Projektowanie sklepów internetowych

Projektowanie i tworzenie sklepu internetowego, który wyróżnia się oryginalną szatą graficzną, krótkim etapem realizacji wdrożenia oraz profesjonalną konfiguracją techniczną zaczynamy od rozmów.

Oferujemy wdrożenia oparte na popularnych platformach: Prestashop, Magento, Woocommerce.

Tworzymy profesjonalne sklepy internetowe przyciągajce detalem, nienagannym UX, których przemyślana budowa realizuje cele biznesowe.

Tworzenie sklepu internetowego opieramy na trendach w:

 • zaawansowanej optymalizacji
 • integracji e-commerce
 • technicznych rozwiązaniach gwarantujących skuteczne pozycjonowanie
 • bezpieczeństwie transakcji

Projekt sklepu internetowego

Sklep internetowy zaprojektowany na sukces

Projektowanie i tworzenie
sklepów internetowych

Tworzenie sklepu internetowego opartego na Woocommerce, Magento, Prestashop

Tworzenie sklepu internetowego

Tworzenie sklepu internetowego to indywidualny proces, który wyróżnia się dzięki Twojej obecności. Będziesz członkiem naszego zespołu, mając decydujący wpływ na każdy detal projektu w każdej jego fazie produkcyjnej.

Projekt graficzny i oczekiwana funkcjonalność są syntezą Twoich wizji, Twoich celów, naszych wspólnych pomysłów na ich realizację, doświadczeń, kreatywności oraz naszej bogatej wiedzy w zakresie e-commerce.

Profesjonalne projektowanie sklepów internetowych jest złożone z kompleksowych strategii opartych na poszukiwaniach szans rozwoju, badaniach i analizach aktualnych tendencji na rynku.

Korzyści wynikające z indywidualnego projektu sklepu internetowego

Projektowanie sklepu internetowego
z myślą o sukcesie angażując Klienta

 • Projekt sklepu internetowego, który wyróżni Ciebie z tłumu generując marketingowy i wizerunkowy sukces.
 • Profesjonalna optymalizacja SEO
 • Integracja z mediami społecznościowymi
 • Sklep internetowy oparty nowoczesnym i otwartym środowisku: Woocommerce, Prestashop, Magento.
 • Sklep zaprojektowany z myślą o strategii, która współtworzy wysoki współczynnik konwersji - tak aby klient został dłużej, wykonał dodatkowy zakup, podzielił się pozytywnymi wrażeniami, zapisał się do newslettera, czy zostawił dane kontaktowe.

Tworzenie sklepu internetowego
z myślą o Kliencie, który generuje sukces

 • Projektowanie sklepów internetowych zgodnych z RODO, W3C Validator
 • Profesjonalna optymalizacja UX
 • Bezpieczna konfiguracja płatności internetowych
 • Responsywna szata sklepu internetowego, która jest gwarantem prawidłowego wyświetlania się na wszystkich przeglądarkach i urządzeniach (Tablety, Telefony)
 • Przemyślana budowa, dzięki której droga do realizacji zamówienia będzie prosta.
 • Techniczne wsparcie przez miesiąc za darmo
Projektowanie nowoczesnych sklepów internetowych

Profesjonalne usługi marketingowe dla Twojego sklepu internetowego

Projektowanie sklepów internetowych wzbogacamy usługami marketingowymi, wizerunkowymi i reklamowymi zapewniając: projektowanie graficzne reklam, copywriting (wymyślanie nazw, sloganów - marketing treści), branding (tworzenie strategii wizerunkowych firmy), tworzenie logo oraz pozycjonowanie.

Szeroka gama usług wraz z wieloletnim doświadczeniem pozwala nam na wygenerowanie sukcesu sklepu internetowego poprzez nieustanny jego rozwój we wszystkich mediach, tak aby realnie generował wierną społeczność oraz ciągle pozyskiwał nowych klientów.

Funkcjonalność indywidualnie zaprojektowanych sklepów internetowych

Funkcjonalność
indywidualnie zaprojektowanych sklepów internetowych

 • Sklep łatwy w zarządzaniu

  Prosty panel administracyjny

  Przejrzysty panel administracyjny jest podstawą szybkiej realizacji zamówień, skutecznej kontroli stanu magazynu, pozwala na intuicyjne modyfikowanie produktów, promocji czy rabatów.

 • Integracje e-commerce

  Gotowość na integracje

  Projekty sklepów internetowych gotowe na integracje z popularnymi wyszukiwarkami produktów tj. Ceneo, Nokaut, Skąpiec, oraz z ze znanymi przesyłkami: paczkomaty, kurierzy czy poczta polska.

 • Integracje z Social Media

  Facebook, Twitter, Google+

  W celu promocji sklepu internetowego zapewniamy integrację z popularnymi portalami społecznościowymi, gdyż są one idealnym narzędziem reklamy i wzbudzania zaufania.

 • Implementacje narzędzi SEO

  Pełna kontrola

  Implementujemy narzędzia Google celem kontroli przepływu i pozyskiwania klientów, ich reakcji celem analizy współczynnika konwersji. Kontrola nad przepływem informacji jest niezbędna dla prężnie działającego sklepu www.

 • Sklep www bez abonamentów

  Gwarancja rozwoju - open source

  Projektowanie sklepów internetowych opieramy na platformach open source. Daje to gwarancję ciągłego rozwoju i absolutną wolność w realizacji indywidualnych potrzeb naszych klientów poprzez ingerencję w kod źródłowy projektu.

 • Wydajność i optymalizacja

  Szybki i stabilny sklep www

  Przemyślany i zwięźle napisany kod stanowi bodziec zwiększający wydajność oraz przekłada się na dłuższy czas pobytu klienta na sklepie internetowym zarazem gwarantuje przyjazność sklepu www dla przeglądarek i urządzeń mobilnych.

Wdrożenia sklepów internetowych

Szybkie wdrożenia sklepu internetowego w przystępnej cenie

Bezpieczne wdrożenie sklepu internetowego

Wdrożenie sklepu internetowego

Wdrażanie sklepów internetowych odbywa się na platformach: Woocommerce, Prestashop, Magento. Dla każdego projektu e-commerce oferujemy szybki hosting, pomoc przy zakupie domeny czy certyfikatu SSL, funkcje Administratora Bezpieczeństwa Informacji. Oferujemy również profesjonalne usługi fotograficzne, w tym fotografię produktową i firmową na terenie województwa zachodniopomorskiego. Zapewniamy profesjonalną optymalizację sklepu internetowego integrując go z płatnościami internetowymi.

Dbająć o najwyższą jakość usług zapewniamy miesięczne wsparcie powdrożeniowe za darmo.

Łączymy bogate doświadczenie programistów, szeroką wiedzę specjalistów od audytów SEO wraz z kreatywnością grafików oddając w Twoje ręce funkcjonalny sklep internetowy.

Od projektowania do wdrożenia sklepu internetowego

 • Cele i oczekiwania

  Transparentność naszej umowy jest gwarantem skutecznej realizacji zadań. Podczas licznych rozmów określasz swoje cele i oczekiwania.

 • Research i strategie

  Sprawdzamy, analizujemy, badamy konkurencję, specyfikację branży i targetu. Szukamy skutecznych strategii, które pomogą osiągnąć zamierzone efekty.

 • Projektowanie i produkcja

  Określamy silnik e-commerce i wizualizujemy szatę graficzną do momentu pełnej akceptacji. Proces produkcji powstaje podczas częstych konsultacji.

 • Testy i otwarcie

  Testujemy poprawne wyświetlanie się na wszystkich urządzeniach, przeglądarkach i wyszukiwarkach. Sklep umieszczamy na serwerze. Podczepiamy skrypt Google Analytics w celu dalszych kompleksowych analiz.

Gotowy sklep internetowy: Prestashop, Magento, Woocommerce.

Specjalizujemy się w instalacji i konfiguracji gotowych szablonów sklepów internetowych w przystępnych cenach. Gwarantujemy krótki czas realizacji wdrożenia, stałe wsparcie merytoryczne oraz profesjonalne doradztwo. Instalujemy oraz konfigurujemy niezbędne wtyczki zapewniając oczekiwane jego funkcjonowanie.

Zapewniamy podstawową optymalizację, wsparcie techniczne, bezpieczeństwo.

Wdrożenie szablonów sklepów internetowych opartych na Woocommerce, Magento, Prestashop

Dlaczego warto skorzystać z szablonów sklepów internetowych?

Zalety wdrożeń szablonów sklepów internetowych

 • Szybki czas w realizacji wdrożenia szablonu sklepu opartego na Prestashop, Woocommerce, Magento
 • Relatywnie niski koszt szablonu i wdrożenia
 • Przedwdrożeniowe wsparcie merytoryczne i techniczne
 • Wsparcie techniczne sklepu przez miesiąc za darmo

Wdrożenie szablonów sklepów www

Wsparcie sklepu www

Gwarancja spokoju i bezpieczeństwa

Oferujemy pełne wsparcie sklepu internetowego

Wsparcie i administracja sklepu internetowego w przystępnej cenie

Wsparcie sklepów internetowych podzieliliśmy na konkretne usługi

 • Administracja i reklama

  Prowadzenie sklepu www

  Wprowadzamy produkty z myślą o poprawnej wizualizacji w przeglądarce. Projektujemy infografiki, edytujemy teksty oraz zdjęcia produktowe, tworzymy banery, aktualizujemy wtyczki, informujemy o zmianach podczas aktualizacji.

 • Zgodność z GIODO i ABI

  Sklep www zgodny z ABI I GIODO

  Z szczególną uwagą projektujemy sklepy tak aby były zgodnie z przepisami GIODO. Wprowadzamy politykę prywatności niezbędną dla firm przetwarzających dane osobowe, tworzymy formularze kontaktowe, oraz instruujemy obsługę sklepu.

 • Ekstrakcja danych

  Pobieranie informacji biznesowych

  Ofertę tę kierujemy dla firm, które mają świadomość, że informacja jest najcenniejszą walutą na rynku. Jeśli jesteś dystrybutorem, producentem i interesujesz się kontrolą konkurencji, pośredników, wahań cen itp., to trafiłeś pod właściwy adres.

 • Wsparcie techniczne

  Wsparcie techniczne sklepu www

  Zapewniamy stałą opiekę techniczną podczas awarii serwera, aktualizacji, ataku hakerów. Dostosowujemy wygląd sklepu do zmian po aktualizacjach. Stale śledzimy nowinki technicznej infrastruktury frameworków - gwarantując spokój.

 • Wsparcie SEO

  Pozycjonowanie sklepu www

  Monitorujemy indeksowanie produktów, tworzymy audyty konkurencji, dodajemy nowe funkcjonalności, reagujemy na zmiany w istniejących standardach, sprawdzamy logi na serwerach, blokujemy niechciane IP.

 • Wsparcie merytoryczne

  Doświadczeni w e-commerce

  Wszechstronną znajomość trendów i standardów w branży e-commerce zawdzięczamy ciągłemu zdobywaniu wiedzy i gromadzeniu bezcennych doświadczeń w prowadzeniu sklepów www. Jesteśmy kopalnią wiedzy dla naszych klientów.

Projektowanie sklepu internetowego