Web Scraping

Od 9 lat specjalizujemy się w tworzeniu robotów internetowych, celem indeksacji i ekstrakcji danych z internetu. Usługa ta określana jest jako web scraping.

Nasze doświadczenie jest gwarancją stabilności i bezpieczeństwa projektów na każdym etapie procesu pobierania danych ze stron.

Jesteśmy skuteczną, otwartą grupą, która wie, że sprawdzona informacja to immanentna część każdego biznesu.

Web Scraping
Scrapy

Web scraping - pobieranie danych ze stron

Pobieranie danych ze stron internetowych

Web scraping to dziedzina, w której od 12 lat prężnie działamy na rynku lokalnym oraz zagranicznym. Pobieranie wymaganych danych bezbłędnie, szybko i terminowo to nas wyróżnia. Stworzona przez nas infrastruktura jest dojrzała i elastyczna. Wyróżnia się brakiem ograniczeń związanych z jej implementacją. Spełnia ona wszystkie oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Programujemy w języku Python opierając się o framework Scrapy. Stale korzystamy z wielomilionowych baz adresów IP w celu bezproblemowej ekstrakcji każdej ilości danych z każdego zakątka internetowego świata.

Pobieranie danych w formie informacji

Informacja - najcenniejszy towar na rynku

"Celem jest przekształcenie danych w informacje i informacje w spostrzeżenia" - Carly Fiorina, Former CEO of HP. Informacja, musi być drogowskazem, a nie znakiem zapytania. Wiarygodna informacja rozwija, otwiera, wzbogaca, odpowiada na pytania, rozstrzyga wątpliwości, buduje naszą świadomość. Pobrane przez nas dane kreują liderów. Stale zmniejszamy koszty oraz skracamy czas w uzyskiwaniu wymaganych danych niezbędnych do funkcjonowania rzetelnego biznesu opartego na dojrzałych decyzjach i przemyślanych strategiach.

Ekstrakcja danych Prodesigner

Pobieranie danych ze strony

Web scraping, Web crawling

ID
Websites
Updates
 • 1
  http://www.ebay.com
  Yes
 • 2
  http://www.alibaba.com
  Yes
 • 3
  http://500px.com
  Yes
 • 4
  http://www.newegg.com
  No
 • 5
  http://www.aliexpress.com
  Yes
 • 6
  http://netflix.com
  Yes
 • 7
  http://stackoverflow.com
  No
 • 8
  http://gizmodo.com
  Yes
 • 9
  http://ubid.com
  Yes
 • 10
  http://bonanza.com
  No
 • 11
  http://etsy.com
  Yes
 • 12
  http://businessinsider.com
  Yes
 • 13
  http://yoohoo.com
  Yes
 • 14
  http://facebook.com
  No
 • 15
  http://awwwards.com
  Yes
 • 16
  http://socket.io
  Yes
 • 17
  http://google.com
  Yes
 • 18
  http://pinterest.com
  Yes

Web Scraping - Ekstrakcja danych

Pobieranie danych ze stron internetowych

Poszukiwanie szans rozwoju w oparciu o pobrane dane to element wyróżniający firmy skoncentrowanej na sukces.

Poznawanie branż, rynków, kontrole konkurencji, poszukiwanie kontrahentów, poszerzanie usług czy asortymentu to dążenie do nieustannego rozwoju, który kreuje pionierów.

Pobieramy zdjęcia, linki, pliki, opisy, ceny, opinie, statystyki - niemalże wszystko - dostarczając dane zgodnie z Twoimi wytycznymi oraz informując Ciebie na bieżąco o postępach.

Web crawling - Indeksacja stron

Indeksowanie stron internetowych

Indeksowanie stron - web crawling to usługa, w której tworzymy robota internetowego skupiając się na strukturze strony internetowej. Podobnie działa Google podczas pozycjonowania strony internetowej. Web crawling często wykorzystujemy wykrywając błędne odnośniki, śledząc zmiany w czasie, tworząc mirrory stron, monitorując aktualizacje. Przeważnie jednak jest to usługa na stałe powiązania z ekstrakcją danych, dzięki której wiemy gdzie mieszczą się wymagane dane, które następnie pobieramy. Web scraping nie może istnieć bez web crawlingu.

Proces pobierania danych ze stron www

Tworzenie api i integracja

Tworzenie API i integracji

Dopasowanie do istniejących ekosystemów

Tworzymy API, które pozwala łączyć naszą infrastrukturę wraz z Państwa programistycznym interfejsem aplikacji celem kontrolowanego importu ekstrahowanych wcześniej danych.

Projektujemy systemy integracyjne łączące nasze techniczne zaplecze wraz z popularnymi frameworkami

Przygotowujemy ustrukturyzowane bazy danych zgodne z Państwa wytycznymi. Wysyłamy dane bezpośrednio do istniejących baz danych.

Pobieranie danych ze strony do Excela

XLS, JSON, CSV

Wysyłamy dane w postaci plików o ustalonych wcześniej strukturach zgodnie z Państwa wytycznymi. Przygotowane pliki najczęściej pobierane są formatach XLS, CSV, JSON.

Doświadczenie i wsparcie

"Data - raw material of business." – Craig Mundie

12 lat

12 lat dośwadczenia zawodowego

Prawdziwe doświadczenie wynika z pasji

Jesteśmy grupą profesjonalistów, która od 2009 roku zawodowo zajmuje się ekstrakcją danych i indeksacją stron www. Nasze początki rozpoczęły się z firmą FilesTube.com, w której tworzyliśmy roboty internetowe wyszukujące ogromne ilości plików w sieci. Pracowaliśmy dla firmy ScrapingHub gdzie uczestniczyliśmy w ambitnych projektach np. DARPA MEMEX. Po wielu latach zjednoczyliśmy się aby umożliwić każdemu traktowanie interentu jako bazy ustrukturyzowanych danych.

Elastyczni, otwarci, kreatywni

Budujemy trwałe relacje

Projekty to ludzie, idee, a nie linijki kodu. Zachowanie pozytywnych relacji z naszymi klientami opieramy na owocnych konwersacjach, opartych na szczerości, lojalności, ciekawości, kreatywności, doświadczeniach, otwartości na "nowe".

Poszukujemy szans rozwoju, kreujemy skuteczne rozwiązania biznesowe. Nie ograniczamy się do pobierania danych - to nas wyróżnia.

Profesjonalny web scraping
Web scrapig - Ekstrakcja danych, tworzenie robotów internetowych

Cennik

Co zyskujesz?

 • Zgrany zespół doświadczonych programistów
 • Profesjonalne wsparcie techniczne
 • Gwarancje w terminowości wykonania zdania
 • Spokój, bezpieczeństwo, stabilność projektu

Ekstrakcja danych - cennik

Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Zróżnicowane oczekiwania wymagają odrębnego spojrzenia opartego na niestandardowych rozwiązaniach, kosztach i cenach. Jakość, terminowość i 100% zaangażowania nie podlega żadnym negocjacjom.

+48 727 677 100