Projektowanie i tworzenie stron internetowych

To pierwsze 3 sekundy świadczą o tym, czy odwiedzający Twoją stronę internetową stanie się Twoim klientem - za to odpowiada strategia projektu. Dla nas priorytetem jest projektowanie i tworzenie stron internetowych o nowoczesnym wyglądzie, oczekiwanej funkcjonalności, intuicyjnej obsłudze. Tworzymy doświadczenia użytkownika, które sprawiają satysfakcję, dostarczą pozytywnych bodźców, zbudują i utrwalą relacje i finalnie przyczynią się do realizacji wytyczonych przez Ciebie celów.

Projektujemy strony internetowe dopasowane do Twoich potrzeb

Spersonalizowane projekty budują sukces - to oczywiste. Powierzając nam projektowanie stron internetowych masz pewność, że wykonamy je z najwyższą starannością, łącząc przemyślaną strategię wraz z nieszablonową prezentacją, która zdefiniuje unikalny charakter Twojej działalności. Projektowanie stron internetowych to czas gdzie realizujemy wspólne wizje i pomysły w oparciu o rozmowy i inspiracje. Ten proces zwieńczy spersonalizowany graficzny projekt strony internetowej, który jest wynikiem z obsesyjnej dbałości o szczegół i doskonały UX. Podczas projektowania strony www każdy etap wyróżnimy:

 • Oryginalnym projektem graficznym
 • Jednostkowym podejściem
 • Projektowaniem strategicznym

Tworzymy strony www najwyższej jakości

Profesjonalne tworzenie stron internetowych, które doskonale promują wizerunek firmy, marki czy produktu i skutecznie wyróżniają je wśród konkurencji - to nasza domena. Dlatego stworzone przez nas strony www powstają w dbałości o spójność funkcjonalności wraz z oprawą graficzną. Skupiamy się na nowinkach technologicznych, współczesnych trendach i standardach webowych. Szczególnie dbamy o optymalizację, przejrzysty kod, bezpieczną infrastrukturę i intuicyjną obsługę. Każda stworzona przez naszą agencję strona www posiada:

 • Ekspercką optymalizację techniczną
 • Zgodność z RODO, WCAG 2.0, W3C Validator
 • Integracje z Schema Rich Snippets i Google Rich Cards
 • Animacje w CSS i JavasScript

Realizujemy spersonalizowane rozwiązania

Specjalizujemy się w projektowaniu i tworzeniu stron www szytych na miarę
Tworzenie stron frmowych

Strony firmowe

Tworzenie stron firmowych wyróżnimy integralnością formy z treścią - to nasz priorytet. Strona firmowa powstaje z dbałością o każdy szczegół, nadający jej indywidualny charakter. Precyzja, piękno i spójność całości to idealny wstęp do podbicia wirtualnego rynku, w którym nie może zabraknąć Twojego biznesu.

Tworzenie stron WordPress

Strony WordPress

Powierzając naszej agencji tworzenie stron WordPress masz pewność, że powstaną z myślą o nowoczesnym, innowacyjnym wyglądzie, eksperckiej optymalizacji. Wrodzona elastyczność CMS WordPress sprawia, że jesteśmy w stanie stworzyć na nim to czego dusza zapragnie.

Tworzenie Landing Page

Landing Pages

Landing pages tworzymy kompozycją grafiki i animacji. Dzięki nim i psychologii biznesu skutecznie realizujemy cele, tak aby zachwycić użytkownika, wywołać w nim potrzebę, np. zakupu, zapisania się do newslettera czy nawiązania kontaktu. Świadomość specyfiki tego typu stron wyróżnia nas z tłumu.

Projektowanie szablonów bloga opartego na Wordpress

Blogi WordPress

Tworzymy projekty blogów WordPress angażując się we wszystkie techniczne aspekty dziennikarstwa internetowego po to, abyś mógł skupić się wyłącznie na tworzeniu treści. Naszym priorytetem jest Twój komfort, który zapewnia intuicyjne, bezstresowe środowisko WordPress i dopasowana do Twoich potrzeb funkcjonalność.

Tworzenie portali internetowych

Portale i serwisy internetowe

Tworzymy portale i serwisy internetowe w myśl haseł: promocja, edukacja, informacja. Wiemy, jak za pomocą designu, technologii, reklamy, sprawić, żeby odwiedzający stał się Twoim klientem, a ten który szuka pomocy znalazł kompletną odpowiedź na nurtujące pytania. Gwarantujemy, że Twój portal stanie się kompletną bazą wiedzy, która budzi zaufanie i zaspokaja potrzeby użytkownika.

Tworzenie sklepów internetowych

Sklepy internetowe

Tworzenie sklepów internetowych to wielopłaszczyznowy proces, w którym priorytetem są doświadczenia klienta, które muszą generować zysk.

Nasze sklepy www charakteryzuje, niezależność, eksperckie wdrożenie, nienaganny UX i UI, bezpieczeństwo, otwartość na integracje, gwarancja ciągłego rozwoju oraz dowolność modyfikacji.

Etapy projektowania i tworzenia stron internetowych

Budowanie stron internetowych to proces kiedy łączymy siły naszych grafików i programistów. To czas, który dzielimy na dwa etapy - projektowanie graficzne strony internetowej oraz programowanie - tworzenie strony internetowej. Każdy z tych etapów jest drogowskazem, który przedstawia drogę kolejnych punktów jakie są przed nami. To usprawnia pracę, znacząco przyspieszy czas realizacji i gwarantuje kontrolę w budowaniu strony www.

Kluczowe etapy w projektowaniu graficznym stron internetowych

 • Strategia projektu

  Podstawą każdego projektu jest projektowanie strategiczne, w którym zbieramy informacje, inspiracje, określamy cele, specyfikację branży, grupy docelowe, analizujemy konkurencję.

 • Szablon strony

  Projektujemy makiety stron i podstron, tak aby dać jasny i czytelny obraz całej witryny. Projektujemy poszczególne elementy, analizujemy potrzeby ich istnienia, lub miejsca, w których będą się pojawiać.

 • Projekt graficzny

  Projekt graficzny strony internetowej to miejsce na branding, kolorystykę, efekty specjalne. Wizualizowana jest zarówno wersja desktopowa jak i mobilna, tu liczy się filling w oprawie graficznej najwyższej klasy.

 • Wersja finalna

  To końcowy etap, który trwa do momentu akceptacji. To miejsce na lifty, poprawki, zmiany koncepcji, to czas wymiany doświadczeń. Tu jedynie jakość nie podlega kompromisom.

Kluczowe etapy w programowaniu stron internetowych

 • Przygotowania

  Wybieramy odpowiednie języki programowania, narzędzia, skrypty, dodatki, frameworki. Tworzymy indywidualne rozwiązania.

 • Środowisko deweloperskie

  Programujemy w środowisku lokalnym ("w devie"), aż do wersji alfa. Deweloperskie zaplecze to 90% pracy.

 • Serwer testowy

  Przeprowadzamy walidacje kodu, skupiamy się na wydajności, optymalizujemy, dopieszczamy UX. Strona przechodzi w wersję beta.

 • Otwarcie

  Stronę wdrażamy na serwerze produkcyjnym. Rozpoczyna się powdrożeniowe wsparcie, które zapewni Ci komfort w nowym środowisku.

Wdrożenie strony internetowej

Proces wdrożenia stron internetowych jest niezwykle ważnym momentem zwieńczającym naszą wspólną pracę. Podczas jego trwania konfigurujemy hosting, domenę, certyfikaty SSL, przekierowania, wprowadzamy zabezpieczenia, wdrażamy niezbędne oprogramowanie. Finalizacja wdrożenia strony www rozpoczyna miesięczne wsparcie techniczne i merytoryczne strony internetowej, podczas którego jesteśmy do Twoich usług dbając o rozwój Twojego projektu.

Co nas wyróżnia?

Tworzenie stron internetowych rozpoczynamy od badania grupy docelowej.

UX - element ludzki w technicznej formie.

W poszukiwaniu doskonałości każdy piksel i użytkownik ma znaczenie. Tworzone przez nas profesjonalne strony internetowe powstają dla użytkowników gdzie najważniejsze są ich doświadczenia, które gwarantują wzrost współczynnika konwersji i automatycznie wzrost pozycji w wyszukiwarkach. Zapobiegają bounce rate (współczynnik wyjścia), zapewniają poczucie bezpieczeństwa i bezstresowe poruszanie się po witrynie. To dzięki UX nawiązują się relacje biznesowe, buduje się wiarygodność, kreuje się standardy w komunikacji. UX to również czynnik rankingowy w skutecznym pozycjonowaniu stron internetowych. Dlatego kluczowym elementem w każdej zaprojektowanej przez nas stronie www jest pełna koncentracja na użytkowniku.

Tworzenie responsywnych stron www

Strony www tworzymy dla wszystkich urządzeń

RWD - responsywne strony internetowe

Mobile friendly to absolutny mus. Już 65% użytkowników przegląda Internet wyłącznie za pomocą urządzeń mobilnych. To ogromna grupa potencjalnych klientów, na którą szczególnie zwracamy uwagę. Responsywne strony www dopasowane do każdego wyświetlacza - to standard, który przynosi wymierne korzyści w:

 • Dłuższym czasie pozostania użytkownika na stronie
 • Przyjemności poruszania się na każdym urządzeniu
 • Większej liczbie odwiedzin nowych oraz powracania starych użytkowników poprzez otwarcie się na mobilny rynek

Projektujemy i tworzymy strony www bez ograniczeń

Profesjonalne środowisko

Wyróżnia nas webowe środowisko, w którym jakość, kontrola, niezależność wiodą prym. Jest ono doskonałą przestrzenią do kreatywnego tworzenia i projektowania stron www, to swoista gwarancja, dzięki której w naszej agencji powstają wyłącznie nowoczesne strony internetowe o nietuzinkowym, spersonalizowanym wyglądzie dopasowanym do Twoich potrzeb.

Tworzenie stron www bez ograniczeń

Na co zawsze zwracamy uwagę?

Liczne integracje

Parafrazując popularne hasło "Jeśli nie istniejesz w mediach społecznościowych to nie istniejesz w biznesie". Implementacja mediów społecznościowych jako skutecznego narzędzia w generowaniu Leadów, budowaniu nowych kanałów sprzedażowych (omnichanel) to "Must Have" w tworzeniu aktywnej społeczności - a to nieodłączny element w tworzeniu stron www. Dlatego świadomie traktujemy je jako nieodłączny element, który buduje świadomość marki, firmy, produktu na najwyższym poziomie.

Subtelne animacje

Animacja to wisienka na torcie w budowaniu stron internetowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykorzystywaniu niezliczonych ilości wtyczek, frameworków, które upiększają, "ożywiają", lub nadają całkowicie nową funkcjonalność.

Przemyślany układ

Esencja tworzenia stron internetowych opiera się na dojrzałej kompozycji treści, aranżacji stylów i plików graficznych tak, aby możliwie jak najdłuższy tekst był wypełniony bogatą multimedialną otoczką, a tym samym nie nudził, był skuteczny i łatwy w przyswajaniu. Najważniejsze jest angażowanie użytkownika przemyślanym układem strony, który przyczyniają się do wzrostu współczynnika konwersji.

Otwartość na komunikację

Otwartość na kontakt to podstawa każdego biznesu. Projektowanie komunikacji, budowanie relacji, takie jak interaktywne mapy, formularze kontaktowe, komunikatory to nieodłączny element każdej strony internetowej wychodzącej spod naszych rąk.

Wycena stron internetowych

Strony internetowe - Ceny

Ceny stron internetowych

Strony internetowe - a właściwie ich proces powstawania jest głównym wyznacznikiem wyceny. Strony internetowe i ich tzw. projektowanie czy tworzenie, często jest mylone z wdrożeniem gotowego motywu. Dlatego cena indywidualnego projektowania i tworzenia spersonalizowanych stron www od wdrożenia gotowego szablonu diametralnie się różni. Różni się czas realizacji, a tym samym nakład poświęconej pracy. Finalna cena zależna jest również od technologii, ilości płatnych rozwiązań, ilość podstron, edycji graficznej, liczby i rodzaju integracji, optymalizacji itd. Niezwykle trudno jest stworzyć wzorzec, który byłby miarodajny w wycenie strony internetowej - dlatego zapraszamy do kontaktu gdzie przygotujemy Tobie bezpłatną wycenę.

Projektowanie stron internetowych