Tworzenie blogów WordPress

Oferujemy tworzenie blogów na WordPress skupiając się wyłącznie na Twoim komforcie.

Dzięki intuicyjnemu oraz łatwemu w obsłudze popularnemu frameworkowi WordPress całkowicie pochłonie Cię istota tworzenia.

Angażujemy się we wszystkie techniczne aspekty dziennikarstwa internetowego po to, abyś mógł skupić się wyłącznie na tworzeniu treści.

Projektowanie bloga WordPress
Projektowanie blogów na WordPress

Projektowanie motywów blogów WordPress

Jak projektujemy profesjonalne motywy blogów WordPress?

Blog jest dla nas wirtualną wizytówką, duszą zapisaną w pikselu. To miejsce na realizacje pasji, zainteresowań, strategii. Blog jest wirtualną przestrzenią, w którym zarówno Ty jak i użytkownik będziecie się czuć komfortowo i bezpiecznie.

Projektowanie blogów WordPress zawsze zaczynamy w sposób indywidualny, wdrażamy również gotowe motywy zawsze skupiając się na:

 • Terminowości w realizacji projektu
 • Transparentnej współpracy
 • Bezpieczeństwie i komforcie użytkowania
 • Pozytywnych doświadczeniach użytkownika - UX
 • Nienagannej wizualizacji i poprawności kodu
 • Wydajnej i aktualnej technicznie architekturze, która daje najlepsze wyniki w audytach UX,SEO i SPEED

Tworzenie motywu bloga WordPress

Jakich technologii używamy?

Tworzenie motywów na bloga na WordPress'ie opiera się na językach PHP, HTML5, CSS3, JavaScript. Nasza nieustannie wzbogacana wiedza jest gwarantem profesjonalnych stron internetowych.

Śledząc ewoluującą infrastrukturę WordPress gwarantujemy bezpieczeństwo, stabilność, pewność, iż będzie się on w 100% pozycjonował i będzie niezwykle wydajny.

Dodatkowo zapewniamy pomoc przy zakupie certyfikatu SSL, domeny. Oferujemy także szybki i niezawodny hosting.

Tworzenie blogów WordPress

Profesjonalne szablony
blogów WordPress

Twój blog skroimy na miarę

Projektowanie szablonów WodPress w sposób indywidualny w myśl hasła "Details make design" to nasza filozofia. Blog jest specyficznym komunikatem, który eksponuje Twoją osobowość, charakter, wrażliwość i pasje. Kumulacja wspomnianych elementów wyrażona przy użyciu indywidualnego stylu językowego będzie w sposób wyrazisty i sugestywny prezentowała charakterystyczne tylko dla Ciebie postrzeganie świata. Blog jest emanacją Twojej osobowości, dlatego dla pełni obrazu zaprojektujemy go w niepowtarzalnej szacie graficznej, nadając mu oryginalny wizualny szlif.

Jak tworzymy profesjonalne blogi WordPress

 • Wiedza i poszukiwania

  Im więcej, tym lepiej. Im więcej powiesz nam o sobie, swoich oczekiwaniach, wizjach, tym szybciej i efektywniej będziemy budować świadomość projektu.

 • Strategie i decyzje

  Analizujemy cele, tworzymy skuteczne strategie, przeprowadzamy audyty konkurencji. Podejmujemy wspólnie decyzje i nakreślimy wirtualne szkice Twojej wizji.

 • Projektowanie i rozmowy

  Projektujemy bloga poprzez rozmowy, wizualizując wszystkie detale w projekcie. Szata graficzna bloga kończy się pełną jego akceptacją.

 • Produkcja i wdrażanie

  Produkcja nadaje dojrzałą formę szkicom. Ustalone decyzje nabierają kształtu. Wdrażamy projekt na serwer, instalujemy niezbędne narzędzia do przyszłych analiz.

Motywy bloga WordPress projektujemy indywidualnie

Zalety projektów indywidualnych

 • Indywidualny projekt graficzny
 • Zgodność z RODO
 • Wersja mobilna
 • Eksperci pracują wyłącznie nad Twoim projektem
 • Miesięczna administracja strony WordPress
 • Masz wpływ na każdy detal w każdej fazie projektowania
 • Zapewniamy pozbawiony błędów przemyślany kod
 • Tworzenie bloga opieramy o najnowsze trendy w projektowaniu i optymalizacji

Indywidualne podejście

Indywidualne tworzenie motywu na Twojego bloga na WordPress'ie sprawia, że masz decydujący wpływ w każdym etapie tworzenia. Projektowanie bloga jako strony WordPress opieramy na najnowszych trendach oraz sprawdzonych wzorcach. Nasza kreatywność współgra wraz ze standardami wynikającymi z przyzwyczajeń użytkownika. Jest to współpraca oparta na konwersacjach, negocjacjach, kompromisach. Negocjacjom nie podlega jakość i stabilność. Gwarantujemy, że blog będzie pozycjonował się w 100%, będzie bezpiecznym miejscem dla jego użytkowników, będzie zoptymalizowany pod względem UX (User Experience), będzie szybki i nowoczesny.

Wdrażanie motywów WordPress

Szybkie realizacje

Wdrożenia gotowych szablonów blogów opartych na WordPress

Wdrażamy gotowe motywy WordPress

Od lat nieustannie wdrażamy gotowe motywy blogów opartych na WordPress. Posiadamy niezbędne doświadczenie w niemalże każdym frameworku graficznym firm tworzących gotowe motywy. Blog dopasujemy do Twoich potrzeb zgodnie z możliwościami technicznymi wybranego przez Ciebie szablonu.

Gotowe motywy blogów WordPress

Zalety gotowych motywów WordPress

 • Szybki czas realizacji
 • Relatywnie niskie koszty wdrażania projektu
 • Wsparcie technicznie przez miesiąc za darmo
 • Konfiguracja niezbędnych wtyczek zapewniających bezpieczeństwo, wspierających pozycjonowanie

Jak wdrażamy motywy WordPress?

Wdrażając gotowe motywy blogów, gwarantujemy szybki czas realizacji zadania oraz profesjonalny proces przedwdrożeniowy. Zapewniamy wsparcie techniczne wraz z merytorycznym dotyczącym obsługi wybranego szablonu. Doradzamy również odnośnie dobrych praktyk w operowaniu systemem zarządzania treścią opartym na silniku WordPress. Konfigurujemy wszystkie ustawienia szablonu bloga zgodne z jego specyfikacją. Instalujemy wyłącznie najwyższej jakości wtyczki zapewniające bezpieczeństwo oraz poprawiające pozycjonowanie.

+48 727 677 100