamy walidacje kodu, wprowadzamy subtelne zmiany, skupiamy się na wydajności, optymalizujemy oraz przeprowadzamy testy A/B, UX.

 • Wsparcie

  Zapewniamy powdrożeniowe wsparcie techniczne przez miesiąc za darmo abyś mógł czuć się komfortowo w zupelnie nowym środowisku. Uczymy Ciebie generowania treści, wyzbywania się złych praktyk, dzielimy się wiedzą.

Funkcjonalne strony internetowe

Co dodatkowo otrzymasz?

Liczne integracje

Parafrazując popularne hasło "Jeśli nie istniejesz w mediach społecznościowych to nie istniejesz w biznesie". Media społecznościowe to skuteczne narzędzie w generowaniu Leadów, to "Must Have" do budowania aktywnej społeczności wokół każdego projektu, dlatego integracje z nimi traktujemy jako nieodłączny element każdej strony internetowej.

Przemyślany układ

Projekt strony internetowej opieramy na treści i aranżacji stylów i plików graficznych tak, aby możliwie jak najdłuższy tekst był wypełniony bogatą multimedialną otoczką, a tym samym nie nudził, był skuteczny i łatwy w przyswajaniu. Najważniejsze jest angażowanie użytkownika doskonałym układem strony, to on właśnie przyczynia się do realizacji zamierzonych celów.

Subtelne animacje

Animacja to wisienka na torcie w budowaniu stron internetowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykorzystywaniu niezliczonych ilości wtyczek.

Otwartość na komunikację

Otwartość na kontakt to podstawa każdego biznesu. Projektowanie komunikacji takie jak interaktywne mapy, formularze kontaktowe, komunikatory to stały element każdego projektu.

Projektowanie stron internetowych