Fotografia biznesowa

"Fotografia - sztuka obserwacji" Elliott Erwitt

Świadczymy profesjonalne usługi fotograficzne dla firm. Oferujemy fotografię firmową i produktową.

Bogate doświadczenie naszych fotografów jest gwarancją otwartości, dojrzałości oraz kreatywności. Naszym nadrzędnym celem jest ukazanie w jak najlepszym świetle charakteru momentu, modela czy obiektu. Skupiamy się na detalu, atmosferze, emocjach gwarantując zarazem najwyższą jakość zdjęć.

Fotografia biznesowa Szczecin - usługi fotograficzne Koszalin, Kołobrzeg, Szczecinek, Świdwin
Fotograf Szczecin - Prodesigner

Fotografujemy świadome firmy

Nasza agencja dzieli pasję do fotografii, którą zajmujemy się profesjonalnie od 10 lat. Wszystkie zlecenia wykonuje dwóch fotografów, z pełnym zaangażowaniem, traktując każdą sesję fotograficzną indywidualnie. Nie znamy słowa "rutyna", dla nas każda sesja zdjęciowa to kreatywne wyzwanie, dzięki któremu powstają wyjątkowe prace. Pracujemy na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Sprzęt fotograficzny

Optycznie doskonali

Mamy pełną świadomość, że sprzęt fotograficzny nie jest najważniejszy - to fotograf robi zdjęcia. Jednakże mając na względzie najwyższą jakość i plastykę wykonywanych fotografii posługujemy się najlepszymi narzędziami w postaci jasnych obiektywów i pełnoklatkowych aparatów. Posiadamy aparaty Canon 5d mark III oraz obiektywy: Canon 85mm f1.2, Canon 135mm f2.0, Sigma Art 35mm 1.4

Sprzęt fotograficzny

Fotografia biznesowa Szczecin

„Nie istnieją reguły opisujące dobrą fotografię, są tylko dobre fotografie.” Ansel Adams

Fotografia biznesowa - fotograf Szczecin, Koszalin, Kołobrzeg, Świdwin

Fotografia biznesu Szczecin

„Aby odnieść sukces, należy wyglądać tak, jakby już się go odniosło.” Valentin Polcuch

Państwa firma jest Państwa wizytówką, ale również miejscem, w którym spotykają się ludzie podzielający pasję i wnoszący ogromny wkład w realizację wspólnej wizji. Fotografujemy specyfikę pracy i przestrzeni z uwzględnieniem jej indywidualnego charakteru. Fotografia korporacyjna jest niezbędnym elementem każdego biznesu, która idealnie komponuje się w profesjonalnej strony firmowej.

Fotografia produktowa Szczecin

Dobre zdjęcie produktu jest jedną z najważniejszych składowych sukcesu w sprzedaży. Doskonale o tym wiemy i z najwyższą dbałością o detal podchodzimy do realizacji zlecenia. Odpowiednie wyróżnienie, ostrość, oświetlenie, które mają na celu uwypuklenie zalet i przedstawienie produktu w sposób najbardziej atrakcyjny to dla nas priorytet. Doskonałej jakości fotografia produktowa idealnie wypełni każdy profesjonalny sklep internetowy. Miarą naszego sukcesu jest Państwa sukces.

Fotografia produktowa - fotograf Szczecin, Koszalin, Kołobrzeg, Świdwin

Dodatkowo polecamy

5/5 - (27 głosów)
+48 727 677 100